Velká rodina ohrožuje srdce 😃 Článek

suki
autor
3. led 2009

Něco na tom bude, já bydlet s jakoukoli rodinou, tedy mou nebo přítelovou, tak nevím nevim.... 😀 😀

aponchie
3. led 2009

a proto zijeme sami a az decka vyrostou tak pujdou bydlet nekam do sveho a budeme si uzivat 😀

suki
autor
3. led 2009

jj přesně tak, já se na to těším až si budu užívat ještě víc než teď 😀 😀 a to se na starý kolena určitě dá 😀 😀 a děti nebo dítě rozhodně pošlu někam, aby se pěkně osamostatnilo 😀 ...

suki
autor
3. led 2009

zajímavý taky je, že chlapi jsou proti tomu imunní, jak to?? 😀 😅 😀

liviky
3. led 2009

no fakt zajímavé,tak už vím proč mě píchá u srdce,když trávíme s prarodičema třeba více času na chatě 😅 😀

suki
autor
3. led 2009

liviky 😀 😀 tak teď už v tom máš jasno 😀 😀

schwarzovka
3. led 2009

možná to bude tím, že když má žena více dětí více se strachuje/stresuje. Chlapi / většina i ten můj, se tolik o ty děti nebojí. Oni totiž špatně předvídají, proto se o nich říká, že jsou pořád děti...nedomýšlejí, co se třeba může stát. Aspoň si myslím, že to může mít vliv.
A nemusí to být jen ohledně dětí, co žena má. Ale prostě víc myslí jakoby dopředu...co se může stát nebo nestát všem obyvatelům domova...teda já kdybych měla ještě o pár členů domácnosti víc, tak mi to srdce pukne hned, protože se o všechny hrozně bojím...
říkejte mi paní Katastrofa 😀

suki
autor
3. led 2009

schwarzovka na tom něco bude 🙂 viditelně do toho vidíš 😀 no mají to ti chlapi asi přece jen jednodušší 😀 😀