Soutěžte o lahev MAM Anti-Colic 320 ml

petra_mam
5. zář 2016

První soutěž je tady!

Hrajeme o 3 lahve MAM Anti-Colic v nové velikosti, 320 ml 🙂

Dnešní soutěž trvá hodinu, tedy do 16:40 a já se vás ptám, kdy jste u vašeho dítěte přešly z kojení na krmení z lahvičky?

Po skončení vybereme s kolegyněmi 3 odpovědi a ihned výherkyně vyhlásíme 🙂

Těšíme se na vaše příspěvky!

makynaeliska
5. zář 2016

V 6 tydnech dcery,narodila se velka,ja vedela velky kulovy o kojeni a myslela jsem ze krici kvuli brisku...No a ono se nakonec prislo na to ze ma hlad takze sunar a lahvicky 😊

lucik126
5. zář 2016

Dobrý den.Tak velice brzo.Už od druhého měsíce jsme měli lahev.Neměla jsem mléko tak jsme museli začít.Tyto lahve jsou velice dobré.Měla jsem jen tyto a jsem pořád spokojená.Dobře se drží.

caboonek
5. zář 2016

U prvního syna po 5 měsících, první volba lahvička Mam.
U druhátka hned po 6nedělí a osvědčená volba Mam. Máme doteď tu skleněnou 😉

jitka_cv
5. zář 2016

Na UM jsme s dcerkou přešli po příchodu z porodnice. Po porodu se mi nerozjela laktace a už v porodnici jsem malou dokrmovala Nutrilonem. Na UM je malá doteď a je spokojená. Sice jsem to ze začátku obrečela, ale pak jsem si řekla, že nejdůležitější je, aby byla malá spokojená a měla plné bříško. 😀

epe29
5. zář 2016

Na flaštičku mám jsem u syna přešla ve třech týdnech kdy bylo potřeba jel začít dokrmovat a lahvičku na večerní Sunar používáme ještě teď 😊ale máme jen tu na 240ml.

jaja01k
5. zář 2016

U obou synů jsem to měla stejně. Z porodnice jsme šli s dokrmem, ale s pomocí laktační poradkyně jsem se rozkojila. Plně kojení byli tři měsíce, pak jsem zase začala zase dokrmovat a za další dva měsíce už byli plně na umělém mléku.
I když je kojení přirozené a pro dítě to nejlepší, pro mě to vždycky bylo spíš utrpení než krásné chvíle s miminkem, a přechod na umělé mléko z lahvičky pro mě byla úleva.

shesica
5. zář 2016

Malý se narodil a měl přes 4kg a mě nikdo před tím neřekl, že mám ploché bradavky, tudíž jsem kojila s kloboučkem a dokrmovala neboť to byl velký hladovec a po 8 týdnech začal totálně bojkotovat kloboučky až mu zbyla jen lahev. Kdyby byli v porodnici lepší sestry, asi by jsme to zvládli lépe, co nadělám.

sunnies
5. zář 2016

Bohužel již v 5-ti týdnech, kdy přišla první poporodní menstruace a i to málo mléka, které jsem měla, přestal syn chtít. Naštěstí byla připravena lahvička MAM, kterou syn hned přijal 🙂

turbina
5. zář 2016

Asi po týdnu... Tedy po verdiktu "nedovivinute mléčné žlázy".😕

alyssa.anna
5. zář 2016

Já jsem bohužel v šestinedělí vážně onemocněla a kvůli nasazeným lékům jsem byla nucena s kojením přestat. Oplakala jsem to a přešly jsme na UM úplně (do té doby jsem měla málo mléka, ale pořád jsem se snažila) a začal náš boj - jak s mlékem, tak s lahvičkami (malá moc trpěla na koliky) a musím říct, že poté co jsme přešli na Sunar a MAM, byla to paráda 🙂

kachenkaa
5. zář 2016

U dcery po 2 týdnech.. Byla veliká a já nezkušená.. U syna jsme bojovali do 5 týdnů, ale i tam marně nicméně jsem se méně stresovala a i s lahvičkou to zvládáme vlastně do teď 😉a u třetího to snad ještě o kousek posuneme, ale MAM lahvička bude v pohotovosti, protože kdo je připraven není překvapen 😁

anickakorosova
5. zář 2016

Naše malá se narodila ve 29+2tt, kdyz nás propouštěli z nemocnice tak už byla na flaštičce, jelikož měla málo síly tahat ode mě.

brixavonpavli
5. zář 2016

Poprvé jsem MAM lahvicku pouzila na odstrikane mličko ve 3m. Jsem totiž strašný stydlin a představa, ze kojim v plné restauraci je děsivá :D

mudchen
5. zář 2016

U nejstarsiho jsem kojila do 18.mesice.. Ten mladsi byl kojeny do 4.mesice, protoze jsem mela velky problem s bradavkama. A ted cekame holcicku a doufam, ze ji budu kojit asoin pul roku 🙂 Ale krmeni z lahvicky zvladaji vsichni clenove rodiny ..kdezto kojeni jen maminka

880916
5. zář 2016

Bohužel i já neměla štěstí na kojení, šlo nám to cca měsíc a poté přišla na řadu lahvička. A i přesto že to spousta lidí nerado slyší, lahvička a um nás zachránilo od stresů, nevyspalosti, trápení a neužívání si mateřství. S lahvičkou a um jsem měla spokojené, napapané miminko, které se konečně v klidu vyspalo a taktéž i já.

alubif
5. zář 2016

V 8 měsících, nebyl problém s přechodem - používáme od té doby jedinou láhev, MAM anticolic, kterou jsem koupila ještě před narozením malé, kdyby byla potřeba. Naštěstí ji plně využíváme až teď. Ještě jedna by se uzrčitě šikla i když je pro malá miminka, mě vyhovuje v tom že se dá rozložit a dobře umýt.

dorkaa
5. zář 2016

Jelikož syn při kojení málo vypil, musela jsem začít s UM od třech měsíců. Syn kromě refluxu, trpěl hodně na koliky, takže antikoliková lahvička byla jasná volba. Za pár měsíců se nám narodí druhátko, takže pomalu připravuji výbavičku, doufám tedy, že lahvičku budeme potřebovat později než u prvního, ale ve výbavě určitě antikoliková lahvička nebude chybět.

avenger
5. zář 2016

Nase malicka byla diky memu hendikepu vytazena ve 34 tt a diky me nemoci nemohka byt kojena. Vedeli jsme to do predu a hned jsem koupila mam sadu a byla to pro me nejlepsi volba a po produ i mala ocenila tyto lahvicky . U druhe dcerky co se narodi za 9 dni tez cs v 35 tt budu pouzivat mam lahvicky. Jeste po prvni dcerce. Jen do porodnice jsem si dokoupila sklenenou lahvicku. Za me Mam lahvicky , siditka a klip na siditka nejlepsi volba a spravna investice .

adys92
5. zář 2016

Po 14ti dnech, nekvalitní příliš vodové mm, uplakane a hladové dítě. Po přechodu na um byla spokojenost na obou stranách, já se nenervovala a pecek začal být klidný a napapany

ammmi
5. zář 2016

Ve 4 měsících syna. Měl špatné hodnoty jaterních testů (krev se kontrolovala kvůli vleklé novor. žloutence) a dr tvrdil, že mu nestačí moje mléko a mám přikrmovat. To jsme vydrželi týden a začala jsem dávat kompletně UM, protože po něm syn konečně nebyl celý den na prsu a nekřičel.

s_evinka
5. zář 2016

U nas to bylo prakticky temer hned po nsrozeni, jelikož jsem díky zkažené plodove vodě měla antibiotika a ještě se k tomu přidala anemie a transfúze krve. Domů jsme po 4 dnech šli s prikrmem přes strikacku a doma okamžitě nasadili lahvicku. Syn byl spokojený a já taky. Pamatuji si na slova pediatra ze svět nestojí na tom jestli za každou cenu budu kojit ze důležité je aby byla spokojená a klidna maminka ze pak bude spokojene i miminko. A měl pravdu pravdouci. Dnes je prckovi rok a nic mi nechybí.

