Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
27. bře 2010

jani drzim palecky. urcite hned informuj.
alienka ty si velky fanusik hokeja?
eimmy nechcela si iba jedno emrijko? co ta presvecilo na dve?

janicka88
27. bře 2010

Alienka24 jasne ze dam,ale asi az k veceru...

eimmy jo myslim si to jelikoz mam i priznaky...

alienka24
27. bře 2010

jo hokej mě baví, a liberec hraje i dobře, a bejt na zápase v areně je neskutečnej zážitek, jupíííí gool no jdu koukat

eimmy
27. bře 2010

jj eust původně jsme plánovali jedno ale šance že to vyjde je větší při zavedení 2 ... tak to budou 2 😉

Jani : a test jsi si dělala? nebo jdeš v pondělí k lékaři?

eustoma
27. bře 2010

😉 ja som stae chcela mat dvojicky, som aj patrala v rodinach ci nemame dvjicky niekde v genoch a nejake geny tam byt mozu 😉, ale prisli dalek. takze to IVF ma tesi, ze tam mozu byt dvojicky 😉.

janicka88
27. bře 2010

eimmy delala sem si uz 3 testy a porad tam byla / tak si zajdu v pondeli k dr a zkusim zda me vezme i bez objednani a hnedka zmenim gynekologa s moji nejsem spkojena...me starsi sestre testy taky ukazovaly furt / a byla tehule

eimmy
27. bře 2010

no my máme dvojčátka v rodině s manželovi strany ale to by musela být velká náhoda.. já věřím že se uchytí jedno z těch 2 je to větší statistická šance

eimmy
27. bře 2010

jani: myslím že je to ještě celkem brzo na test... záleží jaký používáš jak je citlivý... a ty už máš nějaké dítě????

janicka88
27. bře 2010

ja sem kupovala gs mamatest...ne-e vlastni jeste ne

janicka88
27. bře 2010

holky jdu se koupat tak tu tedka nebudu

eimmy
27. bře 2010

myslím že mamatest není jeden z těch megacitlivých ale třeba na tebe už ztra vykouknou // 😉 jak dlouho se snažíte???

cell
27. bře 2010

eimíku, ty nebudeš testovat? 😉

janicka88
27. bře 2010

a ktery bys mi doporucila? eimmy?

eustoma
27. bře 2010

janicka uz netestuj, ako ked v pondelok ide k dr, tak ona ti urcite vezme krv a budes to mat iste.

janicka88
27. bře 2010

eustoma ani neni jiste ze me veme bez objednani

eimmy
27. bře 2010

jani: rapiclear prý jsou horně dobré...

cell: já nebudu testovat.... akorád jsem pak zklamaná... myslím že to dostanu ... kdybych měla zpozdění např. 10 dní tak bych asi testla ale ted určitě né... ty budeš testovat cel??? já nemám žádné příznaky a ty???

eustoma
27. bře 2010

janicka: tak krv by ti podla mna vzala sestricka aj bez objednania a to by stacilo. niekto tuna pisal ze si chodi na vlastnu ziadost vziat krv a ze to stoji 100 kc, co sa da. to je cena citlivejsieho testu.

cell
27. bře 2010

eimmy, zatím nebudu přesně ze stejných důvodů, nejdřív tak v úterý

eimmy
27. bře 2010

jj cell taky už neblázním když mám dva dny zpoždění pak jsem zklamaná

eustoma
27. bře 2010

kocky ja by som vam to vsetkym tak velmi prajem, a bolo by skvele, ked zachovame tehulkovske tempo 😉 to budem zachvilku vsetky pekne tehulky 😉

eimmy
27. bře 2010

jj eust to by bylo fajn.. jen se obávám aby to nebylo na dlouhou chvíli zase vybrané to těhu.. ☹

eimmy
27. bře 2010

tak já se pro dnešek loučím pááá

eustoma
27. bře 2010

urcite nebude 😉

alienka24
28. bře 2010

dobré ránko holky 😉

eimmy
28. bře 2010

dobré ráno 😉

alienka24
28. bře 2010

ahoj eimmy 😉

eimmy
28. bře 2010

lichtakova...........4 DC
mirenkam:.........6 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:...................11 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma .........14 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
tereza1980:.....20 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........24 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:..............26 DC......kortyhel
darkwitch: .......28 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
eimmy:.............32 DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
cell:...................32 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:..........34 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
janička88:.......35 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
bonifac........... ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Objevitelky pokladu
asus:..............36 DC.... (20.3. //)
alice35:...........38 DC ...... (20.3. //)

eimmy
28. bře 2010

ahoj ali jak se máš ?

alienka24
28. bře 2010

dneska pracovně, ale je tu mrtvo tak zatím tak v poklidu snídáme 🙂 a co ty? koukám ms ještě nikde

eimmy
28. bře 2010

jj ještě MS nedorazila ale těhu určitě nebudu... nemámm žádné příznaky... jen to bude obyčejné zpoždění. ani testovat nebudu