Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
5. bře 2010

ahoj holky, opravila som ali:

alienka24..........1 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............3 DC......kortyhel
darkwitch: .......5DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......9 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........9 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........11 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 13 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............14 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........16 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........18 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 19 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 20 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....20 DC/7DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 22 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................38 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

alienka24
5. bře 2010

val....chjo ☹ tak to je mi líto

eustoma
5. bře 2010

val a ked ma manza zle spermio, co tak to IUI. to je prave doporucene, ked su zle spermiky. no ked pojdete do CAR, tak tuto moznost urcite zvazia. ci uz nejak ste IUI zvazovali?

val123
autor
5. bře 2010

eus já vím a byla bych radši, když už by to muselo být, ale on má výsledky hodně špatné, takže rovnou navrhli IVF - ISCI, to už tenkát, kdy jsme to zatím odmítli a pátrali, proč má tak špatné výsledky. 😢

val123
autor
5. bře 2010

eus klidně bych šla raději 5 x na IUI než to IVF ☹

eustoma
5. bře 2010

ako ja proti IVF nemam nic, ved to viete, ze ja som odhodlana uz dlho do toho proste ist. ale viem ze ty si na vazkach. ak je spermio hoci zle, ale nejake zdrave spermiky tam su, tak mozno to chce zatlacit na lekarov a skusit IUI aspon raz. ako maximalne s tym stratite jeden cyklus.

eustoma
5. bře 2010

tak to preberte v CARe. co tu citavam, tak vsade su mily.

eustoma
5. bře 2010

a ono poistovna preplaca len 3 x IVF za zivot a 6xIUI za rok. takze IUI neni draha zalezitost. tym nechcme hovorit ze to na prvy sup nevyjde, ale ze by nemuseli odmietat to skusit.

val123
autor
5. bře 2010

eus my máme jen 1% morf. norm. sp. Takže počkáme na další kontrolu a ty 3 měsíce do dalšího kontrolního SPG a pak se do toho hold asi pustíme 😒

pitrisek26
5. bře 2010

kurnik val, to fakt nemá žádné zlepšení .. to není možné, já to nechápu ☹ .. prý je teď vina víc na straně chlapů jak ženských .. můj říkal, že kdyby měl špatné spermio tak se věší na stromě, že není chlap .. hold mužská ješitnost .. jak to bere tvůj?

val123
autor
5. bře 2010

pit nejprve z toho byl hodně moc špatný a bál se,že se kvůli tomu rozejdeme, na druhou stranu začal studovat internet a běhat po doktorech aby zjistili příčinu, přestal chodit do posilovny, hrozně moc si hlídal zdrav. životní styl, nechodili jsme nikam do zakouřených místností, stal s z něho totální abstinent, ani na Silvestra si téměř nepřipil. Pak když zjistil, že za to opravdu může nemoc, tak se mu trošku ulevilo. A furt mu straší v hlavě, že kvůli němu budeme muset na to IVF a že se budu trápit hormonama atd. Ale já to tak neberu,tak se mu vždy uleví.

eimmy
5. bře 2010

pitri: tak můžu říct že můj je na tom stejně taky měl takové poznámky... je to divné ale byla jsem štastná že chyba byla - je na mé straně on by to asi nerozdýchal.

val: je mi to líto... to 1% je opravdu špatné

darkwitch
5. bře 2010

ahoj holky
ali to je hezke, ze ti telo funguje, promin, ze jsem vcera nedosla, ale spadnul mi internet
val ach jo, to je mi lito...

vcera jsem si uzila bajeny den s neteri 🙂 a videla synovecka 🙂
teda tady pekne snezi...

eimmy
5. bře 2010

v Praze sněží?????

val123
autor
5. bře 2010

no uvidíme jak na tom budou mršky za ty 3 měsíce,třeba se rozmyslí, že by třeba mohli přeci jen mrsknout ocáskama 😀

alienka24
5. bře 2010

v liberci přímo chumelí

val123
autor
5. bře 2010

tady je naprosto bílo, není vidět na krok
jinak holky já si myslím, že chlapi takové řeči "že by to nepřežili" mají do té doby, než na ně dojde, ať je to v čemkoliv.

eimmy
5. bře 2010

v Bratislavě azuro jen vítr fouká....

val123
autor
5. bře 2010

teda zase píšu jak čuně, ach jo

darkwitch
5. bře 2010

kam jste vsechny zmizely?

val123
autor
5. bře 2010

dark já tu sem, ale všechny holky zmizly ☹

darkwitch
5. bře 2010

asi sly na obed, ja si neuvedomila kolik je hodin

darkwitch
5. bře 2010

ja budu delat obed az na druhou hodinu...

val123
autor
5. bře 2010

dark a co budeš chystat dobrého?

darkwitch
5. bře 2010

udelam kureci maso na zampionech se smetanovou omackou 🙂 uz se tesim mnam

val123
autor
5. bře 2010

dark a co synoveček? Jaký je? POpisuj 🙂

darkwitch
5. bře 2010

synovecek je krasnouckej a roztomilouckej 🙂 a krasne spinka... a kdyz breci tak spis knoura i kdyz segra rikala, ze umi i pekne vriskat a neter je kouzelna kdyz se malej prebaluje tak si stoupne na zidli k prebalovaku a podava plinku a zasyp a vyhazuje starou plinku a mluvi na nej a tak... je proste rozkosna 🙂 teda oba

val123
autor
5. bře 2010

jéé a jak se jmenuje? to je moc dobře, že je pyšná sestřička a nežarlí a chová se k němu tak krásně. Jaký je mezi nimi věkový rozdíl?

darkwitch
5. bře 2010

synovec je krystof jan, a neter kristyna 🙂 rozdil 3 roky bez dvou dnu 🙂
ted jsem si priprvila veci na obed, a malem jsem musela prehodnotit co budu varit, jsem se nemohla dostat do zampionu...

alienka24
5. bře 2010

já vařím koprajdu, jsem byla u sousedky a u kámošky ve městě pro eura, dala mi je za 23kč tak jsem ráda