V jakém stavu najdete dům, když odjete na 4 dny?

sarinkam
13. zář 2010

V jakým stavu najdete domacnost, když odjete na 4 dny? Doma byly obe deti a manžel a ted vybaluju svoje veci- stan, spacak, atd a do toho ukilizm ten hroznej bordel. bezinky vysypane po koberci, kulicky polystyrenu, obleceni pohazene po zemi a stve me, že když prijede odnekud manzel, ma navareno, uklizeno, ale on ty deti necha delat ulne vsechno. Myslenky jako když ti to vadi nikam nejezdi, odmitam, chci rovnopravnost. Když jsem mu to říkala, odpovedel, že se to neda zvladat. Ale da, jemu se spis nechce

beruska2x
13. zář 2010

nechavej ja casteji samotny at se to zvladat nauci 😀 ... chlapi no.. jen aby mel od nich klid tak je necha pomalu zborit dum.. kazdopadne bych je poradne k uklidu prizvala - vsechny...

kristi
13. zář 2010

no, to se dozvim nekdy v rijnu...ale to bude manzel jen sam, my holky jedem pryc......myslim,ze bude bude fakt naklizeno a nebo totalni bordel 🙂

hejdita
13. zář 2010

tak ja bych mela dum uklizenejsi nez ho mam ja 😝 😀 😀 😀 manzel ma rad poradek po nem sem nikdy nezbirala ponozky nebo obaly od pochoutek a tak to spise on po mne zbira sem tam zapomenute vicko od jogurtu na stole a tak 😅 😀 😀 😀 a jeste bych mnela poprane uplne vsechno 😀 😀 😀 😀 😀 ale jinak kdyz su doma ja tak mi nepomaha jenom trochu pry abych si nezvykla 😝 😀 😀 😀 😀 😀 ale dobre beru to protoze je doma fakt jenom chvilku na obed a pak az vecer.....a to uz mam poradek a cekam na nej s veceri a pak si vykladame co a jak.....nebo kazdy usedne nekam jinam treba ja k bedne a manezl zase k netu aby vyplnul a kouka simpsnovi 😀 😀 😀 😀

sarinkam
autor
13. zář 2010

No už jsem trochu vychladla 😀 , ted uz jen vyprat ty hory spinaveho pradla, a bude to v poho..Mladsi si bral 3 krat denne ciste obleceni, to pouzite hodil na zem.. Jeste že mam tak bezva praci a fajn zamestnavatele, delam 3 krat do tydne a tak mam moznost mit dnes volno. Deti jsou ve skolce a skole, tak jsem na to mela klid. Jeste jsem objevila kastany a rozslapane šípky.

Nechavam je samotny tak 5 x do roka, když je doma manzel sam, tak to celkem jde.

maart
13. zář 2010

😀 ...bohuzel netusim, jeste nikdy jsem nikde bez deti a bez manzela nebyla 😀 (tedy od dob jejich narozeni samorejme). Coz je ale taky na pikacu....takze jsem si ke svym 40-tinam, ktere slavim pristi rok naordinovala 3 dny ve welness centru (daleko od mista bydliste 😉 ). Jsem na tu nasi partu hic zvedava, ale predpokladam, ze nejvetsi chaos bude mit manzel v hadrech (rozumej, v obleceni nasich deti). Mozna jeste ruzove od dcery da to sprave skrine, ale u kluku si uz taky jisty neni 😀 . Ale ja to asi udelam tak, aby nemusel prat, na obed si nekam zajdou nebo objednaji pizzu, takze si rikam, ze by to takovy mazec byt nemusel 🙂 ....snad tedy 😅 ......

sarinkam
autor
13. zář 2010

Ty brdo, maart 8 let.. klobouk dolu 😉 Rodina mela uvareno a tri dny a stejne tu byl bugr.No ono to bude asi tim, že pro nas zensky je domacnost s detma zdroj prace i po praci v praci ☹ ktdezto chlap prece musi po praci odpocivat, tudiz necha deti delat cokoliv at je klid

iren
13. zář 2010

Manžela s dítětem nechávám samotné maximálně do večera.Když je manžel sám doma,tak to potom vypadá jako kdyby každý den pořádal večeře minimálně pro pět lidí 😀 Toho nádobí a bordela okolo 😠 takže odjezdy z domu na více dní minimalizuju 😀

maart
13. zář 2010

@sarinkam ....ehm...nejstarsimu bude v prosince 9, takze v podstate 9 let, myslim, ze bych si zaslouzila metaaaaal 😀 .....

vojtisek2007
13. zář 2010

se obávám, že bych dům už nenašla 😀

kasli
14. zář 2010

No to je otázka! Myslím, že kdyby byl doma MM sám tak by bylo uklizeno, ale pakliže by měl ty 4 dny hlídat!!! - No to si radšji ani nepředstavuji 😝 🤐

berynka
15. zář 2010

Naprosto souhlasim s @kasli 😉 .

sarinkam
autor
16. zář 2010

No holky, tak at vam to dlouho vydrží 😀 😠 , to já jsem krkavcí matka a manzelka, co si chce užít taky sama- ale co byste chtely po 20 letech manzelství.

misi78
16. zář 2010

Ja asi celkem uklizeno, ale predpokladam ze veci co mel malej na sobe tak poskladany na komode. Je pro nej totiz desnej problem to uklidit do komody :D Navic by malemu navaril lip nez ja :D Sarinkam my spolu nejsme 20 let a uz bych nekam vyrazila :D Ale u me je to otazka penez.

malovani
16. zář 2010

Já jsem byla z domu max. půl dne, ale bordel dokázali udělat pořádnej...

zany
16. zář 2010

Já odjížděla max. na den a půl a vracela jsem se domů a našla jsem to tu skoro ve formě jako když jsem odjížděla 😝 Prý když manža hlídá děti, nemůže dělat nic jiného dělat - rozuměj cokoliv uklidit, uvařit atd. 😝 😀 😀

pomfrita
16. zář 2010

tak já byla pryč čtyři dny jen jednou - a to v porodnici s Fanouškem a hrozím se toho, až budu teď v porodnici s druhým, co tu zase bude za bordel....páč teď už jedno dítě máme, předtím měl na starost pouze psa a tu "domácnost" - když jsem přijela, nevěřila jsem vlastním vočím - ve dřezu plesnivé nádobí, na televizi MOJE snídaně (4 dny stará), v posteli 5 papírů o porodním dýchání - to jsem si pročítala než jsme jeli, von v tom asi spal.... 🙄 🙄 🙄

draga
17. zář 2010

@sarinkam já nemusím odjíždět ani na den...stačí, že jdu dopoledne pryč a vrátím se odpo a všude zakopávám o hračky, v ložnici vytahaný peřiny, matrace...co má prcek v pokojíku to ani nepopisuju....takže nemám odvahu nechat je doma samotný...je fakt, že jednou jsem byla 4 dny v nemocnici, to bylo malýmu rok a po návratu to tak strašný nebylo, ale čím je větší tím stačí na rozbordelení míň času takže po 4 dnech bych asi už rovnou musela volat vyklízecí četu 😉

misicka85
23. zář 2010

Tak já taky nikdy nenechala chlapa s dětmi samotného déle než pár hodin. Jediná doba kdy byl s dcerkou sám bylo 6 dní když jsem byla v porodnici s druhým prckem... jako řeknu vám,měla jsem z toho pořádně lufta jak to tu zvládnou,protože to bylo poprvé co měl manža dcerku na starost sám.On se totiž ani moc nepředře co se týče pomoci s dětma když jsem doma,takže před odchodem do porodnice jestli koupal,krmil a všechno tohle kolem tak možná 3x za celou dobu. O tom kde má dcera oblečení a jaké nemohla být ani řeč.Takže cca týden před termínem jsem mu musela pořádně všechno ukázat,vysvětlit,dostal instrukce co a kdy a jak má dělat. Rodila jsem týden po termínu takže jsme jim stihla navařit asi 3 jídla do mrazáku,uklidit,vyprat a vyžehlit a šla jsem s klidným svědomím rodit 😝 ještě při odchodu jsem mu řekla že odcházím z uklizeného bytu,ať se pořádně podívá jak to vypadá a že v tomhle stavu chci ten byt zase najít,že nemíním v den návratu domů něco uklízet a vařit.. kupodivu to zvládli dobře,úklid sice nebyl 100% podle mých představ,ale vyloženě bordel tu nebyl, dokonce bylo i vysáto,vytřeno,uvařeno a uklizená kuchyň.Takže zasloužil pochvalu 😀

kristi
23. zář 2010

zítra oadjíždím na týden 😀 😀 😀 jsem zvědavá jak to dopadne,ale myslím, že přinejhorším si zavolá nějakou uklízečku

nikke11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz