• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vibrace kolečka u tříkolek. Do jaké míry je normální?

9. října 2013 
Ahoj holky rada bych se zeptala ,do jake miry je normalni vibrace u trikolek. Ja jsem s kocarkem zatim docela spokojena.jen me docela casto zavibruje predni zvojene kolecko....ani ne kdyz jedu rychleji,ale kdyz chytim treba nejaky kaminek nebo je treba popraskana silnice -kolecko se zacne vibrovat-nekdy se to prejde s jizdou nekdy musim zastavit a pockat a teprve jet dal.....
Mockrat diky:slight_smile:
31. črc 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla tříkolku asi měsíc a toto byl jeden z důvodů, proč jsem ji dala pryč, někdy se to tak rozvibrovalo, že se třepal celý kočárek a musela jsem zastavit, nejhorší, když se mi to stalo na bruslích, málem jsem malého vyklopila, když se to rozvibrovalo a bloklo, ptala jsem se na to v servisu a prý je to normální, nevím teda jestli u všech značek, ale u kočáru co jsem měla já, tak ano :frowning2:
1. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klematis muzu se zaptat co jsi mela za kocarek? ja nema extra drahy -cca 7500 tisic
prave by me zajimalo zda je normalni kdyz jedu a je nejaka nerovnost tak se to treba rozvibruje ,tak ze musim zastavit a ukldnit kilecka jinak se to vzprici...je pravda ,ze kdyz jedu pomalou chuz, tak je to vetsinou v pohode jen kdyz treba prejedu nejaky kaminek.
1. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem Jane
1. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám trojkolku teutonii a tohle se mi ještě nestalo
1. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pett7 me to dela kdyz treba prejedu kaminek a jedu rychleji, tak se to rozvibruje.kdyz zpomalym tak to prestane .nevim zda to je normalni ci ne.. ale ty kolecka tam jsou na volno,takze.....
1. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen by me zajimalo jestli to je jako vada nebo to proste u trojkolek byva:slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
eloana, nemyslím si, že je to normální, mám taky trojkolku a tohle se mi nikdy nestalo....
1. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana u janéčka se to dá seřídit: http://www.janecz.cz/servisni-informace, třeba to u tvého kočáru půjde taky :wink:
1. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi bylo receno, ze to je normalni....zjistila jsem ze to nejvice vibruje kdyz tam maly rve)))))
8. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já teda trojkolku nemám ale kočár mi to dělá taky...Normální to není,to by to dělaly všechny kočáry.Já stále dokola kočár reklamuji.Chvilku to pak jezdí dobře,a pak zase reklamuji...Nedá se s tím jezdit...ty kola se tak třepou,že to kolikrád vypadá,že se převrhne kočár... :unamused:
9. říj 2013 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek