Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
28. únor 2010

to se nedivim, ze se nemuzes dockat... zitra mas volno?

darkwitch
28. únor 2010

ja mam ted doma tolik hezounkych vecicek pro miminko, jak jsem koupila neco segre pro krystufku a holky mi jeste poslali dalsi...

alienka24
28. únor 2010

jojo celý den volno, vyspim se a budu uklízet a číst

darkwitch
28. únor 2010

to ti budu zitra rano zavidet az budu stavat pred trictvrte na sest...

alienka24
28. únor 2010

no brr to by mě asi zabilo 🙂

darkwitch
28. únor 2010

taky me to asi zabije...

eimmy
28. únor 2010

ahoj holky

darkwitch
28. únor 2010

ahoj eimmy 🙂

eimmy
28. únor 2010

jak se máte???? co víkend? já se těším na ráno.... 🙂 😉

darkwitch
28. únor 2010

eimmy vikend byl super 🙂 na rano se netesim, nebude se mi chtit vstavat a prijde ms ☹

eimmy
28. únor 2010

mě dnes skončila ... zítra 7:40 ranní návštěva ISCARU a ultrazvuk a pááááák... pak se rozhodne co dál... 😉

darkwitch
28. únor 2010

eimmy pak prijdou same dobre zpravy...

eimmy
28. únor 2010

no to doufám... 😵 😵 už by bylo na čase...

eimmy
28. únor 2010

jdu spát holky 🙂 ráno podám info co a jak dál... tak pááááá a držte mi palce... 🙂

darkwitch
28. únor 2010

chtelo by to aby tu konecne byla nejaka tehule...obcas mam pocit, ze jsme fakt proklete...

darkwitch
28. únor 2010

eimmy budeme dobrou noc

pitrisek26
1. bře 2010

mirenkam:.......5 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........5 DC.. uziva femibion 800 (5 DC ultrazvuk - stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya )
mysycka:........7 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 9 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............10 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........12 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........14 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 15 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bude IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 16 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....16 DC....... 11DC pregnyl, 26.2. ovu=plánované snažení, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 18 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........27 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .......28 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:............30 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
cell:................34 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Dobré ráno všem, mě dnes čeká UTZ, už jsem zvědavá na vajucha, protože mě vaječníky tlačí, ojoj 🙂

darkwitch
1. bře 2010

darkwitch: .......1 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......5 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........5 DC.. uziva femibion 800 (5 DC ultrazvuk - stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya )
mysycka:........7 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 9 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............10 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........12 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........14 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 15 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bude IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 16 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....16 DC....... 11DC pregnyl, 26.2. ovu=plánované snažení, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 18 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........27 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............30 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
cell:................34 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

lichtakova
1. bře 2010

Nazdar ženy, jak se máte? 🙂

val123
autor
1. bře 2010

dobré ráno holky.

lichtakova
1. bře 2010

ahoj val, nějaké news?
já se už druhý den oplachju rosalginem 😖 , nevím, kde jsem to čapla, vůbec na to netrpívám...

val123
autor
1. bře 2010

lich ahojky, žádné novinky ☹ Na copak je ten rosalgin? 😕

darkwitch
1. bře 2010

ja se mam nijak zvlast jsem nastvana, ze prisla ms a ze mam opar...

lichtakova
1. bře 2010

to jsou vaginální výplachy
dark, to chápu...

darkwitch
1. bře 2010

hlacne jsem se tesila, ze pujdu navstivit neter a synovce a ted kdyz mam opar tak nepujdu nikam...

val123
autor
1. bře 2010

dark to mě mrzí, nic si z toho ale nedělej, já čekám kdy se spustí už od včerejška 😖 a včera mi přišla k tomu všemu od známe smska že objevila // a to mě tedy zlomilo.
lich tak snad se to brzy spraví.

lichtakova
1. bře 2010

opar blééé

eustoma
1. bře 2010

krasne ranko holky. ja som nejaka taka nervozna az vzrusena. ako viem ze o nic nejde, ale dnes idem na IUI a som taka nejake rozpocita s toho. zatial som nesla ani do prace, po IUI uvidim ci pojdem. aj manza bol dnes taky nervozny.

lichtakova
1. bře 2010

eusti, prosím tě, co to teda přesně je?

darkwitch
1. bře 2010

val to znam tak jsem to mela minuly mesic...
eus drzim pesti at za ctrnact dni najdes // 🙂