Elena nebo Valentýna. Nositelky, jste spokojené se jménem?

liss_qr
1. srp 2020

Tak Elena nebo Valentýna - za měsíc rodim 😂. A jak oslovujete v různým věku . Nositelky jste spokojeně se jménem ? Dekuji

raffal12
1. srp 2020

Nám se za měsíc narodí naše malá Elenka ♥️

sudylichozrout
1. srp 2020

Elena. Valentyna je jak z Moskvy.

krupka3
2. srp 2020

Valentyna z techto dvou, ale rozhodnout byste si to meli hlavne vy doma, tyhle verejne ankety moc nechapu...

suzyz
2. srp 2020

Obe jmena jsou krasna, volila bych asi Valentynu, protoze Elenka se casto oslovuje Eli a tech je dnes az az a Elenka se i muze plest s Eliskama. Znam jednu malou Valinku, uplne k ni to jmeno jde. A podporim te, tyto ankety uplne chapu, je fajn si udelat predstavu, jak lide urcite jmeno vnimaji nebo jak se jim s nim zije. Neznamena to automaticky, ze vysledek diskuze je pro tazatelku alfa omega a podle toho se rozhodne.

pellullinka
2. srp 2020

@suzyz Valinka je spis Valerie ne?
Ja bych z techto dvou volila Elenku 🙂

suzyz
2. srp 2020

@pellullinka tak nevim, tuto pripominku jsem rodicum nerikala, ale muzu to zkusit, at to prehodnoti 😀 proste ji rikaji Vali.

te_reza
2. srp 2020

Mám jen Elen, zkráceně se mě to líbí víc, Elena je takový drsný 😀

sasui1
2. srp 2020

Segra je Elena a od nejakych 2let ji nikdo nerekne jinak nez Edo 😁 Vznikalo to Eldo, Eldiku, Edo 😁. A Valentynku, Kristynku, Justynku se mi libi oslovovat Tyno 😊

zelenaesmolda
2. srp 2020

@liss_qr
A proc ne obe?Elena Valentyna? 🙂

tynatyna89
2. srp 2020

Ja jsem Valentyna a jsem spoko. Říkají mi Valča, Vali, Týno, Týnyno, Valinko, konvalinko, atd atd 🙂 Všichni kolem většinou jméno chválí... Nikdo se nikdy neptal jestli jsem z Ruska(a nejsem) 😅 Ale Elena je taky hezky

hezz17
2. srp 2020

@zelenaesmolda to uz mi prijde tuplem rusky.
Jak Nadezda ivanovna 🤣🤣

janedv
2. srp 2020

Elena se bude hodne zkracovat na Eli, stejne jako Eliska a Ela, Ella, kterych je ted vsude mraky. Valentyna je zas hodne caste na Ukrajine a v Rusj7, takze jestli nekdy vyjede z CR, bude automaticky povazovana za UA ne RU. Coz asi nevadi, ale je dobry to vedet.
@tynatyna89 v CR asi ne, ale v USA, Belgii, Anglii? Taky ne?

pavlinar
2. srp 2020

Valentyna. Z osloveni Eli mam uz koprivku - je jich moc

zelenaesmolda
2. srp 2020

@hezz17
tak to se mi nezda

tynatyna89
2. srp 2020

@janedv ne... v cizích zemích si mě dle jména párkrát zařadili do Itálie.. Tím neříkám, ze to někomu nemůže znít rusky 😅 jenom moje zkušenost 🙂

liss_qr
autor
2. srp 2020

@suzyz přesně tak to cítím ja. Dekuju ❤️☘️☘️

liss_qr
autor
2. srp 2020

@tynatyna89 díky sta osobni názor , muži se proisim zeptat jakou variantou jména se představujes třeba před novými lidma třeba někde v parte lyže , koncert ... dekuju za napsání

liss_qr
autor
2. srp 2020

@tynatyna89
@zelenaesmolda

@hezz17

Manzelovi to ruské neprijde , včera mi jedna říkali ze jejich Natalka někomu tak přišla . 🤔😅

Ale dobre to vědět . I výše tu Edu z Eleny- kdo vi jesltli by zrovna tohle nechtěla . Ale je jich těch Elinek hodně . A pro mě bližší osloveni asi vidím oslovit tu holcicku jinym jménem .

Ono i velké Stele jak doma řeknes třeba brahcum dej to Stele ... stelce. Stelince. To už se ji taky nebude libit .. tak to hraje na vyřazeni. A dej to ele... elene. Tvrdy neosobní . Hodně husty jmeno jako Bohdana . 😂 Valentynka je takový ok mi přijde , rada bych přispívající Valentynku poprosila o odpověď Výše jak se představuje . Dekuju . Pravé z důvodu , ze znám malou od vidění , ještě jedna ri byla na chvili a to holcicky řeknou jsme valentynka . Ale jak se představí starsi holcina třeba na chatě kde se sejdou různý kamaradi a jejich kamaradi ... na zábavě. Aby se ji dobre představovalo , žilo .

zelenaesmolda
2. srp 2020

@liss_qr
kdyz to tak ctu jak jsi zminila tu Valentynku nekolikrat tak me napadla jeste Valerie

liss_qr
autor
3. srp 2020

@zelenaesmolda ta se mi pravé moc nelibi v základním tvaru . 👍☺️

tynatyna89
3. srp 2020

@liss_qr Většinou normálně řeknu, ze jsem Valentyna a kamarádi mi říkají Vali nebo Valčo (aspoň si pak hned mysli ze jsme kamarádi)😅😅 Nebo řeknu ze jsem Valča a pak přichází otázka jak se jmenuju 😁 Nevadi mi to, spis naopak 🙂 Týno mi říká spis moje rodina..

liss_qr
autor
3. srp 2020

@tynatyna89 to je pravda . Pořad je to hezky řečený v jakékoliv variantě . 🙂💕 Já ještě vymyslim klasiku jako Lucinka . Ale vypadá to , ze se nám příští měsíc narodí Valentýnka. Dekuju .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru