Taneční partner jiný než manžel. Může to fungovat?

20. lis 2022

Vdaná jsem cca 18 let. Jako mladá a svobodná jsem ráda tancovala, sice ne závodně, ale věnovala jsem tomu dost času. S koncem studií už na to nebyl čas, brzy jsem se vdala a měla děti, takže 18 let jsem teď věnovala rodině. Děti odrůstají a já bych zase mohla mít více času na své zájmy. Muž nikdy netancoval, s ním to realizovat nejde. Čistě náhodou jsem dostala nabídku, že nějaký pán v mém okolí hledá taneční partnerku. Je též ženatý, o nic víc mu nejde, řekla bych, že je v podobné situaci, jako já, děti odrostlé a rád by se vrátil k tomu, co dřív s nadšením dělal. Jenže přemýšlím, jestli to může fungovat, přece jen, bychom spolu strávili 2-3 večery v týdnu, což je dost času. Pracuju v ženském kolektivu, nikdy jsem neměla moc příležitostí být mezi chlapy (s malými dětmi je to opět ženská záležitost). Tak vlastně nevím, zda to jde ustát? Své manželství, všanc dávat nechci. Zkušenost s trávením tolika volného času s někým jiným nemám, proto mě zajímají vaše zkušenosti.

lamiaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
pampeklec
20. lis 2022

Jasný, já to mám při řešení podobných otázek taky tak, že mi podobné diskuse pomáhají si to srovnat a promyslet. Nechtěla jsem se tě nijak dotknout, pokud se mi to povedlo, omlouvám se. Moje názory na podobné věci jsou tu v diskusi zjevně dost okrajové, máme to doma opravdu volně, tak nevím, jestli ti to k něčemu pomůže nebo naopak 🙂 Kdybych ti mohla jakkoliv pomoct, klidně piš zprávu. Úplné podrobnosti od nás tu psát nechci. Každopádně držím palce, ať to nějak vyřešíte a rozhodneš se k všeobecné spokojenosti.

pavlinar
21. lis 2022

To je teda dilema. Mne by to u manzela vadilo a I jemu si myslim. Uz jen kvuli te hromade casu. Na druhou stranu to je snad jedinej sport, kde proste partnera opacneho pohlavi potrebujes. Kolo, fitko a podobne muzes delat s kamarady.. a to bych teda nerozdejchala, kdyby si na to muz nasel kamaradku. Tady tvuj manzel s tebou tancit nechce a ani nijak zajimave travit vecery..
Zkusila bych to 👍

melek5
22. lis 2022

@westie Stim úplně souhlasím 👏👏👏

jinajanna
23. lis 2022

Domluv se s manželem a pak to běž vyzkoušet a uvidíš. Já jsem tančila závodně 20 let, jedním z partnerů byl i můj současný manžel. Já v tom nijak extra velkou intimitu nevidím, manžel teď zase tančí, ale abych si myslela, že 2x týdně se plazí po cizí sexy ženský, to si nemyslim. Normálně si užívá svůj koníček.

autor
23. lis 2022

Holky, moc děkuju. Už jsem absolvovala trénink, muž se konečně vyjádřil a to kladně. Jeho velkorysosti si vážím. Kdybych měla dojem, že to nezvládám, okamžitě končím, rodina je pro mě na prvním místě. Tréninky jsou spíš dřina než cokoliv jiného, s tanečním partnerem jsme si vyjasnili, že žádné soustředění na týden apod. absolvovat nebudu, to by mi vůči rodině už nepřipadalo fér. Je krásné mít možnost se zase věnovat tomu, co člověk v mládí dělal a naplňovalo ho to.