Tlak v krku, bolest při polykání. Máte zkušenost?

minda08
6. srp 2016

Milé maminky, nemáte některá zkušenost s pocitem tlaku v krku, bolest při polykání, mám pořád pocit že mám něco v krku, podle Orl jsem dostala atb na faringitidu, ale asi ne zabraly, měla jsem je na týden a to před 14 dny, už mi to leze na mozek, změnila jsem MUDr zatím čekám na výsledky... Klokan slanou vodu a olivový olej, podle rád MUDr, léky a kloktadla už nezabírají, mám trochu bílý jazyk.... Když něco sním, uvizne mi to.... No hnus...kdyz pominu vše co mě napadá, co třeba kvasinky... Děkuji 😝 🤐

karlajasmine
6. srp 2016

@minda08 stitna zlaza..nech si vzit krev a udelat ultrazvuk.

minda08
autor
6. srp 2016

Je to jsem nenapsala štítnou žlázu máme v pořádku, v červnu mi kontrolovali jen nějaký mini uzlík a ok

lajla
6. srp 2016

Reflux...ad bílý jazyk, může to jít že žaludku
Nebo bílý jazyk následek atb- moučnivka
Nebo
Blokace krční páteře
Toto jsou dvě nejčastější věci co způsobují to co popisujete

minda08
autor
6. srp 2016

Já si právě myslím že něco takového by to mohli být, zatím ale nabídli jen antidepresiva ale já si to ne vymyslím...

lajla
6. srp 2016

Já si tím taky prošla...
Musíte sama...říct si o gastro vysetreni a zajít k fyzioterapeutovi...

minda08
autor
6. srp 2016

No asi ano, děkuji za rady, pravdu v tom že mi už z toho hrabe asi MUDr má, tak uvidíme, počkám na ty starý dekuju

minda08
autor
6. srp 2016

Stery jsem chtěla napsat.... A váš taky bolelo krk lajla

lajla
6. srp 2016

@minda08 ano bolelo, nemohla jsem polykat, knedle v krku, pak se to přesunulo i do jícnu, bolesti na hrudi při polykání , krk mi začal hořet...šlo to postupně...
Dala jsem na pár dní omeprazol, hodně to zmírnil...na gastru se nic nenašlo ale mám blokace zad, a blokáda v zádech může způsobit cokoliv...zaměřila bych se těmito dvěma směry... eventuálně zkusila omeprazol 10 ,je volně prodejný

minda08
autor
6. srp 2016

Se zády jsem měla problém než jsem shodila...ted by mě nenapadlo že na ně trpim

lajla
6. srp 2016

No já mám 56 kg a 173cm...ony nemusí bolet...ale později začnou... špatné postavení vazů, kloubů se jen tak samo nespravi snížením váhy, uvidíte...

minda08
autor
6. srp 2016

Jasně chápu... Moc děkuji

maminkapetula
3. únor 2021

Ahojky,oživuji diskuzi,přišlo se nakonec na něco z Tebe? 🙂