Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

pitrisek26
19. bře 2010

ahoj holky, hlásím 1DC a jsem v pohodě, nepřekvapilo mě to .. prostě takové štěstí, aby to vyšlo s clost na poprvé fakt nemám, ale co se dá dělat .. dávám si pauzu .. budu Vás sledovat, ale na stránky už mě nepište, je to stresující a já už to asi kašlu, nechám to na přírodě, když už jsme zdraví

eimmy
19. bře 2010

ahoj holky no konečně... to byla doba... jak se máte ????

lichtakova
19. bře 2010

Ahoj holky
pit, chápu...drž se

eimmy
19. bře 2010

pit... až budeš ok tak dej vědět.. 😉

lichtakova
19. bře 2010

teda mně se ta nová verze moc nelíbí...to jako zrušili albíčka nebo? než se v tom zase zorientuju, chjo, když je brms stejný, tak proč tohle měnili? já jsem hrozná konzerva

eimmy
19. bře 2010

taky z té nové verzenejsem nadšená... chci tu starou.. byla přehlednější..

lichtakova
19. bře 2010

a rychlejší
jak s emáš?

eimmy
19. bře 2010

mám se celkem fajn... nějak jsem upustila od stresujícího měření BT počítání dní apod... a co ty ,?

lichtakova
19. bře 2010

no, musím ti říct, že já se orientuju hlavně tady podle naší tabulky, jinak bych to taky nevěděla
jsem ráda, že už je pátek
taky trochu přemýšlím, že si dám internetovou pauzu, ale já to většinou moc dlouho nevydržím 😉

eimmy
19. bře 2010

taky jsem o té internetové pauze přemýšlela.. je to docela nářez .. tolik měsíců to tady všechny řešíme pořád dokola cyklus co cyklus... občas mám pocit že nám to spíš ubližuje než pomáhá 😒

lichtakova
19. bře 2010

těžko říct, někdy jsem zas v takový depce, že mi to pomůže, protože mi dost vadí řeči typu "tak ysi to tak neber, nemysli na to, to chce klid..." a podobně od lidí, kteří o tom nemají ani páru, tady jsem na to všecky podobně

eimmy
19. bře 2010

jj to je pravda ale někdy mě to ubíjí....

lichtakova
19. bře 2010

to mně taky, asi každou

eustoma
19. bře 2010

ahoj holky, mne sa nedarilo prihlasit ale uz mi to funguje 😉.
novy konik mi moc nesedi, no ale co narobime. asi je to o zvyku. zvykneme si aj na nove.

janicka88
19. bře 2010

mohu k vam? ahojky

eustoma
19. bře 2010

ahoj janicka, jasne pridaj sa.

janicka88
19. bře 2010

dekuju za privitani

asus
20. bře 2010

dobre ranko holky tak nahlasim zatim klid a pohoda a teplota je stale nahoře zatim 😉 před dvěma dny jsem měla dokonce 37.5 a ted oba dny 37.2 tak jsem zvědava 😅

lichtakova
20. bře 2010

as, držím pěsti 🙂
ahoj Jani 🙂

asus
20. bře 2010

ahojik Licht diky taky si řikam že by už naděje??konečně a co ty??

asus
20. bře 2010

jinak tě taky zdravim Janičko 😉

lichtakova
20. bře 2010

nevím, myslím, že jsme se tentokrát dokonce trefili a trošku jsem i doufala, ale teďka myslím, že už na mě jde ms 😢

val123
autor
20. bře 2010

Ahojky holky, jej konečně jsem se k vám dostala.
Asus moc moc držím palečky.
Vítej janička
jéé ahojky lich, jak se máš? Dlouho jsme se neviděli. Neboj a nemysli, dokud není MS,tak je stále naděje a neházej čápa do žita, určitě už nějaký dorazí z teplých krajin.

asus
20. bře 2010

val ahojik no jsem taky zvědava zda se už konečně zadařilo dva dny opožděni a teploty nahoře jsou dobre zpravky 😅

asus
20. bře 2010

licht jak jde mnezes už je červena??

asus
20. bře 2010

holky kdepak jste? vždy sem mrknu a nikde nikdo 😅

asus
20. bře 2010

lich ja si myslim že dokud nejede červena neni nic ztraceno taky ti držim pěstičky

eimmy
20. bře 2010

Krásné dopoledne holky. Posílám aktuální tabulku... PITRI jsem na žádost vyřadila...

mirkf:............. 3 DC.......přirozené snažení
eustoma ....... 6 DC
tereza1980:.....8 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, pregnyl, pokud neklapne asi stimulace na IVF jedno embryo
alienka24.........16 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............18 DC......kortyhel
darkwitch: ......20 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......24 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........24 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:........26 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 28 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............29 DC.... prirozene snazeni
alice35:...........33 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
bonifac........... 37 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

asus
20. bře 2010

eimmy ahojik jak se vede??

eimmy
20. bře 2010

asus: a kdy se zkusíš testnout????

eimmy
20. bře 2010

mě se vede fajn... manžel vaří ravioly a já koukám na merlose place pohodička... a co ty???