• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vizita. Koukáte na tenhle pořad?

13. března 2010 
tak devcata koukala jsem na dnesni dil tohoto poradu a zanechalo to ve mne mnoho dojmu a pocitu a jsem moc rada, ze i u nas konecne davaji nezkresleny porad, ze zdravovotnickeho prostredi... proto zakladam toto tema, abych zde nasla priznivce, kritiky a hlavne nazory a pocity!
10. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám z toho sevřeno v krku ještě teď....bohužel, je to realita. i když možná je lepší nevědět, co na nás a hlavně naše děti číhá... :frowning2:
10. bře 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to dnes viděla poprvé.A jako matku mě tento díl dostal :pensive: Vidět zmítajícího chlapce v křečích ,tu bolest ,která šla vyčíst z jeho obličeje :pensive: :cry:
Pro mě jsou naší doktoři jedničky i celosvětově jsme na prvních příčkách :slight_smile: :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokonalý pořod, skvěle natočený ... a hlavně si snad konečně lidi uvědomí, že poplatek 60,- denně za pobyt v nemocnici je jen zlomek toho, kolik stojí celá hospitalizace a vše s ní spojeno
smekám před lékaři, kteří se se i přes veškerá rizika snaží pomoct,obdivuju sestry, co doslova utírají zadky pacientům
10. bře 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala... bylo mi z toho ouzko, asi jako každé mamině... je mi z toho smutno... že se něco takového vůbec může stát a hlavně, že s takovou zákeřnou nemocí musí bojovat dítě.... klobouk dolů před jeho maminkou, že byla tak silná a stála neustále při něm :pensive: A samozřejmě smekám před kolektivem lékařů a sestřiček, že boj nevzdali a kloučka přivedli zpátky do života....

Jen doufám, že i ostatní příběhy budou s dobrým koncem... i když v reálném životě tomu tak, bohužel, vždycky není :pensive:

Taky jsem ráda za tenhle pořad... Je dobře, že se něco takového ukazuje, aspoň se kapku zlepší povědomí lidí o našem zdravotnictví, o tom, že i u nás máme špičkové lékaře .. Vždyť v dnešní době většinou slyšíme jenom o tom špatném, kdo co zanedbal, kdo za co kterou nemocnici žaluje... :frowning2:
10. bře 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já osobně jsem se zdravotnictvím spokojená.máme tu perfektně zavedenou preventivní péči od narození až po stáří, vše téměř za hubičku,doktory, co pomůžou...
MP má příbuzé v zahraničí a ne všude je to takové.z porodnice domů a tam chudák prvorodička nemá za zadkem na telefonu dr, sestru... neznají tam preventivní kontroly na ortopedii, o vojtovce nikdy neslyšeli, o tom postupu zavádění příkrmu by se u nás mohli učit.
11. bře 2010 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naprosto souhlasim a jsem za doktory u nas taky rada. mozna je u nas pece za hubicku ale platy v CR uz zastak uzasny jako jinde nejsou a to mame lecco mnohem drazsi nebo stejne drahe s horsi kvalitou.
12. bře 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby to ide u vas čechach?a na ktorom programe ?
12. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na nove. Vim, ze spousta Slovaku ji chyta taky, tak jsem tema nechala i pro ne.
12. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem, no ja ju nemam ale pozriem na internete
12. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako zdravotník jsem za ten pořad moc ráda..........hezké,pravdivé,nezkreslené.......hezky se to vyjímá veld evšech stížností na neochotu a zanedbání péče. Oba pohledy jsou potřeba ale tady se spíš jen nadává.
12. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A výborný je že tam ukazují ceny péče,spousta lidí si myslí že jejich hospitalizace by se měla krýt ze zdrav.pojištění,to by se nedoplatili.
12. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee cus Leni, jj stoji to desny prachy, ale cena zivota je vyssi.
12. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám.. zkoukla jsem zpětně oba díly. Velice se mi líbí, jak je to natočené, podle pravdy, tak jak to je, reálně.. :slight_smile:
Jsem těhule, takže mě asi nejvíc "vzal" první díl, kde se jednalo o nádor u ještě nenarozeného miminka :pensive:
Člověk si ani neumí představit, co všechno se může stát, člověk si neváží toho, že je zdravej! Vůbec netuší, kolik lidí je nemocných a má problémy.. velice vážné problémy.. :pensive:
Navíc je tu ukázané, kolik taková péče stojí a to je další věc, co si lidé neuvědomují.. :unamused:
Těším se na další díl!!
12. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky cekam co nam jeste ukazou. Aspon mame porad na ktery se MM podiva se mnou.
12. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti doktoři,maji můj obdiv a úctu.neuvěřitelné co dokážou :slight_smile:
13. bře 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek