Těhulky, snažilky, pojďte sem 🙂🙂🙂🙂

mirindad
8. srp 2016

Ahoooj holky 🙂 patřím mezi snažilky a dělá mi velkou radost vidět pozitivní testíky, vaše veselé zprávy a radost, že vám to vyšlo a budete maminkami 🙂 Můžete se tu podělit a házet fotečky testíků a cokoliv chcete, ať mě uběhne ten čas, kdy sama čekám 😊😊😊😊

bibianne
8. srp 2016

@bajuliss koukam,ze to hledani povidacich skupin mame hodne podobny 😀

markethy235
8. srp 2016

@mirindad ohledne tech testu jsem cetla zrovna na MK, ze mamatest dela dost pozitivni duchy, naopak se hodne chvali testy od dr. Maxe. Ja mam v zaloze Pepino z drogerky a poridila jsem si i nejaky uplne obyc z netu, ty jsem mela i ovulacni 😂

mirindad
autor
8. srp 2016

Já mám taky od Maxe,_ prave te tenhle si kamaradky chvalily 😁

markethy235
8. srp 2016

@mirindad tak na tom budou urcite brzy // 😃

iritia
8. srp 2016

Ahoj holky, tak se usmálo štěstí i na nás ❤ skoro rok jsme se snažili a byli i v centru asistovane reprodukce prý ženská neplodnost .... Byly to těžké časy plné slz z každého 1DC ... V tom nejvíc stresovým období (prace, doma,CAR atd) se ale povedlo .... Dnes jsem byla na gynekologii potvrdit těhotenství a už začíná blikat srdíčko 😍 náš bojovník či bojovnice ❤

mirindad
autor
8. srp 2016

Haa 😁 keezby, ale dekuji 😘

mirindad
autor
8. srp 2016

@iritia preju moc moc stesticka! Zadny stres, uz jen klid 😊

iritia
8. srp 2016

@mirindad dnes teda stres byl mela jsem hrozny strach ale je tam 🙂 také všem přeji at se zadaří ❤ je to to nejkrásnější co může byt 😊

mirindad
autor
8. srp 2016

@iritia 😍 to verim. Tesim se na dalsi zpravicky 😊

iritia
8. srp 2016

Akorát kontrola az za měsíc což mi přijde do začátku moc dlouho 😶 ani prukazku zatím nemám 😐

lenulinka10
8. srp 2016

Ahoj holky,jestli muzu tak se k vam rada pridam 🙂 minuly mesic jsem vysadila HA a tenhle mesic zacinam sledovat ovulaci jestli vubec dorazi 🙂 dnes jsem 12DC na ovu testu zatim znatelny duch. Tak uvidime 🙂 s pritelem si miminko moc prejeme,ale nechavame tomu spis volny prubeh 😉

mirindad
autor
8. srp 2016

@iritia hlavni, ze uz nemusis cekar na carky 😊
@lenulinka10 uz zacnete sexovat 😁 treba ti to vyjde na prvni pokus 😊

iritia
8. srp 2016

@mirindad řeknu ti teda bylo to hrozny kor když jsem četla to N9.79 ženská neplodnost v papírech v centru asistovane reprodukce... A to už jsem byla asi 3 dny v tom 😁

lenulinka10
8. srp 2016

@mirindad sexujeme od zacatku cyklu 😀 obden 😉 tak uvidime.... Ja si radeji nic nenamlouvam.. Je lepsi byt pak prekvapena,nez zklamana 🙂

mirindad
autor
8. srp 2016

@lenulinka10 to je pravda, kezby to tak slo u kazde z nas snazilek 😂

mirindad
autor
8. srp 2016

@iritia ja jsem stastna i za tebe ze to dobre dopadlo 😊 za mesic tu cekam dalsi fotecku 😊

lenulinka10
8. srp 2016

@mirindad kazda se jednou dockame 😉

mirindad
autor
8. srp 2016

@lenulinka10 ja jsem vysadila v cervnu, rika se ze ty prvni 3 mesice, kdy telo je zmatene se nejlip otehotni...pak ze telo je jeste chranene... No uvidime, se tu pak vsechny stastne sejdeme 😍

