Valentýn. Co koupit manželovi?

zuzibuzi
1. únor 2022

Holky poraďte co koupit manželovi na Valentýna já už nevím ..inspirujte mě prosím..

agneska7
1. únor 2022

@zuzibuzi tak já třeba kupuju užitečné věci . Můj manžel je rybář a potřebuje váhu tak ji dostane. Nemusí to být přece růžové se srdíčky 😁

izz76
1. únor 2022

@zuzibuzi kup mu třeba tričko s nápisem nejlepší manžel na světě 😃 Já kupuju spíš něco ke konzumaci, už jsme spolu dlouho a nějaký ten hrnek se srdíčkem už má.

levandule_k
1. únor 2022

My Valentýna nijak extra neprožívame, párkrát mi manžel koupil kytku a párkrát jsme byli na večeři okolo toho data, ale my si občas uděláme radost restaurací i jen tak. Takže já bych manžela pozvala do oblíbené restaurace.

natnat94
2. únor 2022

Zkuste se podívat na Pilulku. Mají tam to velmi hezky zpracované, nápady a inspiraci a třeba vás něco napadne. Vždycky tyto tématické rubriky mají moc pěkně 🙂

elesse
2. únor 2022

Kupuju vzdycky nejakou dobrotu, co si bezne nekoupi a kolem zajdeme na dobre jidlo (duvod pro restauraci se vzdycky najde:D)

drep
2. únor 2022

@natnat94 já jsem žena cyničtější založení, já bych koukla spíš na Růžového slona, nicméně si taky myslím, že snad každý eshop má teď tipy na valentýnské dárky…

jesjaja
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krisstina93
5. únor 2023

Já koupila muži chrochtající prasatko do lednice 😂 ještě přidám nějaký zakusek, aby chrochtalo až na nej bude chodit 🤣

noblessa
5. únor 2023

Manzel ma rad naradi z Lidlu, takze hrnek byl jasna volba 😆