Těhotenství v extrémních vedrech

bejushenka
24. črc 2015

Ahojte maminky, jen jsem vás, které teď v těch neuvěřitelných vedrech nosíte svoje miminko, politovat. Komu je tak blbě jako mě, tak věřte, že v tom nejste sami. Aby toho nebylo málo, moji rodiče, se kterými bydlíme ve dvojdomku, ale máme společný vchod, se rozhodli vyměnit okna (kdy jindy než teď), takže celý náš čistě vyuklízený dům, byl pokrytý bílým popraškem ☹ ☹ :-/ takže veškerz úklid znova. Jen jsem chtěla vědět, že v tom nejsem sama, tak písněte 🙂

metallico_mondo
24. črc 2015

@bejushenka určitě nejsi. Je to náročné v těch vedrech. Sice je blbdé vše znova uklízet ale ber to tak že alespoň je vše hotovo 🙂 a bude klid

dzungala
24. črc 2015

no ber to z té lepší stránky - lepší mít vyměněná okna před porodem, ikdyž je náročné. My to nestihli, akže budeme měnit celej barák s 4 měsíčním miminkem a to bude teprvá peklo a ještě ty vedra 😠

V bříšku je zatím hodňoučké a nedýchá prach. Skoro závidím, věř mi 🙂

martavatar
25. črc 2015

Ty první dny veder to ještě šlo, ale už to trvá dlouho a taky už to nedávám 😠 Jinak to uklízení ti nezávidím, já nejsem schopna žádného gruntování, jsem ráda, že naházím nádobí do myčky a prádlo do pračky. Chtělo by to ochlazení alespoň na dva dny, protože už by to tu úklid potřebovalo, ale já fakt nejsem schopna. Leje ze mě šíleně i když sedím jen v kalhotkách a nehýbu se 😀

elu
26. črc 2015

holky já musím doma uklízet jen v kalhotkách, jinak na mě jde infarkt.....vždy zatáhnu všechna okna, aby mě nikdo neviděl, páč není to hezký pohled a jedu, ale po deseti minutách musím do studené sprchy a sednout, jinak by mě mrsklo

metallico_mondo
26. črc 2015

Dneska už ale bylo krásně že 🙂 jen z baráku to furt né a né pryč ☹ i když celý den urputně větrám stále tu je 26. Ale na jednu stranu z 30 to je dobrý 😀 vygruntovány všechny místnosti <3

martavatar
26. črc 2015

U nás stejně. Venku už je příjemně, ale u nás v bytě ve čtvrtém patře pořád šílené vedro ☹ Včera v noci, ale sprchlo a já spala doma sama bez dcery, která většinou spí se mnou v posteli, tak jsem si mohla dovolit otevřít okno hned u postele dokořán a konečně jsem se teda aspoň vyspala .... asi do dvanácti 😀 😀

evuska49
27. črc 2015

A já už si říkala, že to snad ani není možný, že jsem tak líná...Uklízím maximálně půl hodiny a jsem úplně vyřízená. To jste mě uklidnily, když to máte taky tak 🙂 už se necítím tak provinile 😀

metallico_mondo
27. črc 2015

@martavatar zaaaaaavist, tady deště chodí kolem ☹

martavatar
27. črc 2015

Holky a dneska to vypada, že u nás bude pod mrakem a žádné extra teplo, takže dneska už je úklid jasný 🙂 Dneska už výmluvu nemám 😀

bejushenka
autor
27. črc 2015

Já konečně vyrazila na procházku, když se venku udělalo příjemně, to je paráda, úplně jinak se dýchá, snad to bude mít dobrý vliv a už porodím. Termín mám sice až za 14 dní, ale dokud je trochu chládno, mohla bych u toho alespoň dýchat 😒

starbucks
27. črc 2015

Já jsem aktuálně v osmém měsíci. NIkdy mi nedělaly problém vyšší teploty, ale letos jsem zalezlá doma a jsem ráda že jsem ráda. Ty tepla jsou hnus, ale ve finále se mi ještě hůř snáší to ochlazení co vždycky přijde. To jsem přejetá ještě víc.

bejushenka
autor
2. srp 2015

tak já už to mám za sebou, narodil se nám chlapeček 🙂

evuska49
2. srp 2015

@bejushenka gratulace, hlavně a´t jste zdraví

zvirka
2. srp 2015

Tak děvčata, připravit, od pondělka jedou vedra nanovo. Já teda aktuálně těhu nejsem, ale zažila jsem to taky, v roce 2010, termín jsem měla v půlce září, takže největší vedra s největším břichem. Upřímně Vás lituju, já to nedávám ani netěhotná. Uklízení u nás v hicech taky stojí, měli jsme doma až 30, takže fakt peklo. A v noci se to ani nevyvětrá, panely jsou tak rozpálené, že se zavře okno a je to zpátky 🙄

Tak všem hodně sil, snad to tentokrát nebude tak dlouhé a doufám letos NAPOSLED!

metallico_mondo
2. srp 2015

To jo mam z těch veder už předem trauma ☹ achjo snad to bude opravdu naposled jak slibují .
@evuska49 Jinak obrovská gratulace 🙂

bejushenka
autor
18. srp 2015

Děkuji, mně se sice ulevilo, ale malý má potničky a nevím, jak bych mu pomohla ☹ v bříšku mu asi bylo příjemněj

metallico_mondo
18. srp 2015

Jé a teď koukám že jsem omylem gratulaci hodila @evuska49 místo @bejushenka 😀 to je trapné 😀 .... na evusku si budu muset ještě počkat 😀

@bejushenka Každopádně musí to být hrozně s takhle malinkým miminkem v těch vedrech, alespoň že už je líp a snad bude brzo líp i miminku

zo_ja
18. srp 2015

@bejushenka Gratulace. Vykoupat v řepíku. 😉 A hodně větrat, málo oblíkat, i když teď už zase oblíkat 😉 řepík je super na všechno kožní.

bejushenka
autor
21. srp 2015

jo o tom řepíku jsem četla, prý by se tím měla umývat i mamka po porodu. Holky nevíte něco na otoky? Mám 3 týdny po porodu a zevnitř jsem hrozně opuchlá až mě to tlačí, nevím jestli se mám objednat k doktorovi, měla bych jít až po šestinedělí, ale přijde mi to divné :-/

zo_ja
21. srp 2015

@bejushenka Jojo, je super na omývání nebo sedací koupel, klidně do vany. Já koupala dítě a pak sebe...

Otoky vevnitř? Máš tam šití?
Ono bylo dost horko, to má vliv. Pak nestát, nechodit, nesedět, ale ležet, co to jde, jinak se tam hrne víc krve. Gelovej polštářek z lékárny, stojí ca stovku, na mrazák, zabalit do plínky nebo jiný tenký bavlny ap. a přiložit zvenku - záleží teda, jak moc vevnitř, ale ono to ochladí, když se tam nechá dýl mezi nohama a ten gel. polštářek vydrží studenej dlouho.
Pokud by Ti to nějak tepalo, teplota nebo něco, tak dřív. Záleží, kde to tlačí a jestli máš poranění.