Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
5. bře 2010

tak na kocarky pro trojcatka by clovek potreboval uz ridicak... ja uz chci mimco a hned 😀

eustoma
5. bře 2010

a toboz ked uz je to kocarek pro stvorcata. to je teda riadna kara. no myslim ze ceske chodniky nesu stavane na tak siroke kocarky.

darkwitch
5. bře 2010

no tak si poridime jenom dvojcatka 😉

eustoma
5. bře 2010

😉 ono aj s jednym bude veselo 😉. ale snivat treba 😉. manza mi na tu hrusku nejde 😢. no nic, budem musiet pockat do zajtra. co narobim.

darkwitch
5. bře 2010

😀
no, sestra ted rikala, ja uz bych chtela i treti... a to ma teprv tyden po porodu...

darkwitch
5. bře 2010

hlavne aby uz nake prislo...

eustoma
5. bře 2010

no ako ja som este nikdy nerodila, ale predpokladm ze ma nik nedostane len tak do porodnice dvakrat, a uz toboz nie trikrat. preto chcem dvojicky a dost 😉

eustoma
5. bře 2010

tak tak dark, aby uz nejake prislo

darkwitch
5. bře 2010

tak snad nejake prijde brzo...

eustoma
5. bře 2010

co mas v plane na vikend? ja este netusim

darkwitch
5. bře 2010

no, zitra jdu na nehty, uz se tesim, mam je nechutne prerostle...
a v nedeli pujdeme asi k nasim

eustoma
5. bře 2010

som nejaka unavena, pojdem uz spinkat. dobru nocku a pekny vikend

darkwitch
5. bře 2010

dobrou noc...

eustoma
6. bře 2010

krasne ranko

eustoma
6. bře 2010

alienka24.........2 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............4 DC......kortyhel
darkwitch: ......6 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......10 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........10 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........12 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 14 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............15 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........17 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........19 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 20 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 21 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....21 DC/8DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 23 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................?39 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
6. bře 2010

holky, prave tlak v podbrusku prestal. no uvidime co bude dalej.

eustoma
6. bře 2010

dnes tu je nejak prazdno, u nas snezi a tak sa mi vonku moc nechce.
kocky ja uz som dospela az k tomu ze si uz hladam kojenecku podprsenku 😉. este bude veselo 😉. to je este tyzden.

darkwitch
6. bře 2010

ahoj eus 🙂
jsem si prave pobrecela u draciho srdce 🙂

darkwitch
6. bře 2010

eus tyden to uz vydrzis...

eustoma
6. bře 2010

vydrzim, vydzrim. ale je to dlha doba. inak sa mi celkom lubia tehu podprsenky, niektore su krajsie ako obycajne. 😉. len som neprisla na sposob ako sa to kupuje. lebo ved kedsa prsia naleju, tak sa trosku zvecsia. tak neviem ci sa nekupuju o cislo vecsie a tak. no to len moje uvahy.

eimmy
6. bře 2010

eust: pokud si chceš koupit tak počítej o 2 čísla větší někdo má i o 3....

eustoma
6. bře 2010

2-3 to je teda nieco. ja mavam 85D a teda ked tehu tam mam kupovat ake 85F?

eustoma
6. bře 2010

ako este kupovat nebudem, ale totizto nejake sa robia iba od F, a nejake iba do D. len ziskavam prehlad 😉

eimmy
6. bře 2010

no tak to jsme na tom stejně.... 🙂 také mám obavu ze schánění prádla... 😀 😀

eustoma
6. bře 2010

no este bude veselo. som si hovorila ze budem setrit kde sa da. ale asi na vsetkom to nepojde. no uvidime. ale zatial ma bavi sledovat co a kolko stoji. ono nie su vobec drahe, uz pekne sa daju kupit okolo 350 kc. co mi pride celkom v pohode cena. inak ekd sme pri tych prsiach, ako ma prestalo boliet v podbrusku, tak ma zacali boliet prsia. bolia tak poriadne, ze ani podprsenku si nemozem dat. mam len taku sportovu.

eimmy
6. bře 2010

noooo tak to je JASNÉ...!!!!! to budou // jako vyšitééééé 😵 😵

eustoma
6. bře 2010

este tomu verim 😉, ale kedze pretym, ked sme zacinali zo snazenickom, tak som mala snad vsekty tehu priznaky 😉. takze podla nich asi tazko nieco usudzovat.takze uvidime. je mozne ze si robiem plane nadeje. ale verit treba vzdy 😉 a tak verim ze to vyjde 😉

eimmy
6. bře 2010

vyjde uvidíš.... 🙂

eustoma
6. bře 2010

😉 budete jedny z prvych ktore sa to dozvedia 😉. manzelova mamina sa pytala ze ci mi ma nieco kupit, este na vianoce 😉, pytala sa na to dnes. a som mala sto chuti jej povedat, ze by som rada tak triko s nozickami a rucickami ale je to skoro. skoda ze sa nepyta o tyzden neskor. ale i tak sa tesim az sa nam to poradari a budeme to moct oznamit 😉. joj bude to prada.

eustoma
6. bře 2010

ja teraz tak trosku snivam 😉 sak vidno 😉