Těhulky, snažilky, pojďte sem 🙂🙂🙂🙂

mirindad
8. srp 2016

Ahoooj holky 🙂 patřím mezi snažilky a dělá mi velkou radost vidět pozitivní testíky, vaše veselé zprávy a radost, že vám to vyšlo a budete maminkami 🙂 Můžete se tu podělit a házet fotečky testíků a cokoliv chcete, ať mě uběhne ten čas, kdy sama čekám 😊😊😊😊

bajuliss
8. srp 2016

Tak te teda vitam snazilko 🙂 jsem bara a dnes jsem 11+0 🙂 tehotenstvi jsem trochu tusila , tak jsem si koupila testik (cekala jsem na vlak z prahy na moravu) ....planovala jsem testik az na doma....ale nedalo mi to...😀 curkla isem na zachode a pak cekala v kupecku na vysledek...a ejhle....//....zrovna peisla pruvodci a ja se tak zajimave usmivala a hned jsem ji to musela rict :D druhy den jsem sla k doktorce a ta mi potvrdila 4+2 🙂 ...no a od te doby hltam kazdy clanek, kazdou drbarnu a kratim si tak taky cas. 🙂 😀 preji ti, abys i ty brzy nasla // 🙂 😉

mirindad
autor
8. srp 2016

@bajuliss Ahooj 🙂 ted jsi me vazne rozesmala :D ale ja bych si beztak taky curkla uz ve vlaku :D kazdopadne gratulace velika! To musi byt krasny pocit 🙂 ja si jeste pockam, ale dekuji 😍

vjercik
8. srp 2016

Ahojki holky, ještě jsem ani tak moc nepatřím, ale snad brzy budu... byla jsem v 11+1, když jsem přišla o mimčo, přestalo bít srdíčko... Teď jsem 14 dní po revizi, na kontrole ok, bylo mi řečeno, že mám půl roku až rok vydržet do dalšího snažení... 😠 no ale nakonec řekla ať to po 3 měsících vypustíme... pokud bude po další KO vše ok, proběhne MS v poho, tak na to hupsneme....nechci čekat...snad se brzy povede...
držím Vám všem palečky 🙂

mirindad
autor
8. srp 2016

@vjercik to je mi moc lito :( rok skoro cekat, to je doba na zblazneni! Verim ze to vyjde mnohem driv, hodne stesticka preju :-*

vjercik
8. srp 2016

@mirindad díky, taky věřím, že to vyjde dříve🙂 nám se to povedlo hned, takže věřím, že i teď...pokud bude vše v pořádku...

mirindad
autor
8. srp 2016

@vjercik ikdyz je to tezke a radi se lehce, ale asi neco na tom bude ze cim vic na to clovek mysli, tim to jde hur :( my ted budeme makat na baracku, takze snad skrz jine starosti a jine myslenky to pude rychleji 🙂 zkus se nejak zabavit a brzy budou || 😊

denisamx
8. srp 2016

Ahoj děvčata, my čekáme v listopadu holčičku.. ani vlastně nevíme jak jsme k ní přišli, takže to bylo velké nečekané překvapení 🙂 chvilku mi trvalo se s tím srovnat, ale už se na ni moc těším. Začínám vypadat jako velryba, už teď si přijdu neohrabaná a to máme ještě kus před sebou i když to utíká hrozně rychle! Přeji ať se i vám zadaří co nejdřív 🙂

vjercik
8. srp 2016

@mirindad máš pravdu, musím myslet na jiné věci a snad se povede... uvidíme🙂

mirindad
autor
8. srp 2016

@denisamx hlavne at je zdrava a prinasi vam radost 😊 ikdyby jak velryba, za to mimi to stoji :-*

markethy235
8. srp 2016

Ahojky, ja se take pridam 😃 mne ma dorazit zitra MS a vypada to, ze i dorazi 😞 sice jsme to v cervenci jistili pred ovu, behem i hned po, ale stejne. Jinak mi taky dela radost videt pozitivni testiky, snad se nejakeho take brzy dockame 😊

