Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

@vercada di Takka klubu, pak chodí raz za čas slevy, třeba na 20%, 30% atd. 😀

vercada
22. únor 2011

@vercada No já taky doufám, že ještě mít dlouho nebudem.. Ale doufat můžu.. Furt žužlá něco v puse a doslova dře ty dásně.. A slintá jak bernardýn.. 🙄

monako3
autor
22. únor 2011

@sabkaaa aha? tak že bych se zaregistrovala??

@m.o.n.i.k.a takže opět nic a ted leží u Libora 😒

@vercada No jak jsem jela autobusem, uplně jsem chytala nervy lidi s kočárem neochotní, protivní a ani tě nepusí a řidiči jezdí jak hovada. No zlaté auto 😅
Bud ráda, že tam vůbec něco jezdí, jestli nám výjde ten Paskov tak tam mi jezdí jen linkový 😀...Náhodou někdy tam něco v noci nad ránem jelo a někdy z pařby jsem chodila pěšky z Výškovic 😀

vercada
22. únor 2011

@m.o.n.i.k.a V klidu.. Já se jen ptám - nemusí to být přesně.. 😀 Díky.. A nevíš třeba jak rychle vyrost? Jako zní to blbě, ale známá mi teď psala, že se malému koukala ráno do pusy a nic a že odpoledne u oběda už tam byl.. Jsem na to čuměla jak pako.. Nevěděla jsem, že to je taková rychlost.. 😕 😨

monako3
autor
22. únor 2011

@vercada U nás první zub na konci 3 měsíce 😀....a ted citím, že mu rostou stoličky a asi se budou řezat, to bude ☹ ☹

sabkaaa
22. únor 2011

@vercada 😀 keliško v taku jsem se ted registrovala a dali mi poukazy na slevy, chodi to prý 4 krát rocne do schranky, a je tam 50 procent, 30,20 a 10. což si myslím, že se aspon tech 50 procent vyplatí, v listopadu jak ta akce byla tak jsem mela vyčíhnuté na kabát který stal 1600, což jsem si teda odpustila, ale pak za 800 jsem to brala hned, a zitra jdu na bundu za 900, takže za 450, což se oplatí 😎

monako3
autor
22. únor 2011

@vercada já ani nevím jak rychle, já zuby nenašla, ale začal jeden a pak to rostlo jak houby po dešti 😀

sabkaaa
22. únor 2011

@monako3 Moni co s paskovem???????

vercada
22. únor 2011

@m.o.n.i.k.a Ahááá.. Tak to je dobré se zaregistrovat.. 😎 Díky za tip 😉

vercada
22. únor 2011

@monako3 Jako zlatá Stará Bělá.. 😀 Tam už to mám odchozené a večer se tam nebojím.. Ale tady? Tu se pomalu bojím aji odpoledne.. 😀
Jinak na Hasičák nejdem.. ☹ Jsem tlustá 😀 nemám šaty 😀 nemáme hlídání 😀 A já ani nevím, jestli bych tam chtěla.. Spíš až příští rok.. 😅

vercada
22. únor 2011

@sabkaaa Hustéé.. tak to je super.. To se fakt vyplatí.. 🙂 Díky.. 😀

vercada
22. únor 2011

Hééj chybí mi tu úplně někteří smajlíci.. Jsem zvyklá z toho Emimina a chybí mi 😀 🙄 🙄

monako3
autor
22. únor 2011

@vercada Ale hovno tlustá prosím tě 😀 ..Hlídání a co babičky? 🙂 ...šaty seženem 😀 ...a proč by jsi nechtěla, spíš to bude asi nezvyk bez malé, ale odreagovat občas ti neuškodí 🙂

@sabkaaa Ale jen možná, ale možná pozemek, ale zatím to nehrotím 😉

sabkaaa
22. únor 2011

@vercada my si vždycky nějakého smajlíka domyslíme jo??? 😀 musím se na toe mimino kuknout jak to tam vypada kyz o tom furt mluvíte 😀 ale fakt jen kuknu, jak se znam tak bych tam pak zacala drbat a to uz bych neskoloubila s koníkem a facebookem a s Deniskem 😀

