Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
4. bře 2010

lich...no novinky žádné, ms ještě nikde, na vyšetření půjdu zítra páč dnes tam nejsou tak uvidíme jestli to dostanu nebo ne, teplota dneska 36,8 takže asi klesá nevim

val123
autor
4. bře 2010

aliiii teplotááááá???

val123
autor
4. bře 2010

ale neboj, pokud má přijít, tak vydrží do soboty,ale určo nepříjde, jí zaženeme mrchu jednu ošklivou

alienka24
4. bře 2010

nojo však to nějak dopadne, s tou teplotou je to takový všelijaký, já nejsem taková ta pečlivá měřička takže je to spíš orientační takže to nemůžeme brát jako plnohodnotnou metodu, no krev nikde zatím a to je směrodatný 😉

val123
autor
4. bře 2010

ali já měřím jen ty poslední 3 - 4 dny pro orientaci, take už taky žádná pečlivka 😀

alienka24
4. bře 2010

no já jen doufám že ta ovu fakt proběhla a nebudu mít zas záhadný zpoždění třeba 10dní 😝

alienka24
4. bře 2010

no ale začínaj mě fest bolet prsa, teda spíš jedno prso 😅

tereza1980
4. bře 2010

val123:............2 DC......kortyhel
darkwitch: .......4 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......8 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........8 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........10 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 12 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............13 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........15 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........17 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 18 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 19 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....19 DC/6DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 21 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........30 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
cell:................37 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

jako obvykle když přjde měsíc snažení a čekání na výsledek mě přepadla nemoc, úděsná rýa, bolehlav, kašel, prostě super 😠 a to za 14 dní nastupuji do práce, grrrrrrr

eimmy
4. bře 2010

že by ali??? moc ti to přeju !!!!!!!!!!!!

val123
autor
4. bře 2010

ter tak přeji aby ses brzy uzdravila ☹

tereza1980
4. bře 2010

ali, fakt je, že teplota je jen orientační když neměříš pravidelně, ale pokud jsi za poslední dva dny měla teplotu přes 37 a dnes spadla na 36,8 tak já osobně bych to viděla na pokles před ms, i když ti samozřejmě přeji opak, no uvidíš zda dorazí nebo bude pozitivní test, já takhle před vánocema čekala 52 dní 😠

tereza1980
4. bře 2010

val díky, to je u mě klasika, když o něco jde onemocním, hlavně aby se už uzdravila dcera a šla v pondělí zpátky do školičky, aby nevypadla z rytmu a nácviku, za 2 týdny jí to čeká naplno 😖 ty // by se opravdu už hodily, ale tento měsíc nevím, sice po pregnylu ale s folíkem na té nesprávné straně ☹ uvidím za týden, moc nadějí tomu nedávám, mám naštěstí teď tolik starostí a příprav, že sotva stíhám sledovat dny

alienka24
4. bře 2010

terez....no já měla pokles už předevčírem co jsem i špinila večer po sexu a včera to zas vylezlo a dneska zas kleslo, takže jak říkám moc se z toho usuzovat nedá, já už jsem zvyklá na všelicos 😀 😀 tak holt ted si budu moct mezi zkušenosti přidat špinění 😅

mona12071
4. bře 2010

ahojte prisla som vasskontrolovat ako sa mi mate 🙂

val123
autor
4. bře 2010

jee ahojky mona, no přežíváme. A jakpak se máš Ty? Už se to blíží, viď 🙂
Ter jj já vím, že to vždy tak u vás dopadá s těma nemocema, ach jo, je to děs.

pitrisek26
4. bře 2010

holky, jsem s nervama na pochodu .. dnes má být snažení a mužovi je špatně jak hrom, takže večer nic nebude .. takže je po šancích 😢

eimmy
4. bře 2010

pitri: to je mi líto ale třeba se mu večer udělá dobře.... 😉

val123
autor
4. bře 2010

ahojky pit, snažílkovali jste včera? Jestli ju, tak přeci není po šancích 🙂

alienka24
4. bře 2010

ahoj holky, byla sem ve městě a na kafíčku za kamarádkou, ted jím oběd, bylo mi už uplně špatně z hladu 😝

pitrisek26
4. bře 2010

snažili jsme se v úterý s tím, že další bude ve čtvrtek, já se fakt picnu ☹

alienka24
4. bře 2010

pit...třeba to ještě půjde, neboj

alienka24
4. bře 2010

no kde ste ženský? 😕

eimmy
4. bře 2010

já jsem tadyyyyyyyyy

alienka24
4. bře 2010

no už sem si říkala že co se to jako děje

eimmy
4. bře 2010

dnes tady nebyla ani eust že???
a nějak to tu dnes vázne,.. asi všechny horlivě pracují aby si zítra mohly udělat malou sobotu 😀

alienka24
4. bře 2010

no a to já jdu ještě na odpoledne zejtra, už je to nějaký dlouhý tenhle týden
no ale těším se na synovečka na neděli 😵 😵

eimmy
4. bře 2010

já jedu v neděli do čech na celý týden... a možná i na dýl manža za mnou přijede na víkend ..
v pondělí mě čeká ISCARE a dohodnutí termínu IUI, nějak jsem o tom dnes přemýšlela a kdyby to nevyšlo tak nevím zda se při IVF nemám nechat dát 2 embrya.... 😨

alienka24
4. bře 2010

eimmy....no já nevím no, myslím že jestli není uvažování o IVF ještě předčasné, vždyt ovuluješ, spermio taky máte dobrý, tak tomu dej chvíli čas, já si fakt myslím že tobě byly špatně nasazovaný ty léky, utrogestan mám na mysli 😉

alienka24
4. bře 2010

ale samo že je to jen vaše rozhodnutí 😉

eustoma
4. bře 2010

ahoj holky. ja nejak nestiham. docitam vas neskor.
eimmy: zeby si sa nakazila tuzbou po dvojickach 😉 ?
no inak u mna nove nic. nejak ma boli v podbrusku, ale nie je to silna bolest, je to taky tlak, ako keby som potrebovala curat, ale trva to teda cely den. takze od curania to neni. tak snad sa tam dole nieco deje, teda nie len nieco ale dufam ze to co ma 😉 😉 😉.

pozeram na tabuku a cell je uz 37 DC. ona je prec tak uvidime co a ako, ci uz nahoud mrska nedorazila.
ali ty tiez vyzeras zaujimavo 30DC.