Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
31. bře 2010

protože nevyděláváme tolik, jak by si představovali

lichtakova
31. bře 2010

a co ty? kampak?

val123
autor
31. bře 2010

a to Tě jako varovali nebo to jen dedukuješ?

lichtakova
31. bře 2010

no to mi dnes oznámil vedoucí lékař, že mu to takhle řekli

cell
31. bře 2010

VFN-Tromboticke centrum prof. Kvasničky ... konečně moje vysněná hematologie 🙂

to se říká pořád, už vyhrožovali nějak konkrétněji?

cell
31. bře 2010

a co Ti řekl dál? co jako máš dělat?

lichtakova
31. bře 2010

že už nás 1,5 roku po škole neberou jako absolventky, ale jako všecky ostatní a že teda musíme přitlačit....no co, když mě budou chtít vyrazit, tak to udělají stejně....

lichtakova
31. bře 2010

to mi nikdo neřekne, navíc generální ředitel není doktor a jaksi mu nemůžeme vysvětlit, že třeba ošetření kanálku je poměrně nevděčná a zdlouhavá práce, takřka nezaplacená, ale přece nemůžu všem ty zuby vytrhat a pak jim dělat můstky....no to bych ale zas vydělala

lichtakova
31. bře 2010

ty brďo, z tebe bude angiolog

val123
autor
31. bře 2010

a to jako jak přitlačit, máte na ulici sbírat lidi a vrtat zdravé zuby nebo jako jak.

lichtakova
31. bře 2010

jinak máš pravdu, to se říká vždycky

lichtakova
31. bře 2010

no zdryvé úplně ne, ale měli by takovou geniální představu, že když mi 1x za rok pojišťovna proplatí plombu, tak že ji za rok převrtám zrovna...ťuk ťuk ťuk 🙄
no a nebo abych ošetřovala ostrou tužkou.....

val123
autor
31. bře 2010

jo a proto je dobrý doktor po ruce velká výhoda, protože leckterým jde fakt jen o prachy a věřím, že leckterý by byl schopný pro nic za nic ty můstky doporoučovat, stejně jako gyndaři bez vyšetření IVF rovnou
téda cell, ted jsi to popsala a to krása, že se konečně dostaneš ke svému vysněnému oboru

cell
31. bře 2010

angiolog ne, hematolog 🙂

ae tak konkrétně vyhazovem nevyhrožoval ne? a pozval si jenom Tebe nebo všechny?

alienka24
31. bře 2010

no nám zase skončil katalog a ted se uvidí kolik dostaneme premie, jestli nebude zas nějaká zrada tak bychom měli mít pěkné prémie, ale to je ve hvězdách, raději si nedělám iluze 😝

val123
autor
31. bře 2010

jj v dnešn době totiž co se týče tohohle ali, tak zaměstnavatelé i když se jim daří, hřeší na jejich "tak zvanou krizi" a odrbávají zaměstnance kde se dá a vždy si to zdůvodní

lichtakova
31. bře 2010

no oznámil to mě, s tím, že se jedná ještě o tu druhou absolventku, jinak už tam, kromě něj, je jen jeden starší doktor než my a pak tam dochází stomatochirurg a a jednou týdně parodontolog, těch se to asi netýká, ale na chíře vydělají dost

teda, tak to ti přeju, když se na to tak těšíš 🙂

alienka24
31. bře 2010

jo já vím, bohužel, už nás takhle utli dvakrát tak se ted docela bojím, ty korunky by se mi moc šikly, ale stejně neudělám nic 😅 teď je to takhle skoro všude.... 😒

lichtakova
31. bře 2010

dobrou s kobrou kočky 🙂

cell
31. bře 2010

víš co Di, já bych se nebála. Vás zubařů je málo, praxi už nějakou máš a je to znát. Kolik já měla nabídek a pak si člověk je vybere, co se mu hodí nejvíc. Hlavně žádný nerv v práci, už tak máme stresu nad hlavu

alienka24
31. bře 2010

dobrou licht 😉

val123
autor
31. bře 2010

lich přesně jak říká cell, vem si z ní příklad a žádné nervy 😉
ali jj je to děs, člověk se klepe a je rád za každou kačku

alienka24
31. bře 2010

nojo nějak to zvládnem, na island se jede i tak takže o nic nejde, ale o co větší premie budou, o to bezstarostnější dovča to bude 😉 😉
stejně se už začínám šíleně těšit 😉

cell
31. bře 2010

já nemůžu najít formu na velikonočního beránka 😕 😲 😖

alienka24
31. bře 2010

cell.....a copa si s ní dělala co? 😀 😕

val123
autor
31. bře 2010

to věřím, já se nemůžu dočkat letní dovči, natož když to Ty máš takhle za rohem a ještě tak krásně rozplánované a připravené

val123
autor
31. bře 2010

cell tak to ji najdeš po Velikonocích 😀

alienka24
31. bře 2010

no já půjdu hajinkat, já a moje rozbolavělé břuško si žádá odpočinek 😎

alienka24
31. bře 2010

jj val....už jenom 16dníííííííííííííííí 😉 😉 😉 😵 😵

cell
31. bře 2010

jů ali závidím, já už chci taky pryč zase 🙂