Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
29. bře 2010

no tím si právě nejsem jistá. bydlíme v takovém lesoparku a lidi zde potkám jen když ráno odjíždí autem do práce a večer dom... ale uvidíme jak to bude

eustoma
29. bře 2010

mate domcek ci byt? mojom snom je domcek, ale zatial mame iba bytik.

eimmy
29. bře 2010

jak v Bratislavě tak v Praze máme dům

eustoma
29. bře 2010

nadhera 😉.
pozeram ze uz si 33 DC, to je pekne. moze este mrska dorazit?

eimmy
29. bře 2010

jj jsem 33 DC ale myslím že to je jen opoždění,.... nedělám si iluze...

eimmy
29. bře 2010

myslím že příjde MS pobolívá mě v tříslech...

eustoma
29. bře 2010

ja uz by som tak rada popohnala ca. to este tak 14 dni cakat kym zacneme stimulovat. dajak sa na to aj tesim 😉. zamestanavam sa riesenim kuchyne, som si vybrala konecne doplnovu farbu - bude oranzova 😉 a budeme riesit interier obyvacky v oranzovej farbe, ze nie moc, len tak jemne. ale tesim sa, naplanujem pekne postielky do spalne a potom este mame tak rok na detsku izbu 😉. no caka nas vela prace 😉. ale uz nech pridu mimca, nech nam je veselo 😉

eustoma
29. bře 2010

pardon pisem strasne, tie preklepy. pardon.

eimmy
29. bře 2010

my máme taky v pražském domě obývák do oranžova resp. smetanovo-oranžova. je to fajn,...

eustoma
29. bře 2010

ten cas ide fak pomaly. uz aby sa poponahlal.

eimmy
29. bře 2010

jj taky bych už chtěla...

eustoma
29. bře 2010

😉 a budes chodit tuna do CARu, alebo v Bratislave?

eimmy
29. bře 2010

chodím a budu chodit do Prahy už jsem si tam zvykla....

eustoma
29. bře 2010

budu ti robit este nejake testy? alebo uz budete stimulovat na IUI?

eustoma
29. bře 2010

nejak sa uz v tom stracam, ani nestiham vsetko docitavat. tak radsej sa pytam 😉

eimmy
29. bře 2010

5 DC mi udělají průchodnost pomocí ultrazvuku..... a od 5 DC beru 2x denně clostyl. a pak se udělá IUI

eustoma
29. bře 2010

IUI neni nijak neprijemne, teda ako asi kazde gynekologicke vysetrenie. zavedu ti zrkadielka, aby sa mohli trosku pootvorit a potom takou dlhou striekackou, dlhou a tenuckou zavedu spermijky. takze to bude raz dava. c ele to trvalo par minut.

ja som na closty. vobec nereagovala 😢. brala som ho 3 mesiace a vobec mi po nom nerastli foliky 😢. ale vela holiek na neho reaguje ukazkovo.

eimmy
29. bře 2010

já mám mnoho folikul i bez něj .. naposledy jsem měla okolo 40 ale žádný nebyl dominantní tak proto mi ho nasadili

eustoma
29. bře 2010

tak to mozes mat s clostylom este veselo 😉. mozno ot budu dvojicky hned po IUI 😉.

eimmy
29. bře 2010

no i to je nožné hi hi hi hi říkal mi doktor že tolik folikul se jen tak nevidí jen ted musíme nastimulovat aby byl některý dominantní a mohlo se provést IUI ....

eimmy
29. bře 2010

co dnes děláte k večeři holky???

eustoma
29. bře 2010

no len aby, co ked to pochopia vicere a sup hned mas dvojicky 😉

eimmy
29. bře 2010

😀 to by byl mazec hi hi hi

eustoma
29. bře 2010

no a to by si mala doma pekne veselo 😉 😉 😉
ja bastim kolace, mala som chut, tak takto pekne na vecer 😉. ale sak raz za cas ;)

eimmy
29. bře 2010

já dělám panenku na tymiánu a rukolový salát

eimmy
29. bře 2010

no to by bylo veselo... dva psi a dvě děti a manžel celý den pryč... to by bylo na neurol 😀

eustoma
29. bře 2010

😉 to je pekne, ked uz nieco tak rovno dvojmo😉

eimmy
29. bře 2010

jdu vařit pááá

koblizek.janinka
29. bře 2010

Uz jsem zase tu 😉 Joo joo, ja vim, ze As uz je tehulka a i dalsim tehulkam moooooooooc gratuluji!!!!!!!!! 🙂 😵 😵 😵 Holky to je parada a meli by jste pekne prskat at se to tu zamoriiiii tahu bacilkama!!!!!!!!!!

eustoma
29. bře 2010

tak tak, tiez im to vzdy pisem 😉, prskat prskat prska 😉