Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

vcelka77
25. únor 2010

tak ty přemejšlivky jsou opravdu dobrý 😀 ale jinak moc šikovná, ted máme přehled 🙂

acimedaca
25. únor 2010

hihihi, přemejšlivky jsou dobrý

petrajda
25. únor 2010

jééé klarko moc pěkný 🙂 A na starne 99 to se bude dobře pamatovat...

jana1k
25. únor 2010

klára: hezký seznámek 😉 ,co se týče baráku,tak snad příští víkend začneme skoro po 3 měsících opět makat,máme hrubou stavbu,se střechou,oknama a hrubýma omítkama. Takže ted nás čeká,fajnové omítky,dodělat podlahy,podlahové topení a zalít,pak sádroše (stropy),,udělat přípojky (to ještě nemáme 😝 ),no a pak už nhop na zařizování......Kurník,je toho ještě dost 😒 ,ale musíme maknout,po létě musíme bydlet. Víš jak děláme to sami,ale je fakt,že jsme začali v dubnu se základovkou,v květnu stavět,a měli jsme do vánoc pod střechou,takže fakt paráda,joo chlopek je šikulka 🙂 .

Dneska bylo venku parádně,hotové jaro 😵 ,byli jsme v globusu nakoupit a zítra odjíždímě na víkend do Beskyd,už se těším. Škoda,že to počasí se má zase začit kazit,ale holt,je furt ještě únor že?? Co bych chtěla 😅 . Měj te se. papa

krtek.93
25. únor 2010

Chjo, takovej hezkej přípsěvek jsem tu měla a omlem jsem si ho smazala ☹ Tak ještě jednou...

závidim vám ty myčky - to je jedna z prvních věcí, kterou si chci pořídit, až bude kam. Zatim se nevejde a i kdyby, asi by byl problém s odpadem. Už se nám dělá pěkná boule v podlaze vedle koupelny, asi to někde malinko prosakuje... S mytim jsme na tom tak, že se s mužem střídáme. Ale děsně jsme se hádali, kdo je na řadě, tak si to normálně píšem do kalendáře 😀 jenže já jsem líná, tak se mi tam toho nahromadí vždycky víc 😝

Sáblíkovou i běžkaře jsem včera viděla, u toho foniče jsem si pěkně zanadávala, jak to vypadlo 😅 taky si řikám, že nebejt dvou lidí, mohla nše slavná výprava klidně zůstat doma, obzvlášť hokejisti 😝 Ale dojlo mě, jakou měl radost trenér Sáblíkový, to bylo takový spontánní... hrozně jsem jim to oběma přála.

Klara: Hrdě se hlásim mezi přemejšlivky 😀 i když už ani moc nepřemejšlim, už se mi to začíná rýsovat. Nevim proč, ale moc se mi líbí rok 2011, tak uvidíme, co to znamená 😉

brumdinka
25. únor 2010

ahojte, dneska tu bylo krásně - úplný jaro, tak sme se byli projít na Rozhlednu a malej si trochu vymáchal nohavice v roztávajícím sněhu, tak doufám, že to zas neodmarodí 😅 , když jde zejtra teprve po nemoci do školky

klara - hezkej seznámek, zvlášt´ přemejšlivky 😀 - taky se hlásím, vůbec bych se nezlobila kdyby Jiříkovi přibyla třeba ta sestřička 😀

filu - my taky kvůli myčce museli přestavět linku a dát novou pracovní desku, kterou já nedopatřenim předevčírem trochu propálila 😅 😝 a ještě neni dodělaná úplně - chybí přidělat desku na myčku (je vestavěná) a cca 2, 3 měsíce mi tam jen tak stála než se předělal odpad

jana - na jedno umytí ti stačí jedna tableta, jen ta tableta má 3 složky 🙂

jinak já chtěla první dítě vždycky kluka, což se mi povedlo - snad proto, že sem si vždycky přála mít staršíhop bráchu a mám 2 starší segry 😀 a jako druhý mimi bych ráda holčičku, at´nejsem na ty chlapy sama 🙂, ale asamozřejmě hlvně aby mimi bylo zdravé klidně i dalšího chlapa 😀

krtek - 2011 je hezkej letopočet né - taky mi příde takovej zhezčí než 2010 možná proto, že rok 2010 pro mě zrovna moc hezky nezačal 😅

werunka87
25. únor 2010

klárko přemejšlivky mě fakt pobavili 😀

salomme
25. únor 2010

Tipuju chlapečka u Filu 😉

petrajda
26. únor 2010

ahoj holky,copak je dnes nového?

