Tmavé chloupky. Jak se jich zbavit?

9. kvě 2022

Ahoj, mam problem. Jsem rok po porodu a mam takovy pocit ze mam hrozne tmave chloupky pod nosem. Dneska prisel muz z prace a at se jdu umyt ze mam spinavou pusu ze vypadam ze mam knirek. Samozrejme umyti nepomohlo. Prosim jak se efektivne zbavit chloupku a aby to pokud mozno bylo trvalejsiho razu. Jsem linej clovek na kosmetiku a takove veci

vitezove
9. kvě 2022

Zkus jít na IPL. Prostě na odstranění laserem.
Na to půjdeš tak 2x nejhůř 3x a budeš mít klid fakt na hooodne dlouho. Ale nic nefunguje na pořád. Tohle vydrží nejdéle. A jinak doma vytrhat pinzetou.

lenickakl
9. kvě 2022

Voskovy pasky na oblicej.

smudlinky
10. kvě 2022

tmave chloupky by mely jit odstranit laserem

similenka
10. kvě 2022

Zkus laser, uvidíš. Já se to naučila trhat voskovymi pásky Veet, ty modré s chrpou. Jsou perfektní. Berou vše, tmavě, světle. Ale nejprve zkus ten laser, ještě tu holky doporučuji to IPL světlo Philips Lumea, snad to píšu správně.

autor
10. kvě 2022

@vitezove muzu na ipl i ted kdyz uz je venku pekne. Cetla jsem ze by nemelo byt slunecno

martiniquest
10. kvě 2022

Pouzivam voskove pasky. Staci jednou za 3-4 tydny a trva to par vterin. Cena zanedbatelna.

drakenn
10. kvě 2022

Používám voskové pásky. A čím déle je používám (cca) 10 let, tím častěji je potřebují

vitezove
10. kvě 2022

Můžeš. Když vysloveně pak nepojedeš k moři nebo se nebudeš opalovat tak je to ok. A i tak den, možná dva. Oni ti řeknou, neboj.