Týden bez 21 měsíčního dítěte! Jak jste to zvládli?

hancas
11. črc 2009

Ahojky prosím o radu,v říjnu jedu s přítelem na poznávací zájezd do Paříže bez dětí ,budou hlídat babičky,ale jedu poprvé pryč na tak dlouhou dobu bez nich vím že při loučení budu bulet jak malá.Taky mám strach z tchýně,která občas bude hlídat vím jak je nezvládá ted natož skoro za půl roku.
Poradte jak na to moc nemyslet a užít si město po kterém jsem vždy toužila !!!
Jak na tchýni nemyslet a hlavně nemyslet na to co se doma děje!!¨
Volat každý den ???určitě že jo,ale i tak!!!!
Moc díky za rady jsem asi hozná závislačka na dětech ale asi každá matka to zná na

larri
19. črc 2009

ahoj peppapig,

u mne spatne,potichoucku jsem se radovala,ze mi vyslo ivf.Kdyz jsem po transferu zacala krvacet,obrecela jsem si to,ale mela jsem pozitivni testik a zvysene hcg.Vypadalo to,ze jedno embryjko odeslo a druhe se chytlo.Po trech tydnech kontrolnich utz a odberu krve se potvrdilo mimodelozni tehotenstvi.
V pondeli jsem byla na laparoskopii,takze ten vegetim doma.Za tyden jdu na kontrolu a pokud bude vse ok,chci se jet uzdravovat domu na MORAVU.Ale musim cekat na vysledky.

Vy se mate urcite dobre,malicka je hrozne hezoucka.Jedete na prazdniny do Cech?

peppapig
19. črc 2009

larri, napisu do 'arabske' 😉

vitty
28. črc 2009

Ahoj hancas, my jsme byli poprvé mimo ČR bez synka, když mu byl rok. Připravovali jsme se na to, občas spával u jedné nebo druhé babičky, pak byl celý víkend u mých rodičů. Byl úplně v pohodě, jen já to nesla těžce. Za rok pak jsme to zopakovali, taky jsem zamáčkla slzu, ale teď už mi to ani nepřijde. O to víc se pak na něj teším, vážíme si společných chvil a vyrážíme na druhou dovolenou ve třech s nabranými novými silami. Ono je to s ním někdy dost vyčerpávající, ten měsíc v létě u rodičů je třeba. 😎 A když je nejhůř, telefon či neplánovaná návštěva to jistí. 😉