Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
26. únor 2010

ali: kedy cakas ms? ake mavas cykly? moze ta mobilizacia nejak ms skratit?

alienka24
26. únor 2010

eustíku...no koukám koukám, samá pozitiva a sociální jistoty

val123
autor
26. únor 2010

eus po IUI je přímo nařízené večerní snaženíčko 🙂
já mám náladu nijakou, prostě je mi dnes nějak všechno u "zadní části těla" 🙂

eustoma
26. únor 2010

dnes mam skvelu naladu 😉 to tie pozitvia musia byt 😉. tie socialne istoty, no neviem neviem.... 😉

eustoma
26. únor 2010

val: tak si zober trosku z mojej nalady. aj ked ti dam polovicu, furt budem mat dost humoru dnes 😉

alienka24
26. únor 2010

eust....já to mám tak kolem 31-34DC takže je ještě čas, a zkrátit to nemůže

eustoma
26. únor 2010

nemozes mat takto neskoro ovulku? ked he to chce skocit na manzilka 😉. ked si v rpaci tak ho zavolat na obednajsiu pauzu 😉 😉 😉

eustoma
26. únor 2010

eimmy:..........2 DC.. uziva femibion 800 (5 DC ultrazvuk a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya )
mysycka:........4 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 6 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............7 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........9 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........11 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 12 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bude IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 13 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....13 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac........... 15 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........24 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .......25 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:............27 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......29 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................31 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

val123
autor
26. únor 2010

eus joj to bych si vzala, ale před MS by mi asi ani moře dobré nálady nepomohlo

alienka24
26. únor 2010

eust...ovulaci jsem už měla, podle hlenu, i bolestí a dokonce i teploty kerou mám ted furt na 37 už ovu byla, to je tou mobilizaci, prostě se tam zas něco hnulo, uvolnilo a bříško krapet bolí no

val123
autor
26. únor 2010

ale jinak musím přiznat jsem tentokrát v klidu, jen hold ta dobrá nálada pokulhává

eustoma
26. únor 2010

to hej, ako ja vzdy pre ms vyvadzam a to si casto poviem, ze teda tentokrat budem kludna, ale oo to nejde. to pracuje psychika, hormony no vsetko dohromady... val: casobit sa cokoladov 😉 zmrzlinkou 😉 a manzelom 😉

val123
autor
26. únor 2010

eus no čokoládu a zmrzlinu ne, snažím se shubnout, tak to na konci měsíce kazit nebudu. Asi se spíš nechám zlákat někam na véču a vínko.

alienka24
26. únor 2010

val...jee ty už si skoro ke konci cyklu koukám, nojo tak tou náladu chápu

alienka24
26. únor 2010

no já se dneska asi nechám obskakovat a hýčkat

eustoma
26. únor 2010

no tak to nebudem pokusat. to rasdej to vinecko 😉 😉 😉
a ako ali sa necha obskakovat, necha sa aj ty 😉 😉

val123
autor
26. únor 2010

ali no kdyby byla aspoň ta nálada špatná, tak si vynadám, ale já fakt mám náladu "mouchy snězte si mě"
Jj už mi chybí jen jeden den

val123
autor
26. únor 2010

no já ani ne tak obskakovat, jako spíš se nechám vytáhnout na tu véču a pak třeba někam posedět 😉

eustoma
26. únor 2010

zdrham trosku do popracovat do prace, kocky a vynaladu vylepsit. dajte si dobry obedik.

val123
autor
26. únor 2010

eus tak se zatím měj hezky

alienka24
26. únor 2010

hmm tak i špinim trochu, ach jo co se to zas děje 😒

val123
autor
26. únor 2010

ali třeba bohužel přicházé 😢 hnusná mrcha

alienka24
26. únor 2010

no to je u mě fakt hodně brzo, mám ještě tejden

val123
autor
26. únor 2010

no ale nebereš žádné prášky a brala si antib. tak se to mohlo šoupnout. NO a nebo unizďování 😉

alienka24
26. únor 2010

no hlavně ovulaci sem měla 16DC takže jsem 8dní po ní takže takhle krátkou lf fakt nemám a nikdy jsem neměla, spíš naopak, fakt ten tejden ještě

alienka24
26. únor 2010

no asi je to tou mobilkou, ono se to občas stává že to má takovýhle dozvuky, a tím že sem tam nebyla v době ovu ale až po tak to je asi o to horší

val123
autor
26. únor 2010

ali tak to ju, takto určitě rychle přejde. Tý jo už jen hodˇku a šupkáš domů, Ty se máš 🙂

alienka24
26. únor 2010

no taky se těším, dojdu s doníkem a pak se svalim na gauč 🙂
jo a v květnu nechám připustit kočku a doufám že budeme mít koťátka 😵

tereza1980
26. únor 2010

eimmy:..........2 DC.. uziva femibion 800 (5 DC ultrazvuk a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya )
mysycka:........4 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 6 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............7 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........9 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........11 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 12 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bude IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 13 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....13 DC....... 11DC pregnyl, 26.2. ovu=plánované snažení, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 15 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........24 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .......25 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:............27 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......29 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................31 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

tereza1980
26. únor 2010

jinak včera jsme skončili s dcerou na pohotovosti v motole, měla záchvat dušnosti až se pozvracela, má nález na průduškích, rtg plic naštětí ok, takže máme nějaké léky a 11.3. jdeme na alergologii vyloučit alergenní původ a astma, do toho jsme v 6 ráno museli vstávat na snažení, ve středu večer mi mamka píchla pregnyl, takže to bylo dnes fakt "povinné snažení" 😀 do toho starosti s babičkou, má po recidivě rakoviny prsu metastázu na plicích, prostě jedna zpráva stíhá druhou, ani nevím, jak by se mi v tom stresu mohlo podařit otěhotnět ☹
ještě že už se blíží to jaro 😉