Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
1. bře 2010

no mas pred ovulkou, takz epekne vletiet na manzilka 😉

lichtakova
1. bře 2010

nojo, jenže u mě těžko říct, jestli se tam vůbec něco děje, řekla bych, že ty minulé cykly spíš ne ☹

eustoma
1. bře 2010

a si nejak objednana k dr. na ultrazvuk? nech to overia

lichtakova
1. bře 2010

zatím ne, protože manža se chystá na vyšetření, ale pak se asi se sebou objednám, jen chci počkat, jestli se to náhodou nebude ubírat úplně jiným směrem...

eustoma
1. bře 2010

teraz som citala pribeh jednej slecny, na inom fore, mala anovulak a potom skusali stimulaciu a pregnyl, no nezadarilo sa. a potom jedno IUI a vyslo to. teraz ma dievcatko 😉. tak dufam ze u nas to bude mat rovnake zakoncenie 😉

lichtakova
1. bře 2010

eust, určitě, už všecky plavou a zavrtávají se 😉

eustoma
1. bře 2010

a manza ma ist kedy na vysetrenie?

lichtakova
1. bře 2010

až se objedná.............................................................. 🙄

eustoma
1. bře 2010

inak sme sa dnes dohodli s manzom na mene, dievcatko denisa alebo chlapcek denis. a ked by nahodou dvojicky, tak este nevieme to druhe meno. ale to sa casom dotiahne 😉

lichtakova
1. bře 2010

a jak ty se jmenuješ?

eustoma
1. bře 2010

no objednanie... to moj tiez 2 dni vahal kym tam zavola a to mal ziadanku. ale zvladol to 😉

lichtakova
1. bře 2010

já bych chtěla aspoň jedno dítko od "D". protože mamka je Dana, teta je Dana, babičky jsou Danuše a Drahomíra a já jsem Dita a manža David 🙂

eustoma
1. bře 2010

to je pekne 😉, my myslim v dotine ani D nemame. jaj nie mame jedno.

lichtakova
1. bře 2010

no tak to můj zatím jen váhá

lichtakova
1. bře 2010

a taky je sklerotickej

lichtakova
1. bře 2010

mně se moc líbí Daniela, ale to se zas moc nelíbí okolí 😒

eustoma
1. bře 2010

neboj on sa odhodla.

lichtakova
1. bře 2010

tak jsem se ho teď ptala a pochopitelně nic, i když teďka se to zas až tak nehodí, protože se před tím musí 5 dní abstinovat a kdyby nááááhodou chtělo něco dozrát, tak ať se zrovna nemusí šetřit pro paní doktorku 😉

eustoma
1. bře 2010

litch ake mavas dlhe cykly?

eustoma
1. bře 2010

nam povedali ze staci 2 dni predtym abstinovat. aj teraz pred IUI, tak tiez vraveli ze 2 dni.
5 dni by sme asi nedali, to je na nas moc dlha doba.

lichtakova
1. bře 2010

co beru tu proveru, tak krátké, minulý 28 a teďka 27, můj dr. říkal, že při tom užívání by se to prý mělo zpětnou vazbou upravit na délku cyklu, ale těžko říct, za jak dlouho 😕

lichtakova
1. bře 2010

mně řekli tohe, když jsem tam volala

eustoma
1. bře 2010

daniela je celkom pekne meno - danielka 😉 to znie pekne 😉

s tou dlzkou je to asi individualne, od laboratoria. nastastie 2 dni stacili, spermijky su dobre 😉.

lichtakova
1. bře 2010

tak to je super 🙂 🙂 🙂

eustoma
1. bře 2010

kocky uz rozmyslam, co si budem obliekat, ked budem mat brusko 😉. teda nie ze by som teraz nemala, ale ked budem mat dovod na brusko 😉. to su myslienky... 😉 😉 😉

darkwitch
2. bře 2010

dobre rano kocky
tak me se ms v noci rozjela, takze jsem zas mela divoke sny...

val123
autor
2. bře 2010

ahojky holky, jej dark to je mi líto ☹ Já na ni furt čekám, dnes teplota klesla na 36,6 takže jsem si hned udělala kontryhel a snad to pomůže. To mě tedy štve, že se mi to rozhodilo.
lich neboj sama tu nezůstaneš, budu tu s Tebou a Ty budeš těhulka dřív než se naděješ.

eustoma
2. bře 2010

krasne ranko holky. tak uz mame vybrane mena pre male, bude to Denisa a Tomas. sme sa na tom v noci zhodli, teda skor nad ranom. teraz uz len vycat ze sa dvojicky zadarili 😉 😉 😉.
inak uspesnost otehotniest pri IUI je 15% co je malinko a s toho dvojcata iba 4%. no snad dvihneme statistiky 😉

val123
autor
2. bře 2010

eus nepřemýšlej nad úspěšností,moje kamarádka otěhotněla po třetím IUI a v srpnu budou mít mimíska 😀 akorát jim to vyjde k 3. výročí svatby (3. IUI, po 3 letech snažení 😀 ) to byl osud

darkwitch
2. bře 2010

lich jak vidis ja tu s vami taky jeste zustanu ☹ teda ne ze bych s vami nebyla rada, ale radsi bych s vami byla tehotna 🙂
val vsak ja jsem to cekala, to jen kdyz se ms rozjizdi pomalu tak si davam hloupe nadeje co nemaji smysl...
vcera jsem si aspon udelala radost a koupila si kaminky na krk - mesicni kamen - pry podporuje zenskost, plodnost a tehotenstvi 🙂 jeste si ho smicham s lapis lazuli na dobry spanek a klidnou mysl 🙂