Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
1. bře 2010

nikde nikdo? no držím palce eustomě 😉

tereza1980
1. bře 2010

darkwitch: .......1 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......5 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........5 DC.. uziva femibion 800 (5 DC ultrazvuk - stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya )
mysycka:........7 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 9 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............10 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........12 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........14 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 15 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bude IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 16 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....16 DC/3DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 18 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........27 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............30 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
cell:................34 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
1. bře 2010

ahoj holky, tak uz sme po IUI. a neni to nijak neprijemne. verim ze sa zadari, spermijky sme mali vraj ako z ucebnice 😉. tak verim ze tie ucebnicove spermijky aj budu vediet co maju robit 😉 😉 😉. takze tak 15.4. otestujeme co a ako, a dufam ze tam budu // 😉. dnes mam super naladu, takze to musi vyjst 😉

alienka24
1. bře 2010

ahoj eustíku 🙂 tak to je dobře, moc a moc držím palečky

eustoma
1. bře 2010

pelcky sa hodia 😉. dik. ja dnes myslim na to ze ked budeme mat dvojicky, ze jak budem chodit sama autom. ako je jasne budu v sedackach, ale asi budeme musiet mat nejake zrkadielka pomocne. a este k tomu budem musiet parkovat nie pri cestach ale na parkoviskach. kedze jedno budem vyberat s jednej strany a druhe z druhej. to ftipne veci mi dnez lezu po rozume 😉

darkwitch
1. bře 2010

ahoj eus tak drzim palecky, aby to vyslo 🙂
po ranu jsem myslela, ze ms dorazila, ale od rana se nic nedeje, tak by me zajimalo co to telo zase blbne... hlavne jsem spinila uz v sobotu, to uz by mela byt dneska ms rozjeta... ale treba se jeste dnes rozjede...

eustoma
1. bře 2010

dark: to je zaujimave. uvidis behom dna.

val123
autor
1. bře 2010

eus myslela si 15.3. viď? Já bych to totiž za Tebe tak dlouho nevydržela 🙂
dark tak třeba to je uhnizďování 🙂

eustoma
1. bře 2010

hej 15.3. 😉 preklep.

darkwitch
1. bře 2010

eus no jsem na to zvedava, uz me to nebavi, bohuzel mam hloupe tendence podlehat nadeji a vzdycky si rikam, tak treba budu jenom spinit a jsem tehu, jenze o to tvrdeji pak na me dopadne realita...

darkwitch
1. bře 2010

15.3. to mam manza narozeniny a 16.3. mame vyroci devet let co jsme spolu zacli chodit, to je urcite stastne datum a najdes tam // 😀

val123
autor
1. bře 2010

dark já si taky vždy dělám nadějě a pak padnu na "pusu" třeba dnes si od rána říkám, tý jo 2 dny zpoždění, to se mi nestalo od loňského května, no to je nadějné a přitom vím, že teplota klesla, břicho bolí,takže večer příjde MS.

darkwitch
1. bře 2010

val jako by si to nemohla nechat a nechodit...

val123
autor
1. bře 2010

jj přesně tak, ať si jde,tam kde o ni stojí

pitrisek26
1. bře 2010

Eust, super .. já přišla do dr. mám dvě vajucha 19 mm .. ve středu bude pregnyl a pak snažení .. říkal mi, že po pregnylu prasknou za 12 hodin .. já myslela, že za 36 jak to vidíte vy?

alienka24
1. bře 2010

dark...je no tak to je taky zajímavý s tebou 🙂 no mě je tak nějak všelijak, asi na mě něco leze, tak piju zázvorovej čaj

val123
autor
1. bře 2010

pit jej tak to je super, dvojčáááátkáááá jééé

alienka24
1. bře 2010

pit...ono záleží v jaký velikosti ty folíky jsou a podle toho pak dojde k prasknutí těch 36hodin je pro velikost tak 16mm

darkwitch
1. bře 2010

ali zajimave to je jenze jsou to urcite zas plane nadeje a me z toho uz asi klepne... ted si davam kavicku a k tomu samozrejme cokoladu... mela bych otehotnet co nejdriv nebo se za chvili nevejdu do dveri...

val123
autor
1. bře 2010

pit to je fuk, nejukej na hodiny a užívej si tuleníčko 😀

darkwitch
1. bře 2010

pit radsi si to pojisti po 12 hodinach i 36-ti 😉 ale ja se v tomhle nevyznam...

alienka24
1. bře 2010

já si udělala housku s medem a máslem, no mám žravou jako blázen 😝 a dala jsme píct chlebíček do pekárny a k večeři mám naloženou krkovičku 😉 😎

pitrisek26
1. bře 2010

ali, takže myslíš, že je to fakt těch 12 hodin? jak to vidíte nejlíp se snažením, stačí ve středu a v pátek?

eustoma
1. bře 2010

neviem kedy praska po pregnyle. ale ja som mala pichat vcera o 21:00 a dnes o 13:00 som amla prist na IUI. takze netusim kolko je maximalna doba.
kazdopande moje foliky boli male v piatok 12mm, ale dufam ze praskly a boli tam vajucha 😉. nechcem o tom polemizovat. radsej to necham tak a toho 15. testneme a uvidime 😉

darkwitch
1. bře 2010

eus 15. uvidime // 😀

alienka24
1. bře 2010

pit...já jak měla ty 4 o 25mm tak praskli asi do pár hodin od pregnylu 😉 no a snažila bych se spíš už zítra a čtvrtek, lepší když si tam spermoni počkají 😉

val123
autor
1. bře 2010

eus nad tím vůbec nepřemýšlej,to nemá cenu, nech to koňovi,ten má větší hlavu. Jistě by to nedělali jen tak pro nic za nic, určitě bylo vše vpořádku

pitrisek26
1. bře 2010

eus, já snad zahlásím 17.3 // .. to mám třicetttttttttttttt 😀

val123
autor
1. bře 2010

pit jj zahlásíte s eus a my to oslavíme za vás 😀 😀

pitrisek26
1. bře 2010

ali, mluvíš mi z duše, zítra na to skočíme a pak ve čtvrtek, zítra to muž nebude čekat a aspoň nebude mít tlak, že musííííííííí 😉