Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

cell
31. bře 2010

vaL: přestávám všechno podřizovat případnému těhotenství. Já už chtěla odejít před půl rokem, ale pořád jsem se bála, že co když otěhotním a že to nemá cenu.

eimmy
31. bře 2010

cell:....................1 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:..............4 DC......kortyhel
janička88:........4 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova.........7 DC
mirenkam:........9 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:.................14 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma ..........17 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
tereza1980:......23 DC/10DPO....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF alienka24.........27 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: ........31 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
eimmy:..............35DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:...........37 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
bonifac............. ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........32 DC....zensky caj,BABYPLAN,kotvicnik (vytazek z pupenu v 1/2 a v 2/2 kotvicnik vyt.z rostliny)

val123
autor
31. bře 2010

jj cell to je ale nejlepší takhle přemýšlet a uvidíš, že o to dřív se to povede. Budeš mít jiné starosti, přivykat si na nové prostředí a práci a ono to v tuhle "nejnevhodnější ´" dobu jistě příjde.

koblizek.janinka
31. bře 2010

Cell tak a ted nastoupis v nove praci a kdyz to budes nejmin cekat bac a bude tu tehu 😵

cell
31. bře 2010

nebudu teď nic řešit a až se rozkoukám, budu mít Apolináře za rohem a snad nebude problém si každou chvilku odskočit ... uvidíme 🙂

val123
autor
31. bře 2010

cell my taky stále odkládali auto, co kdybych byla těhu,tak bychom neměli naštřeno, nepočítali s letní dovčou, co kdybych byla těhu, atd. A teď jsme se na to vyprdli, zítra se jedeme kouknout po autíkách, mám dovču a na léto už máme taky plány. Prostě když to příjde, bude to nádherný zázrak,ale nedá se stále jen omezovat "co kdyby", žijeme jen jednou a je potřeba si to užívat a dělat vše pro to, abychom byli spokojeni a zdraví a ten mimísek už je pak jen třešničkou na dortu, důkaz lásky a úplně naplnění vztahu (tedy pokud je tak moc chtěné, jak jej chceme my tady 🙂

cell
31. bře 2010

val: přesně tak 😵

a pro pražandy mám tímto dobré zprávy, případná předoperační vyšetření mohu provést od 1.6. já 😀

val123
autor
31. bře 2010

no lehce se mi to píše,ale dělalo mi hodně velký problém se s tím takhle srovna a 1 DC s tím mám vždy obrovský problém

koblizek.janinka
31. bře 2010

Holky my se taky zacali v myslenkach ubirat jinym smerem- planujeme domek a taky pejska..... 😵 😵 😵

val123
autor
31. bře 2010

jani pejska sem taky plánovala, ale pak jsem od toho upustila, v bytě by byl chudáček celé dny sám a malý prostor, rozum zvítězil

koblizek.janinka
31. bře 2010

Vlozim tu pro zajimavost stranku kde jsou ty kapky co beru....
http://vitamina.cz/Kotvicnik-pozemni-P56--vytaz...
ja je kupuji u nas ve Zdravi z prirody 😉

val123
autor
31. bře 2010

tý jo Jani, tak to bych měla koupit manžovi

koblizek.janinka
31. bře 2010

Manzel rika taky a mozna bude az na podzim,nebo mozna si ho poridime az do domku 😉
Ted mam zatim o nem knizecku 😵 ..............(uz asi 5xprectenou) 😉 😀

cell
31. bře 2010

Jani: domeček bychom taky chtěli .... a k domku zahradu a do zahrady k našemu labradorovi druhého anebo ridgebacka 😵

koblizek.janinka
31. bře 2010

Ja to beru druhy mesic a je to pry dost ucine jak pro zeny tak i muze 😵 Mame tu super babku korenarku a ta to moc chvali, zeny potom ovuluji amuzum se lepsi spermijky 😉 A kdyz jsem si to tehdy prinesla domu a precetla si ,ze to je od firmy NADEJE ,tak mi radosti poskocilo srdicko 😵 ............aaaaa beru to pravidelne jako nikdy nic 😵 😵 😵

val123
autor
31. bře 2010

tý jo cell, tak to jsou přesně plány, které má můj manža, domeček a pak mi pořídí do zahrady toho pejska - čokoládového labradora 😀
jani jj je to tak nejlepší, prostě tomu nechat čas, ale měsíc od měsíce se to hůř a hůř dělá

koblizek.janinka
31. bře 2010

Ja chci mensiho pejska..... tulitko-mazlitko.... bolonacka 😵 😵 😵

koblizek.janinka
31. bře 2010

Tak vsechny budeme mit domecek a peska a zahradku a..................... miminko !!!!! 😵 😵 😵

val123
autor
31. bře 2010

no my prozatím máme byteček, baráček příjde až po mimískách kdyžtak 🙂

koblizek.janinka
31. bře 2010

Jo, jo Valinko muze to jit i od konce------miminko a zahradku a pejska a domecek 😉 😵 😵

val123
autor
31. bře 2010

no u nás bude muset, protože to není tak dlouho co jsme koupili byteček 😅 a hlavně o pozemky za rozumnou cenu je nouze a já necu 20 km daleko od města

koblizek.janinka
31. bře 2010

My ho koupili pred 4 roky a bydlime dva roky..... zrekonstruovali jsme ho zaridili a co ted....
Jsme sice ve meste ,ale rodina ,priroda a kamaradi jsou na vesnici... takze tam chceme zpet,ale neni to daleko jen 14km 😉

val123
autor
31. bře 2010

jj tak ty jsi zvykla, to je pak jiné. My si koupili byteček předtím, než ho postavili a tak jsme si vymýšleli už při stavbě vše možné

koblizek.janinka
31. bře 2010

Me taky pri prvni myslence, ze to vse kde jsem dala tolik energie( a vse je tu jak jsem chtela )prodame bylo spatne ,ale uz jsem si zvykla(i my zacali tenkrat z gruntu ....prestavovali zdi a bourali... snad to bylo tehdy horsi nez je nove postavit 😉)
Ale je jasne ,ze mesto ma sve vyhody mit vse po ruce neni vubec spatne. 😉 🙂

val123
autor
31. bře 2010

já ve městě vyrůstala a v bytě, takže mám z domku trošku strach

koblizek.janinka
31. bře 2010

Vali ty uz tu nejsi????

koblizek.janinka
31. bře 2010

A jsi 😵 😵 😵 😵

val123
autor
31. bře 2010

jj jsem 😀

koblizek.janinka
31. bře 2010

Manza nekdy rika z legrace, ze vydlazdime celou zahradu 😀 ,ale to bych mu nedovolila!!!! Ja budu mit keriky a kyti ,i kdyz nejsem moc dobry pestitel(doma mi pulka kvetim roste tak jen pul roku ☹ ) ,strasne me to bavi 😵 😵 😵

koblizek.janinka
31. bře 2010

Jo a taky budu mit jedem veliky listnaty strom 😵 😵 😵