Termohrnek na kávu a čaj. Máte tip?

shaun40
23. říj 2019

Prosím o tip na nějaký termohrnek aby mi káva a čaj vydržela pár hodin teplá.Koupila jsem od Orionu za 250 kč a zbytečné jsem vyhodila peníze v devět večer jsem zalila kávu horkou vodou a v půl jedenácte byla v práci studena.Nemůžu mít termosku nemám v práci prostor si to nalévat do hrnku.Tak jenom hrnek. Koukala jsem na netu Contigo má dobré recenze tak nevím jsem ochotná si připlatit. Děkuji

sola11
23. říj 2019

@shaun40 Hrnek od firmy Thermos. Vydrzi teple spoustu hodin. https://www.prozdravi.cz/motion-mobilni-termohr...

zelenaesmolda
23. říj 2019

@shaun40
pokud chces kvalitu budes si asi muset priplatit

no1
23. říj 2019

@shaun40 mám termohrnek, možná spíš termosku ze Starbucks, xkrát mi spadl na zem, používám ho většinu roku denně, už to budou asi tři roky a pořád bez problému
Neteče, hřeje dlouho, je perfektní

dura175
23. říj 2019

@shaun40 Máme Nespresso termohrnek a tekutiny vydrží určitě 3 hodiny (déle nevím, vypila jsem dřív). Stojí cca 500 a hodně se mi líbí designově.

lenka_tom
23. říj 2019

Já jen upozorním, že jsem si takhle koupila kvalitní termohrnek espro a musím si z něj kafe nalévat do normálního hrnku, protože i po několika hodinách je tekutina tak horká, že se přímo z termohrnku nedá pít.

suzyz
23. říj 2019

Ahoj, Contigo mam, muzu jen doporucit. Pro mne je taky zasadni, ze netece, ma takovy zamek - muze klidne lezet a ani kapka.

sabcav
23. říj 2019

mám contigo - tenhle : a je výborný : https://www.highpoint.cz/hp-outdoor-shopa/ostat...

drží teplo a hlavně neteče

blahoska
23. říj 2019
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

mám termohrnek od tescomy a super

plksv
23. říj 2019

Mám taky Contigo, už 4 roky ho kromě prázdnin používám každý den. Teplota super, ale hlavně mi NIKDY nevytekl - mám ho v tašce společně s notebookem, knihami... naležato 🙂.

lindikova
28. říj 2019

Taky mám Contigo a je parádní🙂