• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
halooo jste tu ???

koukám na primě na ten nový seriál.. je to z prostředí CAR... celkem fajn.. takové neobvyklé téma .. :grinning:
15. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja to sledujem. som zvedva co to bude. ako tema sa mi paci, ale kto vie ci to bude lakave.
15. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky koukam a v jednom mam ted jasno ISCARE skrtam, bude tam naval kdyz maji takovou reklamu :grinning:
15. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je prostredie iscaru? som myslela ze kulisy
15. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulisy, ale iscare ma vstup pred a po kazde reklame.
15. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eustoma ....... 2DC
tereza1980:.....8 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, pregnyl, pokud neklapne asi stimulace na IVF jedno embryo
alienka24.........12 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............14 DC......kortyhel
darkwitch: ......16 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......20 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........20 DC.. uziva femibion 800 ( násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........22 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 24 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............25 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........27 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........29 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
mirkf:............. 31 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 21DC Duphaston
bonifac........... 33 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?
16. bře 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vám řeknu, že ten včerejší seriál byla taková kravina, že jsme tu musela přepnout, děj o ničem, asi 5 herců, kulisy katastrofa a ještě to příjmení .. doktorka Diamantová ... tož děs :angry:
16. bře 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa to tiez nelubilo. ako tema ma zaujalo ale potom som to uz nedopozerala, take divne to bolo. som myslela ze to bude take zaujimave a ono houby.
16. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky :slight_smile:
ja jsem to dokoukala, ale taky mi to prislo nic moc, hlavne zenska jde po pate na ivf a o hyperstimulaku nevi nic, fakt divne... ale tak treba se zlepsi, zkusim se na to podivat zase tak za mesic :grinning:
16. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted kdyz jsem se rozhodla kam chci jit do caru premyslim, jestli tam mam volat hned nebo pockat az na patek po te kontrole u doktorky, to je zase dilema... myslim si, ze spravnejsi je pockat az po doktorce, ale zase bych tam nejradsi zavolala hned, aby se to uz pohlo...
16. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: kludne tam zavolaj hned, ved oni ta i tak neobjednaju tento tyzden, ale az potom. takze budes mat kontrolu lekarky skor.
16. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark, zavolej si hned, objednací lhůty jsou téměř všude alespoň 4 týdny, takže už budeš mít termín, a kdyby ses náhodou pak rozhodla s doktorkou jinak, vždcky to můžeš zrušit. já bych na nic nečekala.
16. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus to ja vim, ze me neobjednaji hned, spis mi to prijde jako, ze delam neco za jejima zadama a ona by treba zrovna zacala fungovat...
16. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tak brat nebude. ved ty jej nemusis ani povedat, ze si sa objednala do centra. a uvidis co ti povie na schodzke. ked sa ti bude pozdavat jej sposob liecby, kludne navstevu v CARe zrusis.
16. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, eus je mi líto té blbé mrchy. :frowning2:
16. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mi je lepsie, aspon zatial, este som nevyliezla z postele :wink:. ale musim do prace, caka na na hora papierov. a bude lespie. aj naladu mam lepsiu nez vcera :wink:
16. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak jsme včera byli na diashow o islandu, noa nějak nás ten cestovatel teda moc nenadchnul jak to měl udělaný, chvílema to měl celkem nudný, ale země je to teda nááádherná
16. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eus tý jo ty se máš, já jsem tu zase už od půl sedmé a vidím to tak do osmi minimálně
16. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali tak priste uz budete delat diashow vy a bude to lepsi :wink:
16. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dark téda koukám, že se pouští do CARU naplno, to je moc dobře.
16. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se behem dneska odhodlam a zavolam tam :slight_smile: ter nemas cislo?
16. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark a teda co si si vybrala? genet?
16. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus jo gennet, ted se jen odhodlat tam zavolat, ale to snad zvladnu jsem prece holka sikovna :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite zvladnes! :wink: daj potom info na kedy ta objednali.
16. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus jasne, ze dam, chci tam volat tak mezi 3 a 4 a az tady nebude kolegyne v kancelari :wink: tak doufam, ze na chvili zmizi, nebo pockam az po praci...
16. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky tak kdepak se toulate?
16. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi pryč tak nic mějte se zatim, nakouknu později když se zadaři :wink:
16. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja som dnes unavena a hormony so mnou neskutocne lomcuju. som sa rozplakala len tak pre nic za nic, ze mi niekto povedal, nieco blbe. ako pre blbost....
16. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus to znam...
tak do gennetu jsem nevolala, jsem cekala az kolegyne vypadnou, abych mohla v klidu zavolat z prace a kdyz i posledni kolegyne z kancelare odchazela na rustinu, tak prisla sefka, jestli uz neodchzim, ze pujde se mnou, protoze mi potrebovala rict neco z porady a dobre zpravy nemela... tak snad se mi to povede zitra, jinak tam budu volat az v patek...
16. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu delat bebe rezy, tak snad se mi povedou
16. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek