Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
16. bře 2010

a nejak cez obednajsiu pauzu? zeby niekam skocis. aby si neboal s nimi v kanclu.
a co sefova, to neznie dobre, ze nemala dobre spravy.

darkwitch
16. bře 2010

no, mozna skocim ke kolegyni, ktera ma kancl pro sebe a vi, ze se snazime a nejde nam to, jen je porad riziko, ze prijde jeji sefik...
sefova me nastvala, protoze se nema rada se sefem druhe skupiny a trochu mi to u nej zavarila a jeste mi rekla, ze u nej mam na pul uvazku pracovat a ze projekt na kterem delame ma byt dodelany do 1.5. coz nemuzu stihnout ani kdybych se na hlavu postavila... ale co ja se nebudu rozcilovat, doufam 🙂

eustoma
16. bře 2010

tak nerozculuj sa. rozcoluvanie nestoji za to. mna dnes nastval sefik a hodila som to za hlavu. no len ta citlivost ma stve. neviem to vobec ovladat. ale snad to coskroo pominie 😉

darkwitch
16. bře 2010

eus to znam 🙂 tak snad nas ta citlivost brzo prejde...

eustoma
16. bře 2010

no cely cyklus je nejaky moc zensky. taka citlivka zo mna davno nebola 😉. ale ved nech si manza zvyka 😉. zachvilku pride mimco a to bude naladovost sama o sebe 😉

darkwitch
16. bře 2010

eus spravne 🙂
jsem ted delala ty bebe rezy a dala jsem do tvarohu dve lzice rumu a prijdu si skoro opita 🙂
ja chci mimco 🙂 uz zase 😀

eustoma
16. bře 2010

jake uz zase. mna to chcenie este nepreslo. ja chcem este stale 😉

darkwitch
16. bře 2010

eus jo, ale meni se intenzita, normalni intenzita je chci, ale kdo pocka ten se docka 🙂 a ted je intenzita chci ihned okamzite, nejlepe vcera 😀

eustoma
16. bře 2010

😉 jaj okamzite 😉 no to hej. to je ta intenzita 😉

darkwitch
16. bře 2010

ach jo, doufam, ze se intenzita brzy zmensi na kdyz to bude za mesic nevadi...

eustoma
16. bře 2010

no keby ze lne mesiac. to este potom 9 cakat kym sa to narodi. no este musisme pockat.

inak dnes manza vravi,ci neodlozime ivf, ze to babo by bolo na vianoce a to je take blbe. tak som mu povedala ze na vianoce to nebude, ze to bude az 1.2. 😉 tak suhlasil 😉

darkwitch
16. bře 2010

tak ja nebudu resit jestli se mimco narodi na vanoce nebo ne, hlavne kdyz se narodi zdrave 🙂

eustoma
16. bře 2010

to ja tez ne, to manza vymysla 😉

darkwitch
16. bře 2010

no jeste, ze manza na takovou blbost jeste neprisel 🙂

eustoma
16. bře 2010

bud rada 😉. no bude sranda ked to budu dvojicky a narodili by sa skor 😉. a just by to boli vianoce 😉

darkwitch
16. bře 2010

tak by to byl ten nejkrasnejsi darek 🙂

eustoma
16. bře 2010

no neviem ako by sme tie vianoce travili, ci by sme vobec sli na slovensko, alebo nie. ci by sme radsej nezostali v prahe. no kto vie ako to by to riesili. ale tak je to az za par mesiacov 😉. potom poriesime, az to bude aktulane. no myslienky na baba su krasne

darkwitch
16. bře 2010

to jo myslenky jsou krasne...

eustoma
16. bře 2010

uz aby to bolo 😉

darkwitch
16. bře 2010

to jo, nejlepe hned 🙂

eustoma
16. bře 2010

zajtr apekne zavolaj do genetu, potom v piatok u lekarky. a uvids vsetko sa hned pohne.

darkwitch
16. bře 2010

🙂 snad se mi podari tam dovolat a snad se vsechno pohne, nejlepe kdybych hned tehle mesic nasla //

eustoma
16. bře 2010

to by bolo skvele dark, to by potom sli jedna tehulka za druhou. rozhodne uz to je potreba prelomit.

darkwitch
16. bře 2010

to jo chtelo by to pro zmenu // 😀

eustoma
16. bře 2010

no ja to balim. som nejak utahana. dobru nocku a pekne snicky.

darkwitch
16. bře 2010

ja nechapu proc jsem si porizovala facebook, stejne se v tom nevyznam a strasne me to toci, ze to co chci tam stejne nemuzu najit

eustoma
16. bře 2010

ja ma fb rada 😉.

darkwitch
16. bře 2010

🙂 kdyz ja nechapu proc se se mnou chce kazdy kamaradit, vcetne lidi ktere neznam a lidi ktere nemuzu vystat...

darkwitch
16. bře 2010

no dobre beru zpet obcas se ten fb hodi 🙂

val123
autor
17. bře 2010

dobré raníčko holky, jakpak se máte?