Vaření pro 23měs.syna. Jsem už zoufalá. Poradíte, prosím?

kudynovaveronika
13. lis 2019

Maminky prosim o radu mam 23mesicniho syna a nechce mi jist. Porad dokola varim spenat, rajskou, maso na stave s bramborem neboli ryzi a nekdy svickovou. Moc nekouse zajimave ze tatranku sni 😂 ale nechce namazane pecivo v zadnem pripade. Jogurt si da sem tam puding mu uvarim a tu kasicku na snidani strakatelovou. Delala jsem mu míchaná vajicka a jak mile da neco neznameho do ust co nejedl hned se poblinka. Uz nevim co dal vyvary jedl ted si da 5lzicek od vseho a proste nechce jist. Uz jsem zoufala nejsem buhvi jaka kucharka ale na jidlo bych mu udelala cokoliv ale proste je to hruza 😭

kudynovaveronika
autor
16. lis 2019

@aneta15 no ja mu dam polevku a jak uciti kousek neceho tak se mu nadavuje a je konec papani. Tak ze ani moc nekouse vse polyka

kudynovaveronika
autor
16. lis 2019

@prejeta_zaba to se ptate me? Me nezajima takove komentare co sem pisete ja uz odpovedi dostala od maminek co to chapou a umi cist a domysli si to jo tak ze semka psat nemusite nikdo se Vas o to neprosil

kudynovaveronika
autor
16. lis 2019

@pincola jako u nas se ji ale varim 5 jidel do kola. Doktorka mi rekla ze to vubec nevadi a kousat se nauci tatranku kouse tak si myslim ze zadny peoblem nebude sle jak mile uciti hrasek nekde v jidlu nebo kousek masa co nepolkne je konec jidla. Proste musim mu to vic pokrajet. Ale nemixuji to ne.

mourovatakocka
16. lis 2019

@kudynovaveronika S tím nadavovanim mě ještě napadá, dcera to měla taky, všechno jsem sekala a maso stále sekám, zeleninu na struhadlo na jemno, ale dávám kousky brambor - větší než malý kousek, co unikne mačkání, takže se to nepokouší spolknout a začne kousat. Třeba to časem půjde 🙂

prejeta_zaba
16. lis 2019

@kudynovaveronika Nedá mi to, prostě musím. 😂

kudynovaveronika
autor
18. lis 2019

@prejeta_zaba úplně me bavis 😀😅

kaja2016
29. lis 2019

@kudynovaveronika Bud rada, ze ti ji aspon tohle. Spenat je vyhra!!! Moje ji ze zeleniny aktualne akorat syrovou mrkev, obcas.-) Jsou ji tri. Takove ty klasicke jidla, tak to si s jistotou akorat svickovou....