Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
15. bře 2010

jo já už na nich byla, no tak ono záleží na tom co ti našli

eimmy
15. bře 2010

jj to je pravda... doktor říkal že to co mám je prý hodně rozšířené a spoustu lidí o tom ani neví a standartně se to prý ani neléčí ale prý musíme vyloučit včechny nepříjemnosti ... tak uvidíme.. a co vás ted čeká?

eimmy
15. bře 2010

eustoma ....... 1DC
tereza1980:.....7 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, pregnyl, pokud neklapne asi stimulace na IVF jedno embryo
alienka24.........11 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............13 DC......kortyhel
darkwitch: ......15 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......19 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........19 DC.. uziva femibion 800 ( násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........21 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 23 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............24 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........26 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........28 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
mirkf:............. 30 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 21DC Duphaston
bonifac........... 32 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Testování: (jestli nás teda dřív nedostihne mrcha )
pitrisek26 ..................17.3

alienka24
15. bře 2010

island 😉 😀 mimino ted řešit nehodlám

eimmy
15. bře 2010

tak to je paráda... a kdy vlastně jedete?

darkwitch
15. bře 2010

tak ja jdu v patek ke svoji mudre a uvidim co bude, jestli uz bude neco resit nebo ne, pokud me nastve tak se objednam nekam do caru, me prave nekdo doporucoval jeste GENNET, ze jsou tam taky super, a jak ja si ted mam vybrat 🙂

alienka24
15. bře 2010

za měsíc 😉

no ale doufám že ty stěry mi dopadnou dobře a budu mít na chvíli od všeho klid 😉 😵

eimmy
15. bře 2010

dark: já na gennet slyšela zase opak.. kamarádka tam byla a akorát z ní tahali peníze... ale je to asi případ od případu...

ali: třeba se to v tom jiném podnebí povede... říká se to když se prý změní podnebí tak že se to daří.. 😉 to by jsme pak všechny našetřily a vyrazily... 🙂

alienka24
15. bře 2010

eimmy...třeba jo, ale proto tam nejedu 😉

eimmy
15. bře 2010

jj ali to je jasné že to není cíl..

asus
15. bře 2010

ahojik holky 😉

eimmy
15. bře 2010

ahoj asus 😉

asus
15. bře 2010

eimy ahojik tak to tady čtu holky to je mě lito ty mrchy se nás nijak držej 😠 ja to mam dostat v patek ale mám nijakej blaznivej kalendař s teplotama mrkněte 😀 http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

eimmy
15. bře 2010

no pěkný graf... pokud byla ovu tak 3.3. ale nejsem si tím jistá... pokud by ale byla tak to vypadá nadějně ta stoupající křivka..... 🙂 co ty myslíš asu?

asus
15. bře 2010

eimmy no taky myslim že by to mohlo bejt uvidime je ten graf ale blaznivej 😀 a co ty jak je??

eimmy
15. bře 2010

no já přestala měřit a počítat... čeká nás příští cyklus IUI a pokud se nezadaří tak rovnou IVF,...

ale tobě budu držet palce... 😉

asus
15. bře 2010

eimmy diky jsi hodna ale taky jsem nohama na zemce moc nevěřim víš 😒 😉

eimmy
15. bře 2010

jj to znám..

asus
15. bře 2010

koukám holky tady dneska nijak nejsou 😕

eimmy
15. bře 2010

jj všechny pracujou..

asus
15. bře 2010

tak ja letim taky něco dělat ještě se ukaži zatim papapa 😉

tereza1980
15. bře 2010

ahojda holky,
eust - je mi líto že to nevyšlo, určitě si tomu dávala velké naděje, vím, že to je těžké, uvidíte, co dalšího vám teď navrhnou, mě osobně IUI nepřijde jako větší šance oproti řízenému styku u někoho, kdo má spermio ok a hormony řízený cyklus a ovulaci, je asi dost nepravděpodobný, že by jste ovulaci minuli, spermie jste měly přímo až do dělohy, těžko říct, tak snad to vyjde příště 😉

tereza1980
15. bře 2010

dark, dá chodím do GENNETU a jsme maximálně spokojená, žádné peníze ze mě nikdo netahá, doktorka mi vše vysvětlí, každé rozhodnutí něchá na nás, do ničeho nás netlačí, sestřičky jsou super ochotné, jen tam teď mají o doktorku méně tak je trochu nával na vyšetření a chvíli se čeká, ale v dubnu má nastoupit nový doktor.

darkwitch
15. bře 2010

ter a ke komu chodis?

jinak jsem na tom porad stejne, nekdo chvali gennet, nekdo iscare... nekdo hani gennet, nekdo iscare, jak si pak mam ja chudinka vybrat...

jak jste si vybiraly vy?

mirkf
15. bře 2010

Ahojky
Eust - to je mi líto, že ta mrcha zase dorazila, ach jo.
Já nejspíš budu brzy hlásit 1DC, protože už mě bolí břicho jak ďas, takže mrcha asi co nevidět dorazí. Dneska dobírám Duphaston, takže čekám, že nejdéle ve čtvrtek tu mrcha jedna hnusná je.

eustoma
15. bře 2010

ahoj holky, ja som si pospala a je mi trochu lepsie. no zaludok mamm jak navode.... ale som si objednala u manzu puding, tak vravel ze mi ho spravi.
no ako cyklus bude bez stimulacie, a tak no uvidime ci moje vajecniky vyprodukuju nejake vajicka, snad ano 😉. snad sa teraz pozbierali a zacnu fungovat poriadne. ked nie ide do IVF, nebude riesit ziadne IUI. aj ked dnes som pocula od jednej holciny ze deti po IVF su nejake ine divne... no ale nech si trhne nohou za take reci. podla mna to budu skvele deticky a to ake su, tak sa vyvyja v rodine a nie v zarodku v bunke. sa este pobavim o tom IVF s manzelom, ale myslim ze do toho pojdeme. ved to neni mozne

lutujem holciny, co maju ms stavy ako ja teraz. to je to riadne neprijemne. dufam ze to dnes prejde. snad som nechytila nejaku virozu... ale nevyzera to na to.

eimmy
15. bře 2010

eust: nevěř hloupostem jako je to že děti po IVF jsou divné !!!! to není žádná pravda.. kdybytomu tak bylo tak IVF neexistuje..

tereza1980
15. bře 2010

dark - já nevybírala. mě tam poslal můj gyndař rovnou a já si jen na netu našla info a protože byly ohlasy kladné šli jsme tam, chodím k dr. Lovasové 🙂

eustoma
15. bře 2010

no tiez si myslim ze keby tam boli nejake zle veci a tak tak IVF by vobec nebolo povolene. no uvidm co mi povedia na kontrole o tyzden 23.3. - no vyzera to tak, ze budeme planovat vsetko k IVF. kto vie co zase povedia.

alienka24
15. bře 2010

eust....to je vážně nesmysl s tím IVF, lidi který to nikdy nepotřebovali a nezažili tak to prostě nemůžou nikdy pochopit