Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
17. bře 2010

dobre rano
kdyby ty tehule nebyly tak se mam skvele, mi ted bratr rikal, ze jeho spoluzacka, kterou znam ma za mesic termin porodu...

darkwitch
17. bře 2010

do ted jsem si pripadala mlada, ale kdyz uz rodi i holky mladsi nez ja...

val123
autor
17. bře 2010

dark nesmutni, nestojí to za to. Horší jsou osmnáctky mají nechtěné děti, to pak brečím jak želva, ale hold to je život.

darkwitch
17. bře 2010

val ja nevim jak je u ni to dite chtene kdyz nema partnera... ale dobry nesmutnim, jsem se do prace prosla a je to pohoda 🙂

val123
autor
17. bře 2010

dark no tak to je jiná, tak to jo. V tom případě je to klasický zákon schválnosti

darkwitch
17. bře 2010

a kdyz uz jsem v tom stezovani tak me zacina skrabat v krku a ja mam jit v patek za synovcem jsem se tak tesila, ze si ho budu chovat a budu ho mit jen pro sebe (neter bude snad ve skolce a sestra mi ho rada prenecha 😀 )

val123
autor
17. bře 2010

dark tak kloktej sůl s vodou a nebo si kup Jox, je to hnus ale zabírá. Nebo pastilky třeba bylinkové. To do pátku vyléčíš 😉
Dark stalo se Ti někdy u tulískování při ovu, že Tě píchali vaječníky? Teda jestli to byla ovu.

eimmy
17. bře 2010

ahoj holky.. nevíte co pitri ?

val123
autor
17. bře 2010

ahoj eimmy, bohužel nevím. 😒

eimmy
17. bře 2010

Holky vkládám aktuální stavy.. pokud nějaká změna tak prosím o opravu 🙂

eustoma ....... 3DC
tereza1980:.....9 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, pregnyl, pokud neklapne asi stimulace na IVF jedno embryo
alienka24.........13 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............15 DC......kortyhel
darkwitch: ......17 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......21 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........21 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:........23 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 25 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............26 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........28 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........30 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
mirkf:............. 32 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 21DC Duphaston
bonifac........... 34 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eimmy
17. bře 2010

tak snad dá vědět.. dnes měla testovat že??

pitrisek26
17. bře 2010

ahojte holky, tak já zatím nic, mrcha nikde .. testovat budu až večer jestli se nerozjede 😒

val123
autor
17. bře 2010

pit téda Ty máš výdrž, moc držím palce.
Uf tý jo, já už jsem zase 15 DC, ještě že tu tabulku máme 😀 Konečně budu mít zase zítra od kontryhelu pokoj. Holky jak jsem psala ten dotazík na dark, stalo se vám to už? stalo se vám někdy u tulískování při ovu, že Tě píchali vaječníky? Teda jestli to byla ovu.
To je děs, já mám teď ty ovulky nějaký příznakový poslední měsíce.

pitrisek26
17. bře 2010

val, mě píchají vaječníky jak hrom, uplně šíleně, to je jasný příznak, tak šup na to 😉

pitrisek26
17. bře 2010

val, mě tak pobolívá břušek, že se bojím, že stejně dnes nebo zítra přijde .. ale kéž by ne, ale moc s tím nepočítám .. ale dycky tak dva dny před tím špiním a teď nic, ale asi mi to zpravily ty hormony clost a utrogestan

val123
autor
17. bře 2010

pit jj já ji obvykle mívám tak 14 DC, takže tulískování bylo i předevčírem 😀 ale překvapují mě ty postupné příznaky,protože dříve jsem je neměla a poznala jsem jí jen díky teplotě, ovu testu a čípku
pit ale při těhu v období MS první měsíc holky říkají, že měly vždy úplně stejné příznaky jako když měla MS přijít a nepřišla 🙂

pitrisek26
17. bře 2010

já na ty příznaky moc nedám, protože každý měsíc jich mám 10 a pak stejně dorazí .. takže čekám na rudou 😀

val123
autor
17. bře 2010

pit já to beru sama za sebe tak, že lepší čekta to horší a být pak kdyžtak překvapená a šťastná, než se stále užírat a představovat si, i když dokopat se k takovýmuhle shledu myšlenek je zatraceně těžké a i když zázrak nečekám, tak vždy brečím.

pitrisek26
17. bře 2010

já už nebečím, já už to beru tak jak to je .. už se snažíme přes rok, takže jsem otupělá .. vezme mě to, to jo, ale slzy už neroním, protože to jednou vyjít musí .. a když né teď, tak třeba na těch lyžích .. jo a kdyby to vyšlo dnes, tak to by byla palba, protože dnes mám třicetttttttttt 😀

val123
autor
17. bře 2010

jéé pit všechno nejlepší Tak to 100% vyjde
My se snažíme taky přes rok a vím, že to jen tak nebude a stejně mi to dává stále zabrat.

pitrisek26
17. bře 2010

kolegyně mi říkala, že její sestra byla to co vy, ani jim nevyšlo umělé .. tak požádali o adopci a hned byla v tom a to ten její tam skoro nic neměl, ale ta jedna zbloudilka, se stejně našla 😉

val123
autor
17. bře 2010

pit jj zázraky se dějí a proto to stále odkládáme a odkládáme a snažíme se vydržet 🙂 To je hezké jak to píšeš

eimmy
17. bře 2010

všechno nej PIT 🙂

eimmy
17. bře 2010

joo a koukej to hnedka napsat až se večer testneš.. 😉

pitrisek26
17. bře 2010

díky eimmy, zatím nic, čisto .. ani žádný výtok nic, uplně sucho .. začínají mě chytat nějaké naděje, tak to asi přijde za chvilku MS 😀 a brušek mě bolí jen když chodím 😀

alienka24
17. bře 2010

ahojky holkz, nějak na vás nemám čas 😒

alienka24
17. bře 2010

pitrisku....všechno nej nej nej

asus
17. bře 2010

ahojik holky tak copak noveho?? 😉

pitrisek26
17. bře 2010

ali, díky

asus
17. bře 2010

jejj nikde nikdo?? 😨