Conceive gel a Gynex, máte zkušenost?

pajuska17
8. srp 2017

Ahoj holky
Snažíme se o miminko, ale pořád se nedaří. V lednu sem musela na revizi, v březnu biochemické a do teď nic. Doktor nám dal čas do listopadu než nás pošle na nějaké vyšetření. Proto uvažuji vyzkoušet něco, co by nám mohlo pomoct. Máte některá zkušenosti s con. gelem nebo gynexem? A komu to pomohlo? Díky za názory 🙂

anetka9
8. srp 2017

Já nemám osobní, ale co jsem tu zkoumala a četla, tak holkám ten Conceive gel pomohl, hodně holek psalo, že poprvé, co použili, tak se povedlo🙂

pajuska17
autor
8. srp 2017

@anetka9 Něco málo sem taky četla, ale nebylo toho moc. Chtěla bych znát víc názorů. Ráda bych aby se povedlo ještě než nás doktor začne tahat po vyšetřeních

anetka9
8. srp 2017

@pajuska17 To chápu, tak třeba se někdo ozve🙂

kachiiina
8. srp 2017

@pajuska17 My teda Conceive gel užívali dva měsíce a nic... pak jsme se na to vykašlali... 😒

badyr
8. srp 2017

@pajuska17 koupila jsem conceive gel a druhý cyklus se man zadařilo. Netuším, jestli za to mohl gel, nebo třeba i kombinace čajů kontryhelu a maliníku. Každopádně, druhý cyklus se povedlo.

kachiiina
8. srp 2017

@pajuska17 Podotýkám, že manžel spermiogram v pořádku, ja hormony a vše ok, akorát po odstranění jednoho neprůchodného vejcovodu...Jinak piju Kontryhel a ted nově druhým dnem MACA s manželem užívám....

pajuska17
autor
8. srp 2017

@kachiiina a gynex ste nezkoušeli?

pajuska17
autor
8. srp 2017

@badyr Tak to ráda slyším. Čaj už mám doma, ale četla sem, že je hlavně na srovnání cyklu. A ten mám +- 2 dny přesný. Tak váhám jestli ho použít

kachiiina
8. srp 2017

@pajuska17 No ten ještě ne...popravdě o tom jsem se dozvěděla teprve nedávno...ted fičíme na te MACE...Má dosti kladné recenze, tak snad to bude k něčemu ....

anetka9
8. srp 2017

@pajuska17 No ten čaj z kontryhele jsem tak uvažovala a řešila to tady s holkama a někdo říká, že když to máš nerozházený, že ti to může rozházet:/ tak jsem to právě nekoupila, ale zase jsou holky, co říkají, že dobrý, že jim to nic neudělalo🙂

pajuska17
autor
8. srp 2017

@kachiiina O tom sem ještě neslyšela. Zkusím na to mrknout a hlavně pak něco vybrat ať nemíchám všechno dohromady a nenechám v lékárně balík 😀

pajuska17
autor
8. srp 2017

@anetka9
No právě. Slyšela sem na něj všelijaké názory a právě i hodně těch negativních. Takže se mi tu válí a asi ho nechám jako poslední volbu

kachiiina
8. srp 2017

@pajuska17 No pro mě to byla taky novinka 😀 Doporučila mi to nějaká mamčina kamarádka bylinkářka...tak jsem si o tom přečetla na netu několik diskuzí a článku a lidé si to velice pochvalují...je fajn, že to může brát i manžel...uvidíme no 😀

anetka9
8. srp 2017

@pajuska17 Já si řekla, že když mi nebude MS chodit pravidleně, že to zkusím, prtoože pak už není moc co rozházet, když má člověk dlouhé cykly a neví, kdy přijde. Takže zatím čekám, nechtěla jsem úplně riskovat, že se mi to rozhází a budu čekat dalších x měsíců než se to zase srovná🙂

badyr
8. srp 2017

@pajuska17 já měla cyklus +-2-3dny pravidelný. Přesto jsem čaje zkusila. Kontryhel se mnou podle mě nic neudělal, maliníku připisuju opravdu "plodný hlen". Já myslím, že čajem člověk nic nezkazí 😉

leymea
8. srp 2017

Ahoj, gel jsme zkouseli 3-4 cykly, ted presne nevim. No nepomohlo to :-/ gynex jsem uzivala 3 cykly a nic. Takze u nas ani jedno nezabralo ☹ chlap mel nadprumernej spermiogram a ja normalne ovulovala a hormonalni profil jsem mela v poradku. Kdo vi, proc to trvalo pres rok 🙂

pajuska17
autor
8. srp 2017

@kachiiina Tak sem si něco málo o přečetla a fakt jsou na to pozitivní ohlasy. Tak já už vážně nevím, co si koupit 😀

leymea
8. srp 2017

@badyr kontryhel jsem pila a byla spokojena 🙂 citila jsem ovulaci a urcite diky caji jsem mela vysokou sliznici na uhnizdeni 🙂

kachiiina
8. srp 2017

@pajuska17 No uplně to chápu 😀 Já zkouším postupně nějak tak postupně všechno, jelikož po dvou letech snažení, už jsem vážně zoufalá 😀 Co teda jím pořád, je kyselina listová a piju ten kontryhel. Manžel bere kotvičník tobolkách...