vcelka77
26. únor 2010

ahojky petru, no je pátek 🙂 což znamená že jsou před námi dva dny volna 😀
akorát je dnes posledního, takže musím být déle v práci a zakončit měsíc. ach jo.

petrajda
26. únor 2010

tak to je povzbudivé,myslím tím ty dva dny volna 😀 . Mám jen jeden a půl,ale už mě to dávno nevadí. A co se chystáte dělat,kromě snažilkování 🙂 . Já tu mám dnes zedníky,takže víkend bude v tomto duchu asi celý. Ale zase aspoň budou vidět výsledky. Včera sme ještě naváželi písek,multiobat a takové ty kraviny okolo stavby 🙂

vcelka77
26. únor 2010

V sobotu mi přijede 2letá sestřenice tak si budeme hrát 😀 a v neděli, kdyby bylo hezky, tak bych šla na kolo 🙂 takovou malou trasu. Jen provětrat. ale to by muselo svítit sluníčko. A když bude hnusně, tak mě čeká bud posilovna nebo bazén. 🙂
ale já bych klidně dala přednost nějaké přestavbě. Ale jak sem řekla u nás to momentálně nemá cenu, když časem chceme jít jinam.
Jo a taky bych si mohla zasázet nějaké kytičky 😀 Mam tam už kořínky na voskovce, na hedera (nevím jak vyskoňovat, takže prostě na břečťanu) a na fialkách. Dělám si tu v práci takové malé zahradnictví 😀 😀
teda vy všichni stavíte a přestavujete a zařizujete a až všichni skončíte tak já asi začnu. 😀

zelvinka
26. únor 2010

Ahoj holky, tak jsme včera byli poprvé v poradně a hned jsem to obulela.doktorka konstatovala, že máme stále žloutenku,..hlavně že jsme se už nemuseli vyslíkat, tak jsem si v duchu vyčítala, že jsem ju poslechla a už ju dávala na světlo oblečenou,.to by ještě nebylo tak hrozný,..ale pak nás zavedla do takové komůrky vedlejší místnosti, ať ji dám tak deset minut kojit, že ji vezmou krev, ale my ať tam zůstaneme, prej ať se netrápíme dvakrát,..malá řvala jako sviňa,..pak doktorka otevřela dveře, že se jim to nepodařilo vzít ať ještě vydržíme,..brali jí to z ručičky jako z horní strany dlaně. To už jsem věděla co bude následovat,i když nám to neřekla,...ópět řev a pak nám ji donesla že se to prostě nepodařilo ani z hlavičky. Dostali jsme prášky musím jí je vždycky rozdrtit a zakápnout odstříkaným mlíkem a dát lžičkou, a ve středu na kontrolu kde nám řeknou jestli je to lepší, nebo půjdeme do dětské nemocnice. No a pak jsme jeli do porodnice Cíťa si jel na den po porodu(domluvil se tak v práci nechat potvrdit propustku,aby ušetřil dovču) a když jsme pak odtud jeli ke kardilogovi a já jsem spíš pesimista s realistou dokupy,..tak to na mě padlo,..představila jsem si tu zapíchlou jehlu v hlavičce a začala jsem bulet,...probulela jsem celou cestuPak jsem jeli k dalšímu doktoru. kardiolog nám řekl že má úplně nepatrnej šelest na srdíčku,..kterej do roka zmizí,...je to tak miniaturní, že se to nemusí ani léčit lékama a ani nemáme naštěstí žádné omezení. Byl super,..ne jak v nemocnici,...když malou poslouchal tak i prvně i zahřál stetoskop o ruku aby ji nestuděl a tak. byl takovej hrozně uklidňující, u na mě. takže pak už dobrý. Na kontrolu máme jít až v srpnu

acimedaca
26. únor 2010

už je pátek, hurá....my frčíme dneska večer na týden na lyže, tak se fakt těším, až vypadnu z práce.....

zelvinka
26. únor 2010

aci - tak to tiše závidím,.ale moc vám to přeji,..já letos kvůli těhotenství lyžovat nemohla, tak snad příští rok,..když bude babička hlídat, máme ve Velkém Meziříčí sjezdovku.
Jinak se dám holky asi na ruční práce,..možná jste to tady viděli, hrozně se mi to líbí, když je třeba svetřík i čepička sladěná. koukněte,..navíc se tam dají nalepit i kamínky.
http://hackovanecepicky.cz/

petrajda
26. únor 2010

vcelka - obecné názvy se v latině neskloňují 😉 takže jsi to napsala správně 🙂 .No vidíš jaká jsi zahradnice. Mě právě zedníci přišli říct,že jim překáží má sbírka kaktusů,tak musela pryč.

zelvinka - ty jo tolik starostí.Hlavně to všechno zvládnte. taky bych bulela vidět zapíchlou jehlu v hlavičce. Úplně mě zamrazilo. Čepičky jsou moc pěkné.

aci - tak se hlavně vraťte celý a v pořádku. A hlavně si to moc moc užijte. přeju ti to.

vcelka77
26. únor 2010

zelvi klid, víš kolik miminek má dětskou žloutenku. to nic není. Hezky zatopte, a malou dej na světlo a ono to přejde. hlavně se nestresuj. všechno bude v pořádku! Vždyt my sudičky tu, jsme malé přisoudily jen to nejlepší 🙂

a jestli chceš pléct takový čepičky, tak to přeji hodně štěstí 😀 já jsem sice dost zručnej člověk, ale na tohle bych si opravdu netroufla 🙂
a hlavně aby než to dopleteš ti malá nevyrostla tak že jí to bude malý 😀 ale jinak je to opravdu nádherný.

vcelka77
26. únor 2010

petru já jsem zahradnice jak blázen, nejvíc se mi dařilu konopí ve skleníku 😀 😀 😀 ale sousedce se to moc nelíbilo. Ale to jsem byla tak 12ti letá. a navíc si to tatka moc pochvaloval že mu na papriky nešli mšice. 😀
tím jsem nechtěla říct že jsem na drogách 😀 , já to spíš odsuzuji, ale když si představím tu kytku jak blázen tak by mě v minutě zavřeli 😀

petrajda
26. únor 2010

já proti konopí nic nemám.Kdybych mohla mám ho plnou zahradu (kterou nemám 😀) Je náramně léčivé.Bohužel se ale zneužívá.

vcelka77
26. únor 2010

přesně tak, je moc zneužívaný. ale jako lék je dobrý. jenže to nikomu nevysvětlíš že to máš na léčení. Dneska radši obviněj babičku, která má 2 kytky na zahrádce než tadyty vyhulený mladase. 😀 můj ex byl strašnej vyhulenec, nechápu jak sem s ním mohla být. 😀 Ale tam hulil fakt každej, já jsem tam byla vždycky jak exot 😀 😀

petrajda
26. únor 2010

právě že nevysvětlíš. Kdyby třeba byla nějak povolená výroba těch mastí z něho- nemusela by tu například být diskuze o atopickém ekzemu. Ty masti co se prodávají v lékárnách a nazývají se konopná mast,viděli konopí jen z dálky a možná jen na etiketě.

vcelka77
26. únor 2010

to je zase debata 😀 ale my to bohužel nevyřešíme.

acimedaca
26. únor 2010

zelvnika: jejda, to je drama hned na začátku, ale jak píše včelka, žloutenku má spousta miminek,t o bude dobré, neboj....a co se týká toho odebírání krve, to jí bude čekat v životě ještě mockrát, to se musíš trošku obrnit, že to třeba bude pokaždé s řevem 😉

vcelka77
26. únor 2010

holky kde ste? 🙂

zelvinka
26. únor 2010

no přeci tady vcelko🙂,...měla jsem tady návštěvu,..teda sppíš Deniska 😠 😀

vcelka77
26. únor 2010

no jo na to si zvykej že ted budou chodit návštěvy hlavně za Deniskou 🙂

petrajda
26. únor 2010

tchyně?? 🙂 Povídej jsme jedno velké ucho...

vcelka77
26. únor 2010

tak udělaná tabulka na filu a moc se mi povedla, se nějak zlepšuju 😀

petrajda
26. únor 2010

krásná,ale nějak se to tam moc modrá 😀 😀

vcelka77
26. únor 2010

no přece tu nemůžeme mít samé baby, taky bude deniska jednou potřebovat ženicha 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru