• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoční dárky :-)) Potřebuji pomoc

16. března 2017 
AHojte,
já jsem na vážkách.
Chci koupit své mamince župan. Který se Vám líbí víc?
http://www.softcotton.cz/p/damsky-bambusovy-zupan-masal nebo http://www.softcotton.cz/p/damsky-elegantni-zupan-destan

Děkuji moc za názor.
29. lis 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manžel to naštěstí vyřešil a vytvořil si seznam dárků . Tak jsme to rozšířili do okolí a všichni už mají své seznamy, tak aspoň víme, co komu koupit :slight_smile:
1. pro 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
5. pro 2014 v 19:11 • gabcapatis
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
6. pro 2014 v 19:45 • vanoce14
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
8. pro 2014 ve 13:02 • phil12
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
10. pro 2014 ve 14:48 • dolce15
No já jsem si toho spostu vybrala na softcotton.cz - babičce župan, mamce pyžamo.
Vloni se sestra odstěhovala, tak jsem ji do nového bydlení koupila osušky a nemůže si je vynachválit.
Je to tak opravdu kvalitní zboží.

Ale nevim co koupit tátovi. Napadá Vás něco?
Díky
16. pro 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. pro 2014 v 08:14 • gust
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
19. pro 2014 v 08:11 • miladka22
21. pro 2014 ve 20:23 • mes18
24. pro 2014 v 16:02 • happyska
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
28. pro 2014 v 19:37 • pajinka15
29. pro 2014 v 09:15 • happyska
16. bře 2015 v 07:24 • rychlysvet
19. kvě 2015 ve 13:30 • terajz
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Ahoj tak co nemate letos nějaké inspirace na vánočni darky? Přijde mi že už ani envím čim bych své blizké mohla překvapit...
25. lis 2015 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2015 ve 21:17 • marynka_86
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
27. lis 2015 v 19:29 • vin15
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Zaujalo mě na internetu rytí fotek na přivěšky s tím nemate někdo zkušenost? Jaká je trvanlivost té rytiny?
27. lis 2015 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
28. lis 2015 ve 14:30 • janninka324
Ahojky, já jsem se inspirovala tady - nějaké ty "měkké dárky" a super :slight_smile: http://www.vyrobsitricko.cz/dokumenty/nemusite-byt-milionari-abyste-rozdavali-originalni-vanocni-darky/, malé jsem objednala plyšáčka, koupila knížku pohádek na dobrou noc od Jiřího Žáčka a mám ho i s podpisem ;)
4. pro 2015 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara_vit Ahoj, já nechávala vyrýt nápis příteli na zapalovač už vloni k Vánocům a stále je to krásný, ale je pravda, že ho tak často zase nepoužívá, jen výjimečně, aby si ho nezničil :slight_smile: ale radost měl obrovskou :slight_smile:
4. pro 2015 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zkuste britské dárky na www.jumble.cz :wink:
8. pro 2015 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže letos všichni kdo nechtěli nic dostanou co chtěli http://www.originalnidarky.cz/detail/5447-nic.html
:grinning:
9. pro 2015 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
origoš dáreček na www.rodinnypoklad.cz :sunglasses:
14. pro 2015 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.
No tak pro tátu mám velký křížovkářský slovník, křížovky a čelovku od nitecoru, co si dlouho přál.Pro mámu elektrický pilník scholl a k tomu náhradní hlavice a nějakou kosmetiku, hůlky na nordic walking, lunární kalendář a ještě věci do koupelny - dávkovač, mýdlenku a stojan na kartáčky. Už si dáváme jenom menší dárky, takže většinou mám tak tisícovku na každého. Pro sestru antistresové omalovánky, podložku na cvičení a šál a pro jejího manžela 3d puzzle a ještě musím něco vybrat. Pro přítele jsem vybrala happy sock ponožky, novoroční welless pobyt v Alexandrii a knížku o jeho oblíbeném cyklistovi. Otázka co ty ponožky, pořád ještě nedorazily a už na ně čekám druhý týden :(
15. pro 2015 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tento rok objednávám všechno pře internet protože po obchodech běhat nestíhám :D takže rodičům jsem koupila pobyt v lázních na dva dny. Sestře vstupenku na únikovou hru puzzleroom, vezne přítele takže to mám taky z krku a přítelovi nový holící strojek. takže uf, mám to za sebou :grinning:
19. pro 2015 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupuji většinou klasické hygienické balíčky nebo koše jídla :slight_smile:.. Pokud se jedná o děti, tak ty dávají přáníčka ježíškovi za okno :slight_smile: a manželovi, nějaké oblečení (chodí jak vandrák jinak :D).. Podobně jak natalien dokupuji každému stírací los většinou přání od sazky (vyhraj.com/stiraci-losy/prani/ ), kdo ví třeba se poštěstí a vyhrají nějakou velkou částku :slight_smile:!!!
5. kvě 2016 v 10:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vánoční dárky nakupuji na http://goo.gl/8lFE8a vždycky tam najdu něco zajímavého za rozumnou cenu, co překvapí, doporučuji :slight_smile:
5. čer 2016 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “reklama”
10. srp 2016 ve 13:46 • dreaminggirl
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek