Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

andrejka..
21. únor 2011

http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz... Moni to je ten co se mi líbí 😉 ..

monako3
autor
21. únor 2011

ten je hezky, ale ta cena je nějaká podezřela 😀...aby třeba nebyl kazový, že bude tak levný, ale nevím třeba bude uplně ok...

andrejka..
21. únor 2011

😀 😀 😀

andrejka..
21. únor 2011
andrejka..
21. únor 2011

Sabi že ses nepochlubila že Lukin vyhrál ..tak proto ty nákupy 😝

monako3
autor
21. únor 2011

ale ta cena 😕

tady tu bundu jsem mu koupila v sekáči za 55kč 😀... A kokám, že by to i mohl mít, i když má trochu delší rukávy 🙂

andrejka..
21. únor 2011

ta mu sluší!!!!

sabkaaa
21. únor 2011

@andrejka..
@monako3 ještě nevím v kolik bychom šly, ale asi tak kolem te 12 hodiny, \lukin jede zase ve třičtvrtě na 5 do práce víte :-/ bugi a co ty aladinky??? prodáš mi je nebo si je nechaš kdybys někdy přibrala ??? 😀 😀 😀 už stejně nepřibereš tak neváhej a prodej mi je 😀 jinak Moni díky za info, jak mi je neprodá strašidlo tak si je zajdu koupit.

sabkaaa
21. únor 2011

@andrejka.. já se s tím nechlubím 😀 a jak to víš?????

sabkaaa
21. únor 2011

@andrejka.. andrej ten posledni kočar je drsný, zajímavý a má i zadní kolečka otočné, ten bude jezdit skoro sám 😉

sabkaaa
21. únor 2011

@andrejka.. a ten předposlední, ja jsi psala že se ti libi, jeste v tehotenství jsem obdivovala takový kočar, ale ne primo tenhle ale jinou značku ale ten samý tvar, a mamka mi ho vymluvila že se tam dole zůžuje ten prostor pro nohy, a je to fakt, jak jsem ho pak videla zblizka tak to decko tam ty nohy pak muselo mit u sebe aby si je mohl opřít, ale třeba u tady toho ne, to bys musela videt nazivo a vyzkoušet...

monako3
autor
22. únor 2011

Ahoj holky,

já nevím co se mi to stalo, ale nemůžu se přihlásit na FB a ani na email, píše mi to všude špatné heslo a přitom zadávám zpravně a to heslo mám tak 6 let stejné.... ☹

andrejka..
22. únor 2011

@monako3 nemáš přeplou klávesnicic třeba ?? Sabi tvůj Lukin to poslal mému Lukimu 🙂 já ti je prodám jestli se ti budou líbit 😉

andrejka..
22. únor 2011

@sabkaaa jmenuje se Kristýnka

andrejka..
22. únor 2011

má tam více fotek ale aspoň jednu .. Moni to je ta co nám o ni říkala ta učitelka ..ona si teď dala fotky na spolužáky 🙂 ..Sabi já ji tam psala... jako proč se rozhodla to teď odhalit..tak řekla že to tak letí a teď už to neřeší ale že předtím to bylo komplikované ☹

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. už jsem zkusila uplně všechno i obnovení hesla 😠 ted mi to pro změni píše, že jsem prošvihla nějaký limit hesla, už mě ten fb fakt sere...do emailu jsem se nakonec nějak přihlasila, přitom jsem davala pořát stejné heslo a na po 10 to vyšlo 😠

monako3
autor
22. únor 2011

tak ted jak jsem psala tu to zprávu nahoře jsem zjistila, že jsem měla na klavesnici seklou 1 a proto jsem se nemohla přihlásit....moje nervy 😀

sabkaaa
22. únor 2011

@andrejka.. tak to je fakt hezká holka, má hodně do evy že jo? a už tak velká, pane bože.... to je šílené.

andrejka..
22. únor 2011

jooo holky.... jak jsem včera byla s Matym v poradně ..tak jsem se bavila se sestřičkou jako že to letí a tak..tak se mě ptala kdy bude druhé.... tak jsem ji řikala že jsem vždycky chtěla velký věk.rozdíl..tak mi říkala že to je blbé ...jako je to blbé ja to vim..však jsem pak říkala že to posunu... Tak jsme se jen včera s Lukim bavili kdy bude druhééé ... 🙂 Tak buď na tom začnem pracovat už teď v létě a nebo až za 5,6 let... jako i 4,5 let je hodně jako že už by si tak nerozuměli si myslim..kua tak já nevim ..ale spíše to nechám až za tu delší dobu 😝 ... Jooo a jinak jsem teda nevěděla to že když mám mat. na 4 roky tak že malého dát ve 3 letech do školky můžu pouze na 2 dny v týdnu ..co že je nahovno já myslela že už půjdu pracovat... ☹

andrejka..
22. únor 2011

@sabkaaa jj celá Eva 🙂

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. už ted v léétě?? Hmm 🙂...a to nechápu proč ted v letě jinak až 5,6 let 😀...však můžete i další léto a nebude to takový rozdíl. myslím si, že ty 3-4 roky rozdíl je OK 🙂
Jojo to nesmíš dávát na celý den....ale zdá se mi, že Monika Saidlerová, když končila 4 rok mateřskou tak malý byl 4 hodiny denně. jako do oběda. Ale třeba ted to je jinak no. Musela by jses zeptat jí...nebo ona vlastně byla na tři? jáá nevím....

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. jinak to je jasné, že by jsi ve 3 roce nemohla jít na plný uvazek pracovat když máš mateřskou na 4 roky 😀...to by jinak nemělo žádný smysl .-D

sabkaaa
22. únor 2011

@andrejka.. ted v lete????? :-O :-O :-O :-O

monako3
autor
22. únor 2011

Holky je zajimavé, že se už nikdo jiný nepřidal. Posílala jsem to Renči, Petře, Monči, Verča tu byla včera na chvilec 😀 a posílala jsem to i te Andrei, Sabčině sestřenici, aby nás tu bylo víc a už nevím komu ještě. když tak tu ttaky někoho přidejte....

andrejka..
22. únor 2011

3 roky to už taky není ono ..já to tak měla ..jako bylo to dobré do doby kdy jsme oba byli ve školce pak už néé pak už ten starší chodí do školy a už to není ono ... jako nebo ber to tak ..jako do doby než straršímu bude 10 ..tj ok ...ale pak 10,14 to je mazec to už jsou jiné koníčky všechno 🙂 viš ..tak já nevim ..a 2 je jako brzo ..ale pro ty děti asi nej .. si aspoň myslím ..prostě nám to tak lépe sedí jak jsme se bavili že 10,12 to je v pohodě ..ale 10,14 to je hodně prostě 😀 chápete nee ?? 😀

monako3
autor
22. únor 2011

@sabkaaa 😀

Jinak v noci se mi zdál hnusný sen, že se něco Kubíkovi stalo a já v tom snu pořát brečela. Ráno jsem ho strašně pučila, bylo mi z toho zle ☹ ...Doufám, že to nic neznamená....

sabkaaa
22. únor 2011

takže bugyna bude v létě těhu 😀 😀 a my s MOnčou chlastat o dušu 😀

sabkaaa
22. únor 2011

@monako3 Moni kašli na sny, vím že je to hnus, ale nic se mu nestane tak to ani nepřivolávej bože!!!!!!!!!!

monako3
autor
22. únor 2011

@andrejka.. jako já jsem s brácho o 2 a půl roků. jako hádali jsme se všechno, ale když jsme byli na dovolené, měla jsem prostě partáka, s kým jsem skákala do vody, na tobogány atd. Sice v pubertě to nebylo až tak žhavé, ale ted už je to lpší a myslím, si že až brácha začne taky svůj život budeme si zase víc rozumět. Jako já za sebe jsem ráda, že jsem měla bráchu, hodně jsme si vyhráli a moje segra je vlastně chudák. je sama a i když je s mamkou na dovolené tak se nudí, nic ji nebaví atd. Jako má segra nás, ale ode mě je o 11let a od bráchy 9 let a mamka říkala, že to byla kravina. Že měla bud udělat třetí hned po Markovi a nebo segře udělat ještě 4tého sourozence. To je můj názor jen 😀....ale sama nevím co a jak s druhým....

andrejka..
22. únor 2011

@sabkaaa ja nevíííííím ještě ..já jsem chtěla jako aby jste napsali jak to to vidíte vy? viš..