terez225
5. zář 2016

Již v porodnici se po cs nepovedlo rozkojeni - přišlo pozdě první přiložení a dcera byla dokrmovana. Ačkoliv jsem bojovala do poslední chvíle - mléko ubývalo a dcera měla špatný sací reflex. doma jsme měli snad 50 flašek a jediná na kterou se okamžitě chytla byla Mam - používáme jen tuto značku. Pro zajímavost, jakou máme potvůrku s jinou lahví neuspěju - vždycky pozná rozdíl 😀

nuninove
5. zář 2016

u prvniho syna to bylo bohuzel nekdy okolo 2.mesice jelikoz nepribiral a byl jen sama ruka a sama noha a budil se hlady..myslim ze to bylo z nejvetsi casti moje chyba (spatna technika kojeni, ryhle stridani prsou, takze se spatne dostaval k zadnimu mleku atd..)ted s druhym ditkem uz vim jake chyby nedelat a chtela bych kojit minimalne do pul roka a po kojeni rozhodne alespon do dvou let nejake dobre a vyzivne UM jako u prvniho syna..jeho vecerni ritual s faskou v postylce mel moc rad a rada na to vzpominam 🙂

petra_pf
5. zář 2016

To je hezká soutěž, zrovna jsem se vás ptala, jestli existuje i větší pro starší. Jako každá maminka (no vlastně skoro každá) jsem chtěla kojit co nejdéle ... Kojení není jen krásná záležitost, jak je všude o ní psáno, ale může i způsobovat různé fyzické i psychické neduhy. Narodila se mi větší holčička (porodní váha 4400 g) a od první chvíle sála skoro 60 ml na dávku, po třech měsících jsem se cítila vyčerpaná, měla jsem bušení srdce, stavy na omdlení, dle doktorů - vliv kojení. Nepřestala jsem...po čtyřech měsících malá začala úspěšně jíst příkrmy a kojení mě již nevyčerpávalo tak jak na začátku. Po devíti měsících krásného i náročného období kojení...mlíčko došlo...a bylo třeba přejít na UM. Díky tomu, že dcera je "žrout" vzala první láhev, kterou jsem koupila. Nyní má 14 měsíců a mlíčko jí každé ráno a občas večer. Láhev by Natálku i její maminku potěšila, už je třeba starou vyměnit 🙂 Všem maminkám přeji také tak hladký přechod na lahvičku, jako proběhlo u nás.

tery_s
5. zář 2016

Na krmení z lahvicky jsme museli přejít ve 2.m. jezdila jsem dokončit VŠ a odstikane mléko dával muž. Koupili jsme podle recenzí lahvicky MAM a skvěle se osvědčily, jiné jsme neměli. Později od půl roku na UM. Spokojeně, napapane miminko bez bolení bříška.

marky_d
5. zář 2016

Cca po tydnu od naroz

dzogobela
5. zář 2016

Zatím jsme nepřešli 😀 malá zvrací jak Alík, přejídá se a trápí ji prdy... Řikám si, že s přechodem na UM to třeba bude lepší, zvlášť s vhodnou lahvičkou. 🙂

verkaunka
5. zář 2016

Od.5tydnu, ale spis opravdu malý dokrm, jinak jsem kojila a s lahvickou nebyl problém....

pajina92
5. zář 2016

Přešli jsem plně v 8. měsících, ale poprvé ji zkusila ve 4. a to jsme zkoušeli x jiných, tahle ji sedla, jinou nechce 🙂

jaaanaluk
5. zář 2016

Právě přecházíme, Adamek oslaví ve středu jeden měsíc, ale kojeni bohužel není možné. Ještě se snažím odstrikavat. Nyní hledáme vhodnou lahvicku, aby tomu našemu brouckovi nic nechybělo.