#velkasoutezmam O dárkové sady MAM a profesionální focení

petra_mam
12. zář 2016

Milé maminky,
dnes začíná naše týdenní soutěž o krásné ceny od firmy MAM. Z došlých příspěvků vybereme 3 nejlepší a ty odměníme cenami za:
1. místo: Velká dárková sada MAM v hodnotě 699 Kč a profesionální focení miminka ve studiu YESPHOTO, Praha 10*
2. místo: Malá dárková sada MAM v hodnotě 599 Kč
3. místo: Vývojová hračka MAM Friends BOB a MAM Lahev Trainer 423 Kč

A jak se zúčastnit?
Stačí, když nám do komentářů zašlete fotku vašeho drobečka (klidně i v bříšku 😉 ) s jakoukoliv lahví MAM Anti-Colic!

Soutěž probíhá do pátku, 16.9. do 12:00. Poté tým MAM v naší kanceláři vybere 3 šťastné výherkyně a vyhlásí je v komentářích tohoto příspěvku.

Moc se těším na Vaše fotky a přeji hodně štěstí při soutěžení! 🙂

*Výhra zahrnuje pouze focení v ateliéru a vyvolání fotografií. Hrazeny nejsou cestovní ani žádné další náklady.

nefertiti20
12. zář 2016

Denísek s anti colik lahvičkou. Díky ní se naučil pít z lahvičky, do té doby mu to nešlo, a lahvičky odmítal 🙂

chupavogel
12. zář 2016

Olivka s lahvickou MAM Anti-Colic 🙂 mame ji jak na papani tak na hrani 🙂

claire90
12. zář 2016

Lahvičky MaM Anti-Colic jsme používali u obou dětí, u mladšího si krmení brášky užívala i starší dcerka 🙂

iwet91
12. zář 2016

Krmení miminka lahvičkou MAM Anti -Colic 🙂

ivulivac
12. zář 2016

Náš Domísek už se snaží ji držet sám 🙂 Zatím ještě nejmenší MAM Anti-colic 160ml 🙂 Z jiné flašky čaj nevypije 🙂

effffca
12. zář 2016

Lahvičku MAM Anto-Colic máme připravenou ve výbavičce🙂.

inusska
12. zář 2016

U nas je lahvicka v parnych dnech nachystana v kocarku porad ;)

aniny
12. zář 2016

Natalka jinou nez MAM anti- colic nechce 😀 by asi radši byla ohladu a me by pak upadly uši..

aniny
12. zář 2016
markyvins
12. zář 2016

Mňam mňam MAM si dám aneb pitný režim našeho Páji vždy s úsměvem 🙂

lucianapolis
12. zář 2016

První seznámení s lahví aneb "co to je" ? 🙂

petracig
12. zář 2016

syn byl plně kojený bohužel jen do 6 měsíců, pak už mu to nestačilo. tak jsme pořídili lahev MAM a hned si ji oblíbil dokonce se ji hned naučil sám držet, šikula malej 🙂

luciasek88
12. zář 2016

Kvůli alergii na kravské mléko a tomu, že se netvořilo mléko jsme museli přejít na speciální mléko a jedině s lahvičkami a dudlíky MAM to bylo to pravé. Pro druhou zatím nenarozenou dceru už máme taky malou lahvičku připravenou kdyby náhodou.

lusesita25
12. zář 2016

Jen diky lahvickam od MAM jsme byli schopni se naucit jist a mohli jsme jit konecne z nemocnice domu. A protoze kojeni se nam ze zdravotnich duvodu maleho nedari tak jsme radi za tyto lahvicky, ktere diky prisavani tolik nenamahaji nemocne srdicko.

A takhle vždycky po jidle odpadneme a spime.

mudchen
12. zář 2016

I naše sluníčko Klaudinka se už těší , až zjistí že jedině lahvička od MAM dokáže nahradit minčiny prsa :-*

denitek
12. zář 2016

Lahev MAM s námi roste,
na návštěvách ji obdivují všichni hosté!
MAMinka se trápila,
že jsem od ní mlíčka moc nepila!
Ale když jsem s MAMem takhle spokojená
bepozná na mě nikdo, že jsem nekojená.
Takže moje MAMinko
jsem spokojení miminko!

Jinak lahvička MAM opravdu funguje! Používáme jí dlouho, nemůžu si vynachválit možnost vyváření v mikrovlnce. lahvička vypadá stále stejně 🙂

keydance
12. zář 2016

Mam lahev nejlepší! Jako dudliky, jinej si nevezme 🙂

annanis
12. zář 2016
janyna88
12. zář 2016

Viktorie :D

katkavfr
12. zář 2016

Velká škoda ze to musí být s lahvičkou :( protože takovou žádnou nemam... u nás frceli jen vaše dudlíky 😉

dp21
12. zář 2016

Když jedna lahvička nestačí :D aneb díky lahvičkám MAM přestala dcerka zvracet mlíčko a začala přibývat na váze 🙂 svoji oblíbenou značku lahviček vždy pozná 😉

srdickova
12. zář 2016

Kdyz jsme jeli z porodnice, Eliška byla hned na UM tak jsme koupili lahvicky MAM a Eliška je miluje,tak jako netekouci lahev od MAM. Ted cekame druhe miminko a vím,ze nebudu kupovat jinou lahvicku. Jedine od znacky MAM Anti-Colik.

mkrelo
12. zář 2016

Náš Matěj s oblíbenou lahvičkou. Byl kojený,ale když jsme začali příkrmy,tak dostával vodu, postupně i čaj. Občas ji jen tak "žužlal",když mu připomínala prso.

zebruska
12. zář 2016

Když maminka odjela do školy, musel jí zastoupit tatínek a MAM anticolic... a brácha na tom bude podobně...

balet
13. zář 2016

Tak jsme první náušničky oslavili flaškou. Jak jinak než s lahvičkou MAM a mlikem 😉

sajagruberova001
13. zář 2016

Martinka s oblíbenou lahvičkou MAM.Vyzkoušeli jsme skoro všechny značky už jsem byla zoufalá tak jsem koupila flašku od MAM a sláááááva 😀 😀 Martince se zalíbila 😀 😀
Od MAM používáme i dudlíky a nedávno jsem koupila i kartáček 🙂
MAM JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ 🙂 🙂

kolani21
13. zář 2016

Naše Anička s lahvičkou MAM Anti-Colic, používáme jak na mlíčko tak i na čaj. Jinou lahev ani dudlíky než od MAM nechce

zhalickova
13. zář 2016

Nelinka s flaštičkou. Jo to bývala legrace

janulastipka
13. zář 2016

Posilvestrovske vyspavani 🙂

kord5ulka
13. zář 2016

Lahvičky i dudlíky MAM jsou naše nejoblíbenější 👍 🙂