mirindad
autor
8. srp 2016

@markethy235 my zkousime druhym mesicem, jak pres ovu tak i bez.. A stejne MS prisla 😢 nekdy i lituju proc jsem tu antinu brala, ikdyz tehdy bych na mimi byla fakt mooc uz mlada 😁😁

prostejina
8. srp 2016

Jsem po potratu, hned za dva měsíce od docisteni se nám zadarilo. Tento test je starý 25 tydnu 🙂 jsem ted 29tt a čekáme zdravou holčičku 🙂 tak to jen pro povzbuzeni, ze na vas taky čeká štěstí 🙂 všem vám držím palce :-*

dreana
8. srp 2016

Ahojky holky! Zdravím, ja čekám na // ale na ovu testu.. nějak se jí nechce a ja pořád doufam že přece jen dorazí 😀

cherry09
8. srp 2016

Ahoj holky, tak se k Vám přidávám 🙂 Snažíme se pár měsíců a vypadá to nadějně, dnes je to 2 den zpoždění. Vidím alespoň malilinkatou naději 🙂 Držím palce všem ostatním 😉

mirindad
autor
8. srp 2016

Ta fotka je bozi ! Jsem za nektere maminky fakt rada, ze i pres spatnou zpravu to preci jen umi vyjit 😊

markethy235
8. srp 2016

@mirindad my taky druhy mesic, v kvetnu prvne a to nevyslo a cerven nam nevysel celkove behem ovu, kvuli praci 😞 ja antinu nikdy nebrala, takze odpadlo to zjistovani, jak telo funguje a kdy je ovu atd. A kdy MS neocekavas nyni? Treba to vyjde tentokrat 😃

markethy235
8. srp 2016

@prostejina nadherne fotecky 😊

markethy235
8. srp 2016

@cherry09 parada, to vypada hodne nadejne 😃 kdy budes delat testik?

cherry09
8. srp 2016

@markethy235 No jelikož, jsem se předtím párkrát zklamala a dle všeho mám ovulaci ke konci cyklu, tak ještě počkám. Vidím to nejdřív na neděli :D Pokud to vydržím :D :D

mirindad
autor
8. srp 2016

@markethy235 minuly tyden ve stredu jsem ji dostala o 14 dni drive zrovna kdyz byla ovulace a skoncila dneska... Porad citim tlak v podbrisku, rano nevolnost..ale test negativni :( asi je telo porad zmatene

markethy235
8. srp 2016

@cherry09 to jsi dobra, ja jsem zvedava a tohle bych nevydrzela, testovala bych uz zitra 😂

markethy235
8. srp 2016

@mirindad ach jo, rika se, ze telo se po antine nejakou dobu cisti, treba to byl tenhle cyklus a nasledujici uz bude uspesny 😃

mirindad
autor
8. srp 2016

@markethy235 treba otehotnime zaroven a konecne se tady taky budeme pysnit testama 😍😁

cherry09
8. srp 2016

@markethy235 :D no dobrá ne, test mám doma z minula :D Ale bojím se zklamání :-/

mirindad
autor
8. srp 2016

@cherry09 nachystej si k tomu testovani velkeho panaka 😁

cherry09
8. srp 2016

@mirindad No... Moc toho nevypiju :D takže by mě skolil :D : D: D

mirindad
autor
8. srp 2016

@cherry09 to sme na tom stejne 😁😁 panak a mozu jit spat 😁😁😁

markethy235
8. srp 2016

@mirindad jo, to by bylo super, ja se zatim muzu pysnit tak maximalne uplne snehovymi testy 😂

markethy235
8. srp 2016

@cherry09 tak ted uz to vypada docela nadejne, zkusila bych ho a pripadne potom koupila novy na nedeli, aspon by jsi videla ten rozdil 😃

mirindad
autor
8. srp 2016

Ja si ho budu delat taky v nedeli 😊 na tento tyden si hodlam naplanovat aktivity at se tak nenudim a porad si to brisko neohmatavam 😂 moje kamaradka ale vyzkousela 2 ruzne testy a jeden byl pozitivni druhy negativni..pri dalsim pokusu to same a presto byla tehotna... Tak asi zalezi i testu nevim..😬