Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
28. bře 2010

no já jsem si vždycky říkala, že tuhle možnost nezavrhuju pokud budu vědět, že je něco špatně, a postupem času a vyšetřeníma se ukazuje že to možná nebude třeba, ale zas je pravda že ještě furt je dost dalších důvodů proč to nejde a na ty se asi dá přijít jen díky caru

eustoma
28. bře 2010

krasny vecer holky, vy ste teda toho popisali. neviem kedy vas stihnem docitat.
inak mi za IVF nebudeme platit nic. takze to je lacnejsie ako niektore bylinky 😉.

darkwitch
28. bře 2010

eus to vis snazime se 🙂 nebudes si priplacet ani pero?

alienka24
28. bře 2010

eust....no nevim, ale nějak se mi nezdá že za to nebudete platit nic, neříkám že za samotné IVF, ale doplatky za léky na stimulaci jsou, pak zamrazení embryi, transfer, atd. takže fakt nevěřím že za to nezaplatíte nic

eustoma
28. bře 2010

lieky mi cele hradi poistovna. uz mam schvalenu ziadost. takze tam to je v pohode. a teda doplaca sa za pregnyl, mysli 47 kc, ale ten doma mam od minula. no je tu potenciane zamrazenie co je 2.800 kc, ale to je skoro hovorit o moznom zamrazeni, mozno nebude co zamrazovat. inak ostatne veci su plne preplatene poistovnou.
za pero si priplacat nebudem, budem chodit pichat do nemocnice.

eustoma
28. bře 2010

teda ak by bolo potreba u nejakeho paru ISCI tak za to sa plati, ale to sa nas netyka, mali sme zatial pri kazdom vysetreni ukazkove spermiky, takze ISCI nebudeme chciet.

cell
28. bře 2010

já piju ten ženský čaj od serfaina a ten mi chutná ... ale mě nevadil ani kontryhel 🙂

darkwitch
28. bře 2010

eus aha na to ja bych asi nemela cas litat kazdy den do nemocnice...

eustoma
28. bře 2010

ja som ochutnala kontruhel a je fakt hnusny, ten som nedavala pit. takze som to aj rychlo prestala. teraz nemam ziadne specialne bylinky.

eustoma
28. bře 2010

cell: este sluzis?

eustoma
28. bře 2010

inak som teraz dost citala o IVF a som ukludnena, nicoho sa nebojim 😉. takze verim ze to dopadne skvelo a budu vytuzene dvojicky 😉

cell
28. bře 2010

eusti: jo jo, do zítra ráno. Sloužím dnes s panem primářem, právě jsem mu oznámila, že v příští týdnu tu z 5 prac. dnů budu jen dva,tak je fakt "rád", ale mě je to fuk ... bud mít dlouhéééé Velikonoce 😵

eustoma
28. bře 2010

jejej take krasne velikonoce 😉, my sme si tiez naplanovali velikonoce od stvrtka do stredy 😉. takze tiez budeme mat pekne predlzene. uz teraz sa tesim.

eustoma
28. bře 2010

inak k tym liekom ku stimulacii, tak je niekolko hormonov a myslim ze 3, alebo 4 druhy preplace poistovna cele a za niektore sa doplaca. ale mne aj minule predpisali tie co su plne hradene. teraz mi dali tiez plne hradene. takze chapem ze niekto doplaca. nastastie to neni nas pripad.

cell
28. bře 2010

mě čeká IVF dle kartářky, tak uvidíme 😒

eustoma
28. bře 2010

to ti vyvestila? co presne ti povedala?

eustoma
28. bře 2010

ja som u kartarky nebola, tak som zvedva, co vlastne je schopna povedat a tak.

cell
28. bře 2010

to já taky ne .... byl u ní můj kolega, tak jsem mu říkala, ať se na mě zeptá ... a prej říkala, že mimi bude, ale přirozeně to nepůjde. No já nevím, snažím se tomu nevěřit

eustoma
28. bře 2010

pozeram tabulku a val, janicka ste na zaciatku cyklu hokly evadi, bude lepsi uspesnejsi cyklus. uvidite.

eustoma
28. bře 2010

my sme sa snazilkovali cely vikend, tak sme mali veselo, ani zub nebolel 😉 a to je stale napuchnuty. no ono sme sa radsej moc nepuskovali 😉. cakam az dorazi mrska a ideme na stimulaciu. az sa tesim 😉. musim este teda na to predoperacne a este si overit stitnu zlazu, ci neklesa moc, ci neznizime davku liekov. no uvidime. tak to chcem sthnut pred stimulaciou.

darkwitch
28. bře 2010

eus pockej ty ted najdes // kdyz se tak treses na to ivf 🙂

eustoma
28. bře 2010

cell: never tomu, ono ved ta ani nevidela. neviem mozno nejake reci mozu fungovat. ale netreba tomu verit. urcite sa to da ovplyvnit. neboj.

eustoma
28. bře 2010

dark: ja sa tesim na svoje dvojicky 😉, len to ivf tomu pomoze 😉 😉 😉

eustoma
28. bře 2010

len kebyze sa dalo zariadit, aby sme mali parecek 😉. som uz naridila manzelovi, nech dohovori svojim spermijkam 😉, nech sa snazia 😉 tak este maju nejaky ten tyzden na zorientovanie 😉, snad to spermijky natrenuju 😉

eustoma
28. bře 2010

inak kocky my stale riesime kuchynu, cez vikend jak sme boli cely cas spolu, tak sme sa bavili o kuchyni, co a jak, a uz zas sme zmenili nejake veci, takze rozpocet pojde pekne hore. no vudime co nakoniec spravime. este davame stale dohromady peniazky a nechcem ist na doraz, takze uz setrime na rezervu a konecne v maji obejdname kuchynu a do leta ju mame 😉, uz sa tesim 😉.

darkwitch
28. bře 2010

eus tak snad budou hodne a splni se vam prani parecku 🙂

alienka24
28. bře 2010

eust...budete si pořizovat novou ju? no tak to věřím že se těšíš 😉

darkwitch
28. bře 2010

ja bych mela jit umyt nadobi, me se nechce...

alienka24
28. bře 2010

a já jdu za chvilku domů 😉

eustoma
28. bře 2010

my este ziadnu kuchynu nemame 😉, v byte byvame uz rok a 2 mesiace. zatial len s provizornou kochynou a je to strasne. takze uz sa fakt neviem dockat.

no a na ten parecek, to sa neviem dockat tiez 😉. chcela by som aby sme do mimca stihli kuchynu a spalnu 😉, co myslim zvladama do konca roka 😉