Touha po dítěti - nudné manželství - flirt s kolegou

michnovka
16. bře 2017

Manžel rád hraje počítačové hry.Me to nebaví,mám spoustu svych koníčku a náročnou práci.Jsme spolu dlouho a já už bych chtěla rodinu.On by taky chtěl,ale že by se nák snažil,to se říct nedá.Je sám dítětem.Toužim po někom,s kým se můžu normálně bavit a ne,v jakým je levelu a kolik dal killů.
Začal mě přitahovat kolega v práci.Ma zajímavé zájmy,názory jako já,je inteligentni,dobrosrdečný a navíc sexy.Chvili to mezi námi jiskřilo.Po strašně dlouhé době jsem zase zažila takove to chveni...Každopádně když kolega zjistil,že jsem vdaná,zájem ochladl.Uz se se mnou ani nebaví.Pro mě to byl šok jak pro pubertacku. Mrzí mě to,že nemohu mít přítele,se kterým si rozumím.
Jsem ze všeho zmatená.Mit nebo nemít rodinu když vím,že si s manželem nerozumím a navíc se začínám zajímat i o jiné muze.Kam to povede,když bychom založili rodinu bez oboustranne lásky?
Byla některá z vás v podobné situaci?Co jste zvolily-rodinu nebo své štěstí?

lusynkova
29. bře 2017

@michnovka Byla jsem deset let ve vztahu s mužem, co hrál počítačové hry a - UŽ NIKDY!!!

kristyn.g
29. bře 2017

@michnovka trápíš se kolegou, flirtuješ s ním a pak se dozví že máš doma manžela a přitom to vypadá že by sis dala říct... tak se nediv, co si asi o tobě může myslet? co myslíš... Jenže máš holt zatemníno a na nic jiného nemyslíš. Znám to, to uvažování když je člověk poblázněný je trochu zkreslené. Na kolegu se vyprdni, jestli on stojí jen o serizozní jednání tak bys to měla ocenit a začít se tak taky chovat. Máš doma muže a bud se s ním roejdi a pak můžeš řešit dalšího nebo zustaň a přestaň s tím, nikdo nechce být "ten druhý"... V první řadě si to vyřeš doma. Nemůžeš mít všechno, musíš si vybrat. Dítě může ještě počkat i když ti tikají hodiny, můžeš ho mít s někým s kým budeš spokojená a dítě bude mít fajn otce. Kamarádka si "nedávají pozor" s přítelem už snad od začátku chození, protože zřejmě potkala toho pravého 🙂

kristyn.g
29. bře 2017

@lusynkova můj muž taky hraje počítačové hry, taky se kvůli tomu občas hádáme, naštěstí už je hraje méně než dřív

lusynkova
29. bře 2017

@kristyn.g Můj bývalý je hrál x hodin denně, v podstatě skoro nic jiného nedělal. Když dohrál hru, musel rychle najít jinou, jinak byl jak tělo bez duše. Tak začal hrát nekonečné onlinovky...

kristyn.g
29. bře 2017

@lusynkova ten můj taky hraje, klidně celý večer až do rána prostě dlouho, naštěstí hraje hry co prostě jdou dohrát. Hrál i warcraft, pak jsem hrála taky a byl to žrout času a přestalo to bavit ... naštěstí tedy když dohraje tak máme jiné vyžití, že ho ukoluju na zahradě a podobně 🙂

michnovka
autor
24. dub 2017

s kolegou se to mezi námi uklidnilo. už se normálně bavíme a jsem ráda, že to dobře dopadlo. S manželem jsme na prodloužený víkend před Velikonocemi zajeli do Krakova...a ejhle, podle testu jsem těhotná.🙂... tak a bude to Bolek nebo Lolek?😀