pajuska17
autor
8. srp 2017

@anetka9 Já ho pila první měsíc po revizi pak mě právě odradilo to co sem četla. Ale zase na druhou stranu se znovu povedlo, bohužel biochemické. Tak nevím jestli něčemu pomohl nebo ne.
@leymea Důležitý, že se povedlo 🙂 nás vyšetření teprve čekají takže někde nějaký problém být může a snažíme se třeba zbytečně. Ale chci to prostě zkusit.
@badyr Tím si právě nejsem jistá. plno holek si na něj stěžuje, že jim naopak rozházel cyklus

pajuska17
autor
8. srp 2017

@kachiiina Snažíte se 2 roky jo? To bych se asi zbláznila ... už takhle blbě snáším každou ms, která přijde. Jednou si to mimi k nám musí najít cestu...snad to bude co nejdřív 👶

kachiiina
8. srp 2017

@pajuska17 Nooo...bohužel...ted v květnu to bylo dva roky...ale jelikož mi v červnu při kontrole průchodnosti vejcovodů odebrali jeden neprůchodný vejcovod, tak se vlastně snažíme jen rok 😅

badyr
8. srp 2017

@pajuska17 určitě ty bylinky v jakékoliv podobně na každou ženu působí jinak. Jinak jsem ještě zapomněla napsat, že klasický gel jsme s mužem používali už před snažením a poté jsme tedy pořídili ten conceive gel. Je příjemný, používáme nadále 😉....sice je dražší, ale za mě je to dobrá investice. Ještě jsem si teda hlídala ovulaci pomocí testů a je pravda, že první měsíc mi vyšla na 23.den a o měsíc později byla 18.den a ten měsíc se i zadařilo. Posunutí ovulace bylo možná díky těm čajům.

kachiiina
8. srp 2017

@badyr Taky jsme právě s manželem používali, dalo by se říci pravidelně klasický lubrikační gel a právě proto , že se při snažení nedoporučuje, tak jsme přešli na conceive gel...škody jen že to neklaplo 😀

pajuska17
autor
9. srp 2017

@kachiiina Zrovna včera sem viděla pořad extrémní těhotenství a slečna neměla ani jeden vejcovod, ale stal se zázrak a nakonec i tak otěhotněla přirozeně. Absolutně sem nechápala😂 takže ono to přijde...ale už by bylo na čase viď 🙂

pajuska17
autor
9. srp 2017

@badyr Já dnes pořídila gel i gynex. Tak zkusíme a uvidíme 🙂 a beru jenom kyselinu listovou. Měla sem původně mamavit, ale jsou to na mě moc velký tablety 😀 čaj zatím nechám ve skříňce. Jinak ovulaci taky hlídám podle testů, minulý měsíc byla 15. den tak uvidíme tenhle měsíc.

beruska1889
9. srp 2017

Ahojky, my se snažili 2 roky, poslední cyklus jsem zkusila conceive gel a ten měsíc se nám povedlo a já otěhotněla... Bohužel se z toho vyklubalo mimoděložní těhotenství, takže jsem 4 dny před štědrým dnem skočila v nemocnici kde mi vzali jeden vejcovod... Od té doby se nám znovu zatím nepovedlo a to ten gel požíváme každý cyklus... Tak nevím kde je chyba ☹ jinak jsme oba s manželem v pořádku...

badyr
9. srp 2017

@pajuska17 určitě se brzo zadaří. Přeji hodně brzký úspěch😉

belleelle
9. srp 2017

@pajuska17 ano, u nas jsem mela v cyklu tento gel (od jineho vyrobce pre-seed), k tomu kapky gynex, pila js nosifol a kontrolovala ovulku testem.
Prvni cyklus, kdy byl pouzit gel, vysel. Jinak celkove 4.

kachiiina
10. srp 2017

@pajuska17 to člověku dodá trošku optimismu 😂 No já tomu stále pevně věřím, že to přijde, jen jsme to asi ještě časově či jinak nevychytali 😂 akorát mě děsí, že od manžela bratranec se s manželkou snažili 11 let o mimčo!!! Oba zdraví, IUI za sebou ivf, no všechno... Pak jim řekli že to teda asi nepůjde a oni se snažili přirozeně daaaal a daaal a po 11 letech maj chlapečka ❤ By mě ale trefilo čekat tak dlouho.. Bych se asi zhroutila 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru