• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
no v devět večer už nikde otevřeno mít nebudou
10. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když jsem byla 12 DC na ultrazvuku tak mi doktor řekl že to bude anovulák takže jsem neměřila... věděla jsem to ... jj asi zkusím prvně IUI ona je pravda že už mě ten jeden cyklus nevytrhne že.. :slight_smile:

jinak dnes budu dělat pizzu
10. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirkf taky si to myslim že ten lekarnik bude osudnej :grinning:
10. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali - nebo kdyby tam byla lékárnice, tak by ses mohla zeptat: "A máte ho odzkoušený, ukazuje jen //" :grinning: :grinning: :grinning: To by paní asi koukala :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali : jestli si ho chceš koupit jinde než v lékárně tak už se dají sehnat i v DM drogerii nebo ve větší sámošce Globus, Tesco... ale máš pravdu je to jen tvoje rozhodnutí.. já tě na jednu stranu chápu.. bojíš se zklamání
10. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pizzu bych si taky dala - ale nějakou dobrou rovnou z pizzerie. Já když jí dělám, tak tu z toustového chleba, tak nám chutná
o jedlo ani nespominajte, cakam az mi vstane chlap a ideme na nakup, nemam doma nic, ale vobec nic. teda mame grep, ale rada by som k nemu aspon jogurt.
ali ja vim no mě se taky nectělo testovat a čekala jsem do posledn chvile taky tě chapu :wink:
10. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, musím se rozloučit, doprala mi pračka a malá mě tu tahá, abych si s ní šla skládat puzzle. Tak hezkou sobotu.
10. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my těst na pizzu nebo se dá už koupit už hotové přímo na pizzu a je výbor...
10. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme zvazovali ci IUI, alebo IVF. tak sme tiez raz skusili IUI no a nejak sa u nas nezdarilo :cry:, tak potom sme sli uz do IVF. uvidime ako prebehne IVF. ale verim ze bude stacit jedno a budu nase uzasne dvojicky :wink:
10. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v pondělí se to rozsekne takl to snad už vydržíte ne? :grinning: :sunglasses:
10. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust taky nesnašim nakupovani a zvlašt ted když jsem těhu je mě vždy na omdleni :fearful:
10. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust: třeba už nebude potřeba IVF :wink:
10. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali jasan do pondělka dlouha doba :confused: ale počkame jinou možnost nam nedáváš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: manza by asi nadseny nebol, on strasne nechce vianocne babo. ale ja by som brala aj vianocne :wink:
10. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust jeje vanočni nebo jine je to jedno ne hlavně že bude :wink:
10. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ten at si nevyzpomíná :slight_smile: vánoční by bylo právě dobré :wink:
10. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vždycky chtěla mimčo nějak na podzim aby bylo stejně úúúžasný jako já :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: jasne ze by to bolo skvele :wink:, ale nejak moc neveriem, zeby to slo samovolne, sak uz to je skoro rok a pol (no v skutocnosti este rok k tomu) a nezadarilo sa. viem ze zazraky sa deju :wink:, ved keby ze sa poradilo, tak budem najstastnejsi clovek na svete :wink::wink:
to teda skladma vety...... ale snad ste to po mne precitali :wink:
eust neboj taky nikde píšu jak čuně :grinning:
10. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust neboj u nas sem taky s manželem se snažila rok a pul a podivej konečně to přišlo :grinning: a samo
10. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Holky PPPPPPPPPRRRSSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKKKKKK
10. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:
ono cele to je tak ze rok 2008 (zhruba prelom 01-02) - cely rok sme to nijak neriesili, rok 2009, sme si povedali, ze to skusim nejak sledovat, najpr merania bazaku...potom par cyklov s lekarom. nakoniec ked mi lekarka doporucene mojho gyn, predpisala silne lieky, bez vysetrenie. tak som sa rozhodla pre CAR, manza nastastie suhlasil.no a po par vysetreniach sme v poriadku, len holt sa nam nedari :cry:. som myslela ze na nieco pridu a nejak to vyliecia... ale houby. teda prisli na to ze foliky nerastu vzdy jak maju. ale co ma sleduju v CARe, tak rastu. okrem jedneho cyklu.
no a prisiel rok 2010 a aspon sa nieco zacalo diat. teda lekari pomahaju a verim ze budu vysnene dvojicky :wink:
10. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
eust určitě se zadaři a bude vše v pořadku moc vam všem tady držim pěstičky :wink:
10. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
docitavam vas spetne
ali teba peken holky uz tyzden trapia.
10. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si říkám :slight_smile: ale uznávám 37DC je už dost no :sweat_smile:
10. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vy jste se dneska po ranu rozepsaly
10. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky ali, děláš správně, alespoň pak uvidíš rovnou srdíčko a ušetříš si ty starosti a obavy před :grinning: Moc držím palce.
ahojky holky :grinning:
10. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek