Trefovaly jste se porodem na určité datum?

daasqua
12. bře 2020

Ahoj, napadla mě taková diskuze na odlehčení v této složité době 🙂 Chtěli jste se trefit s narozením dítek na nějaké speciální datum? Například že by to vypadalo hezky (20.2.2020...), nebo že by měli narozeniny s někým jiným v rodině, nebo že to datum má nějaký zvláštní význam pro vás? Dá se třeba při císaři vybrat nějaké datum? 😀
Já jsem se třeba narodila tátovi k třicetinám (no chtěl asi kluka 😀 ), vnučka se mu narodila ke svátku. Moje obě babičky se narodily ve stejný den (i rok) a v ten den a měsíc jsme pak později měli svatbu.

rousse
12. bře 2020

já se snažila u obou je vypudit ven kdykoliv, hlavně co nejdřív🙂 fakt jsem ten poslední měsíc u obou nedávala.... u starší jsem chtěla 19.2. - to má narozky brácha a nakonec je 20.2. - tak trefila aspoň narozky Kurta Cobaina a datum krásný. Mladší měla termín 14. 3. s tím, že 13. má narozky máma.... furt jsme debatovali, jestli to vyjde.... 13. 3. jdeme spát s tím, že jako už nic - 22:15 mi praskla voda a 23:51 je malá narozená, takže to stihla za 9 minut 12😀 takže nám to ve výsledku vyšlo moc krásně🙂

takyjedna
12. bře 2020

Muj manzel si na to zalozil sazkarskou kancelar😁 Kazdy, kdo si chtel tipnout datum meho porodu, musel na svuj tip vsadit stovku. A nakonec tu soutez muj muz vyhral 😁 dcerka se narodila na krasny datum 27.2.2017 ❤️

amazonkajanik
12. bře 2020

U nás náhoda. Syn je 10.6.,je desátým vnukem mých rodičů. Narozen v pondělí v 18:55, já i moji sourozenci jsme v pondělí,za 10min půl nějaká hodina a u mě to bylo v 18:20😁 Nejstarší neteř je na maminy narozeniny,druhá na narozeniny její nevlastní sestry a strejdovi druhé ženy. Bratrova třetí dcera je na narozeniny nejstarší sestry.

e_terin
12. bře 2020

Měla jsem termín koncem dubna 2019 a manžel má 15.4 narozeniny. Vzhledem k mému druhému naplánovanému SC jsme s primářem domluvili tohle datum, ten ale neměl tušení, že bych to tak chtěla a sám to datum navrhl. Tajně jsem v to doufala a nakonec se mi to splnilo. Takže syn i manžel mají narozeniny ve stejný den 🤩🥰🤗

jane46
12. bře 2020

@takyjedna U nas se taky sazelo a vzdycky vyhralo mimco, protoze ten termin nikdo nehadal 😀
Syn - nechtela jsem 12/7 a narodil se 12/7
Dcera - nechtela jsem 14/2 a narodila se 14/2
Maji me na haku 😀 Ale miluji je, zlaticka moje zlobiva 😀

adinka19
12. bře 2020

@daasqua Ja si prala, aby se dcera narodila na prababicky narozeniny, ale vylezla o den drive..., skoda. Ja se totiz na svy prababicky narozeniny narodila, bratr na vyroci druhe prababi umrti.

kimis
12. bře 2020

U druhého těhotenství jsem měla termín 24.5 ale už od začátku jsem říkala, ze to bude 14.5. Manžel je 14.2 já 4.10 , první dcera 4.1 . A ono to vyšlo,13.5 večer jsem si dala horkou sprchu,sklenku červeného a ve 2 v noci praskla voda a druha dcerka má krásné datum 14.5.😀

hezz17
12. bře 2020

@alilali proč by se nedalo? Záleží na porodnici.

mia255
12. bře 2020

Jo, snažila jsem se dceru vyhnat 18.2.2018(má svou hlavu a chtělo se jí až 23.2 :D). První dcerku mám 16.2.2016 😁

bervidova
12. bře 2020

@ireniq chápu, já měla jediný "požadavek" a to na liché číslo 🙂 Já mám úplně samá lichá v celém datu narození, manžel den měsíc taky lichý. Jedno z dětí je 7. a druhé 11., ale ty měsíce mají tedy sudé, nevadí 🙂

bervidova
12. bře 2020

já měla od puberty jasno s rokem narození, protože moje mamka je ročník 55, já 77 a měla jsem vysněný rok 11 - a prostě to tak vyšlo, aniž bych o tom v dospělosti nějak myslela. A chtěla jsem děti v období leden - červen, protože u nás se prostě jindy v rodině děti nerodí, tak to taky vyšlo - na druhou stranu, kdyby byly v listopadu a úplně v jiném roce, na lásce k nim to nic nemění 🙂

cilkat
12. bře 2020

My si naplánovali aprílový žertík a jelikož byl vyvolávaný, tak se plán i povedl.

iris92
12. bře 2020

Ja jsem mela termin porodu loni 14.2. a to jsem moc chtela, ale nevyslo 😀 Pak se mi jeste libilo 9.2.2019 a maly se narodil 8.2. v 22.52. No, byla jsem nakonec rada, ze to netrvalo jeste o hodinu dyl... 🤣

baraskaska
12. bře 2020

Ja ani tak ne ale babicka i mamka se shodli ze hezky by bylo 6.6. coz ovsem znamenalo 5 dnu prenaset. 🙈No tak jim to madam splnila. 😅 Starsi dcera je 24.4. taky si to prali ty dve...🤣

jarmarca
12. bře 2020

Ja mam rada svoje datum narozeni a tak nejak jsem si to asi vsugerovala i u mimca, ze jsem nakonec porodila o pet tydnu driv den po mych narozeninach...tak slavime spolu a je to bozi😍

maki90
12. bře 2020

@daasqua S první dcerkou jsem měla termín na pálení čarodějnic a nakonec se narodila skoro na apríla, ráno 2.4. Jinak obě holky, já a manžel máme všichni narozeniny zkraje měsíce 2.,4.,5.,6. Pes 1. Takže ještě ta trojka nám chybí, ale ta už v plánu není 😁

azby
13. bře 2020

@adelka951 je, to jsem se vdavala😀

nanyh
13. bře 2020

Moje kamarádka porodila malou 2.2.2020 ve 23:59😀 tý to vyšlo krásně a jen tak tak😀

petronilkaa
13. bře 2020

My nic neplánovali, jen jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby měli narozeniny osamoceně.. (u nás slavilo v březnu 5 lidí zároveň a jako dítě mě to štvalo, ze nemám "svůj den a svou oslavu"; teď jsem ráda, nechystám oslavu sama.. 😂) Nakonec dcera je 2.2.2014 a syn 6.6.2016, můj bratr říká, že když nám to tak hezky vychází, ať si pořídíme 3. dítě 10.10. 😂

verunkanatalka
13. bře 2020

@annanoskova my máme zase nějak dané číslo 29...29 jsme spolu začali chodit, 29 jsme se brali, 29 se narodila první dcera a 29 byla křtěná...

sunrain
13. bře 2020

S dcerou jsem měla termín 4.6. přesně mezi mamku 24.5. a tchýni 13.6. Od začátku jsem malé říkala, že si může vybrat. A když si tchýně dělala legraci, že to bude toho 13.6. jsem říkala nee tak dlouho nemám v plánu přenášet 😂 no a je samozřejmě 13.6. jako babička. 👍

marunka84
13. bře 2020
Uživatel marunka84 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marunka84.

Já i bratránek jsme narozeni ve stejný den a ve stejnou hodinu (ne minutu :D ), ale on je starší o rok a na svátek naší prababičky :D

kacenka115
13. bře 2020

@daasqua brácha se našim narodil na výročí svatby, ale při 6 dětech se někdo do nějakého datumu trefit musel 😂