Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
5. bře 2010

koprovku brrr, tu ja nerada, manza bohuzel jo, mu ji budu muset nekdy udelat...

alienka24
5. bře 2010

já jí přímo miluju 🙂
se těším až se tím večer narvu

val123
autor
5. bře 2010

ali my měli koprulu minulou neděli, taky ji mám moc ráda.
Jej 3 roky, to bych taky takhle chtěla prcky od sebe, ale kdo ví, jestli se vůbec dočkám jednoho, natož druhého. Kryštufek je moc krásné jméno. Kristýnka taky 🙂

val123
autor
5. bře 2010

Jinak my jsme měli masíko pečené v alobalu (jen s gril kořením a troškou kari), brambory a rukolu.

eimmy
5. bře 2010

jste tu holky???

mě píchá od rána na pravo v podbřišku.... 😒

eustoma
5. bře 2010

ahoj eimmy, to pichanie moze byt len ze sa ti robi pekny folik. myslim ze to nebude nic zle.

mna teda tiez nieco pobolieva, ale dufam ze u mna to bude uhniezdovanie 😉. jak ten cas ide pomaly. uz by som chcela bay bolo 14. aby som mohla tesnut.

lichtakova
5. bře 2010

holky moje, držím vám moc pěsti
včera se mi se stalo, co ještě ne, kamarádka, spolužečka stejně stará, mi včera řekla, že čeká druhý mimčo-minule mi říkala, že tomu od ledna nechávají volný průběh..a je skoro v 9.týdnu...já jí to moc přeju, ale pak jsem to obrečela...

eustoma
5. bře 2010

litch to verim, tiez by ma to vzalo.

lichtakova
5. bře 2010

když jsem končili, tak byla ve 3.měs., si to tak naplánovali, já jsem chtěla tak rok pracovat...no a takhle to vypadá...kéž bych byla aspoň těhotná, než se jim narodí další

lichtakova
5. bře 2010

leda by byly dvě naráz, tak bych ji dohnala 😉

eimmy
5. bře 2010

eust: kéž bys měla s tou tvorbou prravdu... 🙂

eimmy
5. bře 2010

licht: nebo tři aby jsi jí předehnala 😀

eustoma
5. bře 2010

litch: no vidis podaria sa ti 2 naraz a hned ju dozenies 😉

lichtakova
5. bře 2010

eimmy, to už by bylo fakt trochu moc 🙂 🙂 🙂 🙂

eustoma
5. bře 2010

ja mam zas makupovaciu maniu. teda nastastie iba hladaciu. hladam postel do detskej izby. chcem nieco aj pre male babo, tak pre dospoleho cloveka, ked niekto dojde na navstevu. no mania... zachvilku prejde.

eimmy
5. bře 2010

no jedné známé se to přihodilo.. nechala si zavést 2 embrya a čeká trojčátka.. to je mazec... to ani nevim zda se dělají pro trojčátka kočárky.. 😀 a pokud ano tak to jistě bude obludárium 😀 😀

eustoma
5. bře 2010

robia sa aj pre trojicky, ale teda iba par a su vlke. byvaju dve korbicky vedla seba a jedna v predu. no strasne velke. ako trojcatka by boli aj na mna moc. dve stacia 😉

eimmy
5. bře 2010

eust: tomu se říká hnízdcí syndrom neboli škubání na hnízdo 😉 😀

eimmy
5. bře 2010

to si jdu schválně vygooglovat kočárek pro trojičky...

eustoma
5. bře 2010

prave prehovaram maznela nech mi ide kupit hrusku, mam chut. nejak sa nenecha zlomit... no neviem neviem. musim ho vytrenovat, co ked budem mat v tehu chute 😉 😉 😉

eimmy
5. bře 2010

já si dnes také koupila hrušku ale těhu chutě to nejsou..

eustoma
5. bře 2010

u mna to tiez niesu tehu chute. ale ze kym budem tehu, tak ho musim vytrenovat 😉

eimmy
5. bře 2010

no že by to byla nějaká krása to se říct nedá.... 😎

eustoma
5. bře 2010

tuna som nasla este jedne pre trojicky a ta bugyna vedla seba 3 vyzera celkom v pohode. ale as bude dost siroka:
http://www.twinsuk.co.uk/categories/6/143/Doubl...

eustoma
5. bře 2010

kazdopadne zaver, trojicky nechem. dvojicky ano 😉.

eimmy
5. bře 2010

jj ten je celkem ok....

eimmy
5. bře 2010

já se tak těšim až nám tady eust oznámíš // 😉

eustoma
5. bře 2010

😉 ja tiez 😉 a dufam ze to bude toho 14.3. 😉. zatial som cela taka plna ocakavani. ako je nieco inak nez ine cykly. ale tazko povedat ci to co to ma byt. som ako v psychickej pohode aj ja aj manzel. nenamaham sa nejak fyzicky. kazdopadne uz na 14 vecer mam plany na oslavu😉, dufam ze vyjdu 😉

darkwitch
5. bře 2010

dobry vecer holky