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

@vercada Já nevím, ale já púokud jsem se dívala malé do pusinky tak dole uprostřed bylo vidět něco průhledného a to byli ty zoubky, které lezli ven a trvalo to cca týden než vylezli, ale jak lezou šli vidět přes dásně, ale je to možné.
@monako3 Fakt? Bobek, tak ho asi trápí zuby. Je to pech jak oni trpí 😖 Snad brzy usne! A už víte co a jak stím Paskovem? Od nás kamarád má pozemek a chce ho prodat, ale my ted nechceme, nejsou finance, Luki chce tak za 5 let, až se vše dá dokupy a bude klid.

monako3
autor
22. únor 2011

@m.o.n.i.k.a my čekáme pořát jestli dají povolení stavební tomu kamarádovi a podle toho se bude vše odvíjet, ale už teda čeká docela dlouho....

vercada
22. únor 2011

@monako3 Mno.. Moni.. S babičkama je to složitější.. ☹ A v tom hlídáním věřím stejně asi jen Kamilovi.. A nakonec - ten stejně říkal, že se mu tam nechce.. 😕

Heeej to s tím pozemkem nevím.. To zní dobře!!!!! 🙂 Stejně máš řidičák - tak všude autem, ne?

monako3
autor
22. únor 2011

holky tak my furt nespíme...moje nervy...jdu se umýt a asi s ním lehnout sám prostě být nechce ☹ tak papa 😵

vercada
22. únor 2011

@sabkaaa No mi mluv.. Já už to taky nestíhám.. 😀 Ale ti smajlíci jsou tam takoví hýbající.. A je tam třeba smajl, co dělá, že neví, nebo další, že se stydí.. A tak.. Nebo srdíčko třeba.. Prostě to jsou takové blbosti, ale už jsem na to zvyklá a chybí mi to .. 😀 😎

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

@monako3 Aha tak uvidíte, je to takové na prd, no, hlavně ta nejistita, můžou mu třeba dát a Vám i když slíbí tak třeba né, ale doufejme, že to nějak dopadne a nebudete ho mít zbytečně 🙂 Pokud nebude chtít Luki tu Itálii, tak do budoucna určitě někam na vesnici jsem mu říkala. V městě nechci být a jak píše Verča budou auta, tak se všude dostanem 😀

vercada
22. únor 2011

No já už taky valím.. Tak dobrou noc holky.. 🙂

monako3
autor
22. únor 2011

@vercada Aha tak to jo, tak snad příští rok se opět sejdeme plesat 🙂
zní to dobře hlavně i možná cena by byla dobrá, ale zatím se moc netěším bo nám nikdy nic nevýjde 🙂

fičím páá

m.o.n.i.k.a
22. únor 2011

Taky jdu, tak páčko

andrejka..
23. únor 2011

Sabi já mám košilku ti půjčím ..máme ji stejně malou .. a Do takka chci jít taky ..taky mám ty slevy 🙂

andrejka..
23. únor 2011

Sabi neviš jestli te slevy platí i na dětské věci? asi joo že ...mě to chodí už tak 5 let ty slevy ... Eva V. to donesla do školy jetě na učnáku aby jsme se zaregistrovali 🙂

andrejka..
23. únor 2011

já to prostě nemůžu napsat v jedné zprávě..já si na všechno vzpomenu postupně 🙂 . Jo jinak jsme se včera s Lukim bavili o tom mimčo a rozhodli se že teď nééé ..tak jen ať víte hehe 😀

monako3
autor
23. únor 2011

Dobré ráno,

tak my včera usli kolem půl 12 a když jsem ho chtěla přenést tak opět kravál. Tak jsem ještě čekala a konečně se povedlo, takže jsem usla asi olem 12. Jsem rozbita jak pes. Ráno mě ještě naštval Libor, protože mu zazvonil budík a Kubík se vzbudil na jídlo, tak mu říkám jestli mu to jídlo nemůže udělat když vstáva a on hned, že ne že spí 😠 . Tak jsem vstala a udělala to, jak jsem zpátky lehla tak mi říká, já bych u to udělal to byla sranda. Fakt chápu po ráno srandy 😠 😠 😠

@andrejka.. No a na kdy jste se teda domluvili, když teda ted ne 😀 a já se už těšila na břuch 😀

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 nevíme kdy... ale teď fakt nééé 🙂

andrejka..
23. únor 2011

Mates mi teď usnul na sedačce a mě se chce čůrat..ale bojim se že se probere a spadne 😒

andrejka..
23. únor 2011

@andrejka.. hotovo 🙂