Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
28. bře 2010

no já piju čaj na neplodnost od mojžíšový a ten mi chutná 😉 kontryhel moc ne e
no a na akupunkturu, normální, dobala mi jehličky do ucha, do nohy a tak, prostě na reflexní body na funkci vaječníků

mysycka
28. bře 2010

ali možná jsem hloupá, ale ani nevím co to folíky jsou ☹ , nevím u doktora jsem v průběhu nebyla, říkal, že to mám brát 2 měsíce a pak se uvidí

mysycka
28. bře 2010

ali možná jsem hloupá, ale ani nevím co to folíky jsou ☹ , nevím u doktora jsem v průběhu nebyla, říkal, že to mám brát 2 měsíce a pak se uvidí

darkwitch
28. bře 2010

ja mam tehle http://herbata.webgarden.cz/
VZ
Gynekologický čaj, k podpoře otěhotnění, při myomech,
cystách, vracejících se zánětech,kvasinkách, nepravidelném cyklu.
složení : dobromysl nať, truskavec nať, řebříček nať,
šípek plod, mateřídouška nať, čekanka nať, hluchavka květ,
jitrocel list, heřmánek květ

alienka24
28. bře 2010

hmm no folikuly jsou rostoucí vajíčka, správně by tě měl dr. zvát na ultrazvuk aby viděl jestli ti teda ty vajíčka rostou a dochází k ovulaci a podle toho by měl určit léčbu, protože braní clostylu bez utz. je celkem o ničem ☹ ale bohužel to tak praktikuje až moc doktorů na můj vkus 😠 😠 takže bys měla mít prokázanou ovulaci díky té folikulometrii a pak se nasazuje duphaston nebo utrogestan na podporu růstu sliznice
a hloupá nejsi 😉 😉

mysycka
28. bře 2010

dark díky, dá se koupt normálně v lékárně bez předpisu, ale předpokládám. že jo

mysycka
28. bře 2010

aha tak to já jak tam půjdu tak se ho na to zeptám

darkwitch
28. bře 2010

ja to mam z bylinkarstvi, ale kdyz pujdes do jineho bylinkarstvi tak ti nejspis daji trochu jinou smes

mysycka
28. bře 2010

ok tak já to omrknu a uvidím, dám za to naše prdítko už snad cokoliv, aby se nám podařilo, ale to my všechny 🙂

alienka24
28. bře 2010

mysy...zeptej a rozhodně by ti měl dělat ten ultrazvuk při braní clostylu

alienka24
28. bře 2010

ono naštěstí ty bylinky je jedna z těch nejlevnějších metod, která může pomoct 😉 😵

mysycka
28. bře 2010

ali máš pravdu a hlavně pokud bylinky nepomůžou tak ani neuškodí, což je na tom to nejlepší

alienka24
28. bře 2010

přesně tak 🙂 no já ještě můžu doporučit tohle http://www.nadeje-byliny.eu/static/22-Poradna

mysycka
28. bře 2010

ali děkuju, koukala jsem na to a koukala jsem i na kontakt a zjistila, že je to asi 10 km od nás takže super 🙂

darkwitch
28. bře 2010

mysy tak uvidis jak ti to zabere, ale u me to fungovalo

alienka24
28. bře 2010

mysy..tak to je prima 🙂 ono ty tinktury nejsou nejlevnější ale já když to brala fakt poctivě tak jsem měla i ovulaci i ms po 31dnech

mysycka
28. bře 2010

dark snad ano, vyzkouším a unidím no 🙂

darkwitch
28. bře 2010

ali ja mam stejne drahe ty bylinky, ale pisou ze jsou na dva mesice a ja je mam uz treti a porad jich mam dost... ale pravda piju je jednou denne, misto dvakrat a nepiju je kdyz mam ms...
ted jsem to teda taky flakala, protoze jak jsem byla nastydla tak jsem nechtela michat bylinky na nachlazeni a bylinky na zenske potize 🙂

mysycka
28. bře 2010

no tak uvidím, holkyy pro dnešek se loučím jelikož se budu dívat na Pojišťovnu štěstí a pak půjdu spinkat, ráno do práce tak musím jít spát brzo.Navíc mě rozbolela hlava. Moc děkuju za rady a brzo napíšu co jsem si koupila a co mi řekl doktor 🙂. Zatím papa

darkwitch
28. bře 2010

mys tak papa uzij si televizko a hezky se vyspinkej

alienka24
28. bře 2010

no mě ta magistra namíchala asi kúru ze 4 tinktur takže sem za to pak vymázla asi 6kil, ale vydrželo to taky celkem dlouho

darkwitch
28. bře 2010

ali je to fakt drahe...

alienka24
28. bře 2010

nojo tak zas to ale člověk nekupuje jako chleba že? 🙂 ono když si vemeš kolik stojí třeba calibrum babyplan nebo tyhle různý vitamíny tak seš na stejnejch penězích

darkwitch
28. bře 2010

vsechno je strasne drahe, ale ci bychom pro deti neudelali

alienka24
28. bře 2010

no oproti IVF tohle ještě jde 😉 ale já už ted dlooooho nic nekupovala, akorát teda ten čaj co mám tak na měsíc a je za 67kč 😉 😀

darkwitch
28. bře 2010

ali tak to je pravda, ale i s tim uz jsem smirena

alienka24
28. bře 2010

no já teda zatím ne a hlavně žádný výsledky neprokázali to že by to nemělo jít normálně takže to ještě nějakej čas necháme koňovi 😉 😀

darkwitch
28. bře 2010

tak ja teprv necham zjistovat co se deje, ale nejdriv jsem se musela rozhodnout, ze jsem ochotna jit do ivf, nez jsem se sverila do rukou doktoru a zjistovani proc se nedari...

darkwitch
28. bře 2010

ted nevim na co se budu koukat jestli na deti noci, nebo na reality show

alienka24
28. bře 2010

jo on si to člověk musí nějak srovnat v hlavě co chce a co ne a hlavně nic nelámat přes koleno 😉

darkwitch
28. bře 2010

ali presne tak nejdriv si to musism srovnat v hlave a pak jednat, manza to ma naopak, ten bude premyslet co a jak az bude vedet co se deje...