Vědma a vaše zkušenosti s ní, Plzeň

xeruska3
31. led 2017

Zaujímá mě či máte nejakú zkušenost popřípadě dát kontakt na fakt dobrou vedmu s Plzně a okolí já byla u jedny ale nějak se nic neděje co mi řekla a už sou to přes dva léta tak nevím chtěla bych ještě k nějaký zajít předem děkuji

puresin
31. led 2017

@xeruska3 Ja byla jen jednou, z recese. A u toho taky zustanu. Neumim si predstavit, ze nekdo "vidi", co se mi stane. A i kdybych tomu s vypetim sil uverila, k cemu mi to bude - jsou to veci, ktere BUDOU, a je treba si pockat. A to by me asi nebavilo, travit zivot vyhlizenim veci, ktere mi nekdo predpovedel. 🙂

viki788
31. led 2017

@xeruska3 Vykašli se na to,za mě to jsou jen vyhozené peníze. Nikdy jsem nebyla a ani mě to nenapadlo. Takový člověk ti nepomůže. Pokud potřebuješ pokecat,povzbudit,zajdi za kamarádkou. Pokud chceš o něco poprosit,zajdi se pomodlit do kostela. Těmto lidem nevěřím,ale to je každého věc...však sama píšeš,dva roky a nic. Vem život do vlastních rukou,spoust věcí můžeš ovlivnit jen ty sama 🙂

majaaa82
31. led 2017

@xeruska3 Asi musis bejt hodne bohata a znudena, kdyz ti nevadi vyhazovat penize za takovy kraviny... nechces udelat dobrej skutek? Poslu ti cislo uctu a ty mi na oplatku posles penizky. Ver mi, ze se mi siknou a kdyz ty nevis, co s nima... 😉

xeruska3
autor
5. únor 2017

@puresin no ja byla taky jen jednou ale to co mi nakecala se nějak nedeje proto som chtěla ještě zajít někam co by mi řekla jiná viki788u té co sem byla nechtěla peníze a majaaa82 vůbec nejsem bohatá ani znudena prostě sem chtěla vědět trápí mě hodně věcí a někdy člověk doufá

majaaa82
5. únor 2017

@xeruska3 pokud mas trapeni, zkus radeji psychologa, ten by ti mohl pomoci spis nez nejaka sarlatanka. A to nemyslim ve zlem... spis jen jako dobre minenou radu 😉