• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
ali ahojikk tak jak se máš při nedělce??
28. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem v práci tak tady tak jakože i pracuju :slight_smile:
a co ty?
28. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ali v praci v nedělce no fujky :grinning: ja s snažim odpočivat prsa mám jak balony a bolej zitar rano jdu k lekaři a pořidilijsem si listovku
28. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiš ja píšu zitra jdu k lekaři
28. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: jen pěkně odpočívej
mě nějak píchá v bříšku, chvíli tam, chvíli jinde :confused: nebaví mě to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a už se teda těším dom :wink:
28. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ja uz mam palicinky snedeny a zajidam je zmrzkou, kterou jsem si nedala dovnitr :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a před chvílí jsem byla koupit boty pro mužíčka at má v čem chodit :wink:
28. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ty si troufnes koupit muzickovi boty bez zkouseni?
28. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ali no nedivim se taky mě to čeka do rachoty ale až v utery vzala jsem sina pondě,li dovolenou abych nešla k doktoru uhoněna jak pes
Dark ahojik mlsaš ju ??ja dlabala ledovou čokoladku
ali ty jo takhle kupuješ boty bez manži to ja bych nemohla :sweat_smile:
jojo mlsam manza chtel k vece palacinky a zmrzku a ja mu odsouhlasila :slight_smile:
ted uz muze ms klidne prijit :grinning:
28. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dark třeba nedorazi :wink: ja jsem furt utahana jak kotě rano je mě těžko od žaludku a bojim se jak zitra dopadnu u lekaře co mě povi moc si přeji aby bylo mimi v pohodě :pensive:
28. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
asu mimi bude v pohode neboj, ja si myslim, ze dorazi :wink:
28. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dark třeba ne poznaš.ale máš mlsanky si dělaš teda palačinky namky tak\y bych si dala
28. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočky, jsem zase tu, po dlouhé době. Ale co to čtu Asus? gratuluju a neboj mimi bude určitě v pořádku :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik myšičko diky zadařilo se ale straši mě to špiněni :unamused:
28. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Asu, to se ani nedivím, ale snad to bude ok, musíš tomu věřit. No já jsem opět nedostala MS tak se zase musím zítra obědnat k doktorovi, už mi to leze na mozek. Jo a těhotná nejsem, to jsem zkoušela :unamused:
28. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo kupuju, on je hlavně uplně nemožnej co se nakupování týče, takže já mu je koupim, on si je doma vyzkouší a když mu nebudou tak už holt půjde se mnou a vymění si je za něco jinýho, ale tyhle boty jsou od stejný firmy co máme boty kotníkový na island takže by mu měli bejt :wink:
28. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mysycko....a kolikátý jsi den? mě se tohle jeden čas taky stávalo, sliznice mi nenarůstala
28. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
myši ach jo to je furt starosti
28. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic holky miznu musim mám tady segru se synkem tak si jdem povidat mějte se a držte se
28. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ali 5 den, stává se mi to často po tom co jsem vvvysadila HA, což bylo v prosinci 2008, od té doby jsem měla asi 4x vyvolávací injekci a pak mi napsal ten Duphaston a Clostylbegyt na 2 měsíce, to bylo ok, ale prášky došly a je to tu zase. A co s tím udělali? a jak na to přišli?
asu, jojo furt něco
28. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
mysy a jak jsi na tom ty? jeste nam nahlasila // alice
28. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dark, tak to jsem si ani nevšimla, tak i jí samozřejmě velká gratulace. Přečti si příspěvek nahoře, ale nic moc
28. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
mysy promin jsem chvili nedavala pozor... me se cyklus srovnal po kontryhelu a cisticim gynekologickem caji
no já to měla taky tak prostě bez hormonů ani ránu, jenže já se tím cpát nechtěla tak jsem chodila na akupunkturu asi 4 měsíce nebo tak nějak a tím se mi to dost zlepšilo a pak bylinky mi pomohli, no ono moc řešení není, bud zobat prášky anebo nějak nahodit tělo na tu správnou frekvenci :unamused:
ale samozrejme to nemusi fungovat na kazdeho a taky nevim co to udela az ten caj prestanu pit... ale ted (musim to zaklepat) mi cyklus docela funguje
28. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jsem taky hodně pro bylinky, chce to tělo fakt pořádně pročistit, jo a jak si reagovala na clostyl? rostli ti folíky nebo ani to ne?
28. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ali na jakou akupunkturu? no zkusím se mrknout na netu i po tom čaji a kontryhelu, ale ten čaj bude asi pěknej humus, ne? ale co, to se nedá nic dělat
28. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
¨mysy me nechutna ani caj ani kontryhel, ale da se na to zvyknout :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek