• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
no já piju čaj na neplodnost od mojžíšový a ten mi chutná :wink: kontryhel moc ne e
no a na akupunkturu, normální, dobala mi jehličky do ucha, do nohy a tak, prostě na reflexní body na funkci vaječníků
28. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali možná jsem hloupá, ale ani nevím co to folíky jsou :frowning2: , nevím u doktora jsem v průběhu nebyla, říkal, že to mám brát 2 měsíce a pak se uvidí
28. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali možná jsem hloupá, ale ani nevím co to folíky jsou :frowning2: , nevím u doktora jsem v průběhu nebyla, říkal, že to mám brát 2 měsíce a pak se uvidí
28. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tehle http://herbata.webgarden.cz/
VZ
Gynekologický čaj, k podpoře otěhotnění, při myomech,
cystách, vracejících se zánětech,kvasinkách, nepravidelném cyklu.
složení : dobromysl nať, truskavec nať, řebříček nať,
šípek plod, mateřídouška nať, čekanka nať, hluchavka květ,
jitrocel list, heřmánek květ
28. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm no folikuly jsou rostoucí vajíčka, správně by tě měl dr. zvát na ultrazvuk aby viděl jestli ti teda ty vajíčka rostou a dochází k ovulaci a podle toho by měl určit léčbu, protože braní clostylu bez utz. je celkem o ničem :frowning2: ale bohužel to tak praktikuje až moc doktorů na můj vkus :angry: :angry: takže bys měla mít prokázanou ovulaci díky té folikulometrii a pak se nasazuje duphaston nebo utrogestan na podporu růstu sliznice
a hloupá nejsi :wink: :wink:
28. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark díky, dá se koupt normálně v lékárně bez předpisu, ale předpokládám. že jo
28. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to já jak tam půjdu tak se ho na to zeptám
28. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mam z bylinkarstvi, ale kdyz pujdes do jineho bylinkarstvi tak ti nejspis daji trochu jinou smes
28. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak já to omrknu a uvidím, dám za to naše prdítko už snad cokoliv, aby se nám podařilo, ale to my všechny :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysy...zeptej a rozhodně by ti měl dělat ten ultrazvuk při braní clostylu
28. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono naštěstí ty bylinky je jedna z těch nejlevnějších metod, která může pomoct :wink: :dizzy_face:
28. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali máš pravdu a hlavně pokud bylinky nepomůžou tak ani neuškodí, což je na tom to nejlepší
28. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak :slight_smile: no já ještě můžu doporučit tohle http://www.nadeje-byliny.eu/static/22-Poradna
28. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali děkuju, koukala jsem na to a koukala jsem i na kontakt a zjistila, že je to asi 10 km od nás takže super :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysy tak uvidis jak ti to zabere, ale u me to fungovalo
28. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysy..tak to je prima :slight_smile: ono ty tinktury nejsou nejlevnější ale já když to brala fakt poctivě tak jsem měla i ovulaci i ms po 31dnech
28. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark snad ano, vyzkouším a unidím no :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ja mam stejne drahe ty bylinky, ale pisou ze jsou na dva mesice a ja je mam uz treti a porad jich mam dost... ale pravda piju je jednou denne, misto dvakrat a nepiju je kdyz mam ms...
ted jsem to teda taky flakala, protoze jak jsem byla nastydla tak jsem nechtela michat bylinky na nachlazeni a bylinky na zenske potize :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidím, holkyy pro dnešek se loučím jelikož se budu dívat na Pojišťovnu štěstí a pak půjdu spinkat, ráno do práce tak musím jít spát brzo.Navíc mě rozbolela hlava. Moc děkuju za rady a brzo napíšu co jsem si koupila a co mi řekl doktor :slight_smile:. Zatím papa
28. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mys tak papa uzij si televizko a hezky se vyspinkej
28. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě ta magistra namíchala asi kúru ze 4 tinktur takže sem za to pak vymázla asi 6kil, ale vydrželo to taky celkem dlouho
28. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali je to fakt drahe...
28. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo tak zas to ale člověk nekupuje jako chleba že? :slight_smile: ono když si vemeš kolik stojí třeba calibrum babyplan nebo tyhle různý vitamíny tak seš na stejnejch penězích
28. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsechno je strasne drahe, ale ci bychom pro deti neudelali
28. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oproti IVF tohle ještě jde :wink: ale já už ted dlooooho nic nekupovala, akorát teda ten čaj co mám tak na měsíc a je za 67kč :wink: :grinning:
28. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali tak to je pravda, ale i s tim uz jsem smirena
28. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda zatím ne a hlavně žádný výsledky neprokázali to že by to nemělo jít normálně takže to ještě nějakej čas necháme koňovi :wink: :grinning:
28. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja teprv necham zjistovat co se deje, ale nejdriv jsem se musela rozhodnout, ze jsem ochotna jit do ivf, nez jsem se sverila do rukou doktoru a zjistovani proc se nedari...
28. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted nevim na co se budu koukat jestli na deti noci, nebo na reality show
28. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo on si to člověk musí nějak srovnat v hlavě co chce a co ne a hlavně nic nelámat přes koleno :wink:
28. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali presne tak nejdriv si to musism srovnat v hlave a pak jednat, manza to ma naopak, ten bude premyslet co a jak az bude vedet co se deje...
28. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek