Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
10. dub 2010

no v devět večer už nikde otevřeno mít nebudou

eimmy
10. dub 2010

já když jsem byla 12 DC na ultrazvuku tak mi doktor řekl že to bude anovulák takže jsem neměřila... věděla jsem to ... jj asi zkusím prvně IUI ona je pravda že už mě ten jeden cyklus nevytrhne že.. 🙂

jinak dnes budu dělat pizzu

asus
10. dub 2010

mirkf taky si to myslim že ten lekarnik bude osudnej 😀

mirkf
10. dub 2010

Ali - nebo kdyby tam byla lékárnice, tak by ses mohla zeptat: "A máte ho odzkoušený, ukazuje jen //" 😀 😀 😀 To by paní asi koukala 😀 😀

eimmy
10. dub 2010

ali : jestli si ho chceš koupit jinde než v lékárně tak už se dají sehnat i v DM drogerii nebo ve větší sámošce Globus, Tesco... ale máš pravdu je to jen tvoje rozhodnutí.. já tě na jednu stranu chápu.. bojíš se zklamání

mirkf
10. dub 2010

Tak pizzu bych si taky dala - ale nějakou dobrou rovnou z pizzerie. Já když jí dělám, tak tu z toustového chleba, tak nám chutná

eustoma
10. dub 2010

o jedlo ani nespominajte, cakam az mi vstane chlap a ideme na nakup, nemam doma nic, ale vobec nic. teda mame grep, ale rada by som k nemu aspon jogurt.

asus
10. dub 2010

ali ja vim no mě se taky nectělo testovat a čekala jsem do posledn chvile taky tě chapu 😉

mirkf
10. dub 2010

Jo, musím se rozloučit, doprala mi pračka a malá mě tu tahá, abych si s ní šla skládat puzzle. Tak hezkou sobotu.

eimmy
10. dub 2010

my těst na pizzu nebo se dá už koupit už hotové přímo na pizzu a je výbor...

eustoma
10. dub 2010

my sme zvazovali ci IUI, alebo IVF. tak sme tiez raz skusili IUI no a nejak sa u nas nezdarilo 😢, tak potom sme sli uz do IVF. uvidime ako prebehne IVF. ale verim ze bude stacit jedno a budu nase uzasne dvojicky 😉

alienka24
10. dub 2010

no v pondělí se to rozsekne takl to snad už vydržíte ne? 😀 😎

asus
10. dub 2010

eust taky nesnašim nakupovani a zvlašt ted když jsem těhu je mě vždy na omdleni 😨

eimmy
10. dub 2010

eust: třeba už nebude potřeba IVF 😉

asus
10. dub 2010

ali jasan do pondělka dlouha doba 😕 ale počkame jinou možnost nam nedáváš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eustoma
10. dub 2010

😉 😉 manza by asi nadseny nebol, on strasne nechce vianocne babo. ale ja by som brala aj vianocne 😉

asus
10. dub 2010

eust jeje vanočni nebo jine je to jedno ne hlavně že bude 😉

eimmy
10. dub 2010

jééé ten at si nevyzpomíná 🙂 vánoční by bylo právě dobré 😉

alienka24
10. dub 2010

no já vždycky chtěla mimčo nějak na podzim aby bylo stejně úúúžasný jako já 😀 😀

eustoma
10. dub 2010

😉 jasne ze by to bolo skvele 😉, ale nejak moc neveriem, zeby to slo samovolne, sak uz to je skoro rok a pol (no v skutocnosti este rok k tomu) a nezadarilo sa. viem ze zazraky sa deju 😉, ved keby ze sa poradilo, tak budem najstastnejsi clovek na svete 😉😉

eustoma
10. dub 2010

to teda skladma vety...... ale snad ste to po mne precitali 😉

asus
10. dub 2010

eust neboj taky nikde píšu jak čuně 😀

asus
10. dub 2010

eust neboj u nas sem taky s manželem se snažila rok a pul a podivej konečně to přišlo 😀 a samo

asus
10. dub 2010

a Holky PPPPPPPPPRRRSSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKKKKKK

eustoma
10. dub 2010

😉
ono cele to je tak ze rok 2008 (zhruba prelom 01-02) - cely rok sme to nijak neriesili, rok 2009, sme si povedali, ze to skusim nejak sledovat, najpr merania bazaku...potom par cyklov s lekarom. nakoniec ked mi lekarka doporucene mojho gyn, predpisala silne lieky, bez vysetrenie. tak som sa rozhodla pre CAR, manza nastastie suhlasil.no a po par vysetreniach sme v poriadku, len holt sa nam nedari 😢. som myslela ze na nieco pridu a nejak to vyliecia... ale houby. teda prisli na to ze foliky nerastu vzdy jak maju. ale co ma sleduju v CARe, tak rastu. okrem jedneho cyklu.
no a prisiel rok 2010 a aspon sa nieco zacalo diat. teda lekari pomahaju a verim ze budu vysnene dvojicky 😉

asus
10. dub 2010

eust určitě se zadaři a bude vše v pořadku moc vam všem tady držim pěstičky 😉

eustoma
10. dub 2010

docitavam vas spetne
ali teba peken holky uz tyzden trapia.

alienka24
10. dub 2010

no taky si říkám 🙂 ale uznávám 37DC je už dost no 😅

darkwitch
10. dub 2010

ahoj holky vy jste se dneska po ranu rozepsaly

val123
autor
10. dub 2010

ahojky ali, děláš správně, alespoň pak uvidíš rovnou srdíčko a ušetříš si ty starosti a obavy před 😀 Moc držím palce.
ahojky holky 😀