Tablety do myčky Denk mit, DM drogerie. Máte zkušenost?

marti73
20. únor 2011

Vyzkoušela jsem je a myjou mi dobře. Jaké máte zkušenosti Vy?? Koupila jsem na zkoušku ty nejlevnější: 60.tabl. za 99,-kč 🙂 Používala jsem Somat, ale jsem ochotná zkusit i něco jiného.

zuzik.3
20. únor 2011

já používám už dlouho ty s tím rozpouštěcím obalem za 109,- mytí je srovnatelné jako s jinýma, jednou se tchýně divila co používám za tablety, že mám tak pěkně lesklé nádobí 😉

mamkamarketa
20. únor 2011

fakt umyji i zaschle nadobi? Ja ne porad koukam,ale rikam si,ze ta cena je podezrele levna 😅 ja pouzivam calgonit s tim rozpustnym obalem a ty stoji 300,- (ale ja je kupuju s kuponama a vyjdou me na 150,-) ale asi je zkusim. je fakt,ze temer vsechny cistici prostredky mam znacky denkmit a jsem spokojena 🙂

zuzik.3
20. únor 2011

jé tak uplně zachlé to nevim, protože u nás to zaschnout ani nestihne 😉 myčku máme pořád plnou a když nechávám do druhého dne tak kastroly a talíře opláchnu.

zuzik.3
20. únor 2011

a Calgonit za 150 je perfektní 😎 nedávno ho měli za 150 v tetě tak jsem taky koupila. A viděla jsem i v lídlu nějaké tablety za 99 vše v jednom, ale ty jsem ještě nezkoušela.

jaku
20. únor 2011

Tak já používám ty s rozpustným obalem jako zuzik.3 a nedám na ně dopustit. Jiné nekupuji, zdají se mi za tu cenu dobré a kvalitní, ještě se mi nestalo, že by se tableta nerozpustila. Někde v obchodě jsem dostala somat vzorek a ta se mi nerozpustila a ještě mě teda osobně to nádobí přišlo "převoněné". Do myčky kupuju vše v DM, levné a kvalitní. I čistič myčky, vůni do myčky.

marti73
autor
24. únor 2011

Čistič jsem už taky koupila Denkmit i vůni-pomeranč, ale teprv budu zkoušet. Tak trochu mě k tomu dohnala cena, zkusit i jiné tablety, protože mě dost štvalo, jak jsou drahé ty čističe Somat, nebo Calgonit?? V DM dost nakupujeme co máme malou. Máme jejich kartu a využíváme babybonus. Začala jsem zkoušet i jejich šampony pro nás dospělé a zatím dobrý. 🙂

novotacek
3. lis 2012

Ahoj, taky jsem řešil tohle dilema, ale známý mi říkal, že ty tablety pro ně vyrábí Benkieser, který vyrábí calgonit, akorát je to přebalný pod jinou značkou, šel jsem tedy koupit tablety 60 Ks za 99 Kč, krabice mi nápadně připomínala obal klasických tablet Calgonit powerball, kdyz jsem ji otevřel, vyvalila se na mne známá vůně tablet calgonit, leštidlo, které stojí litr 30 Kč, je perfektní taktéž, kupoval jsem tam i jejich čistič myčky, a ten patent, že se odlepí výčko a dá do košíku na příbory i ta krabička je stejná jakou měl kdysi Calgonit, jinak třeba krémy balea vyrábí pro DM Loreal.......­.....nic jiného už nekupuji

abody
18. bře 2013

Pro Vás co ekologicky uvažujete, co říkáte na to, že prášek do myčky Denkmit, předpokládám, že i tablety, tak obsahuje přes 30% fosfátů. ☹ U prášků na praní se fosfáty zakázaly používat.

sipkovarose
13. čer 2013

holky zvažuju že ted koupím do myčky ty tablety denkmit co je lepší prášek či ty tablety a popř které?nemáte někdo fotku obalu at vím o které se jedná?zaujali mě ty co se nechávají v tom rozpustném obalu ale bohužel nevím které to jsou 😒

sipkovarose
14. čer 2013

Nikdo nemá zkušenost ? 😒

alisek
3. dub 2015

@sipkovarose asi už zkušenosti máš ale já tablety koupila nedávno, přímo NATURE a jsem hodně spokojená, už nechci žádnou chemii na nádobí, i na ruční mytí poučívám prostředek DM nature a je dobrý.