lenulinka10
8. srp 2016

@mirindad no ja nevim jak to je,kazdopadne kdyz jsem byla u dr.tak rikal at na nic necekame,ze se mame snazit hned,ze nekdo otehotni hned a kdyz ne tak urco do 3 mesicu se ro povede. Jeste mi doporucil at si koupim Superfolin 1. 😉

mirindad
autor
8. srp 2016

@lenulinka10 ja jsem brala duphaston a ted se vrhnu na kyselinu listovou 😊 tu listovku si myslim by mela brat kazda!

markethy235
9. srp 2016

@iritia krasna fotecka 😍 drzim moc palce a zaroven se tesim na dalsi foto 😃

markethy235
9. srp 2016

Tak mne zrovna dorazila MS, na den presne 😞 ovsem ja ji fakt cekala a uz vcera se to na ni chystalo. Takze hura do dalsiho snazeni 😊 dalsi ovu mi vychazi na takovou kratsi dovcu, coz by bylo super. Jinak chci dat koncem mesice vypoved v praci, tak mi odpadne stres a velka namaha, hodne to tomu take prisuzuji, taham tezke palety, delam celodenky atd., coz neni zrovna dobre.

lenulinka10
9. srp 2016

@mirindad jojo v tomhle uz ta kys.listova je 🙂

blauen
9. srp 2016

Ahoj holky jdu Vás tady povzbudit a držím vam všem palečky ať kazde tady z vás se splní to největší přání a to miminko. My na něho čekali 3,5 roků slzy mi tekly po polštáři z tech nezdaru, cesta byla slozita někdy az trnita a bolestiva, ale nakonec se na nás taky usmálo štěstí aniž při těch 12% co nám dávali lékaři šanci za male pomoci se povedlo. Pak už to byly slzycky štěstí. Verim že na každou z nás to miminko jednou čeká.

europa00
9. srp 2016

@vjercik ahoj jak ti vysvětlili půl roční čekání...mi jeden doktor řekl 3 měsíce stačí, druhý půl roku a jeden že až rok podle nejnovějších studií z anglie že tam byl na semináři...no já tehdy čekala 3 měsíce hned otěhotněla v 5 týdnu po sexu potratila...a podle genetziky mimi bylo ok...i naše genetika je ok..takže to přičítám tomu brzkému otěhotnění...nemusí se stát ale může...ted si dávám pohov 9 měsíců..taže se na to vrhneme po vánocích...nemým problém otěhotnět takže mě čas nějak netlačí...jen mě zajímá jak ti obhájili půl roku...proč neřekli měné nebo více..díky

terez93
9. srp 2016

Ahoj holky! 🙂 Já vysadila HA před dvěma týdny a už teď se nemůžu dočkat, až si taky půjdu jednou koupit testík. :D Samozřejmě před přítelem dělám jakože - ''Až se povede, tak se povede..v klídku.'', ale přitom jsem hrozně nedočkavá a netrpělivá. 😀 Držím vám všem palce, aby jste našly II 🙂

konekokira
9. srp 2016

Ahoj holky, všem moc přeji, aby brzo našli dvě čárky na testíku 🙂 <3 Já tu svoji našla v lednu a huba mi klesla až na zem, otěhotněla jsem v maturitním ročníku, ale všechno jsme spolu zvádli a už se těšíme, až se uvidíme 🙂

mirindad
autor
9. srp 2016

@konekokira nadherna fotecka 😍 hodne stesticka!

cherry09
9. srp 2016

@mirindad :D No tak nějak :D

Jinak další den bez MS 😝 A mám tu taky TT od Dr.Maxe :D

cherry09
9. srp 2016

@terez93 Tak držím palce, my se snažili od května a nic.. Ale žádný ovu testy jsem nedělala. Nakonec kamarádka poradila, že můžu mít ovu ke konci cyklu. A možná měla pravdu, protože dnes je 3 zpoždění :D 😝 DRŽÍM PALEČKY