• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
ahoj ali, val :grinning:
ja mam zeleninovy placky se salatem, tak jsem zvedava jake to bude
14. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
val promin ze jsem to vcera tak utla...
14. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já špakový knedlíky s červeným zelím ... a večer jdu na raut do Rudolfina :dizzy_face:
14. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej Dark taky zeleninove placky jsem ještě nejedla :fearful:
celll jejj tak to tě přijdu přepadnout kdeže to jsi takove dobroty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a klidně pujdu misto tebe i na raut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cell, kdy jsou ty trampolinky? dam echo mamce, teda pokud uz nejsou zaplnene
14. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
asu klidně pojď, udělám z tebe kolegyni, nikdo nic nepozná :wink:
14. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju
cell juuu hned bych šla :grinning: :slight_smile: :slight_smile: neřikej dvakrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asu: žádný problém, jsou tam nahlášené moje kolegyně, které dnes nemůžou, takže z Tebe udělám MUDr. xx a pojď :wink: jenomže jako těhle si neužiješ dobrá vínka, která tam aspoň loni měli, mňam
14. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dar: jinak na té úvodní stránce je vyfocený Jirka, co nás v neděli krásně mučí :sunglasses:
14. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell jeee dobre vinko no to nemužu :frowning2: a ja miluju červene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mudr rozežrana kolegyně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
asu: všichni jsme rozežraní ... já vždycky pila červený, ale teď jsem přišla na chuť bílému a olivám :dizzy_face:
14. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell ja vic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt že ted jsem šilena a furt hladova :zipper_mouth:
14. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell a jak se jinak máš??
cell tak mamka nevim proc pozvani na maraton odmitla, ze kdyz nejdu s ni tak taky nebude blazen :grinning:
hmm tak to se mnou před chvílí málem seklo :frowning2:
se mi zamotala hlava a je mi zle
14. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dar: může jít s emnou, minim. budeme blázni dvě :grinning: , já už jsem příhlášená. A vidíš, to je výzva, pojď taky !

asu: já se mám dobře, sedím na příjmu a nikdo tu není, tak si dělám angličtinu .... a dneska jdu na kontrolní utz, tak jsem zvědavá na velikost folikulu, protože mě to napravo pěkně bolí. Myslím, že den D byl buď včera nebo dnes, nejpozději zítra, i hlen tomu odpovídá ...
14. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell ju tak tak šup na manžu :grinning: :grinning: :grinning: ja jdu na ultrazvuk zase přišti tyden ve středu ale nejraděj bych se podivala hned zda je vše v pořadku :wink: furt se boojim noo ale doufam že je vše ok když už jsem viděla srdičko ted mě straši občasnej hnědej vytok tak doufam že to neni nic špatneho :unamused:
14. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali jak to? :confused:
ali to jsem zvedava co ti ta doktorka rekne...
cell jenze ja jsem na bitve na libusine, jinak bych sla a vzala mamku sebou...
asu: no dyť jo, dneska spím u něj ve špitálku :dizzy_face: nebooj, všechno bude v pořádku, hlavně mysli jen na samý pozitivní hezký věci - třeba jak budeš vozit kočárek :dizzy_face:
14. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dar: tak se nejdřív pobij v tělocvičně, stejně je to dopoledne .... a pak se jeďte dobít na Libušín (kde to je???)
14. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
asus....nevim, prostě se mi zamotala hlava, a od rána mi je blivno asi z hladu :sweat_smile:
fuj
14. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell se snažim :grinning:
ali to je važně divný tak se koukej nabaštit :slight_smile: ja to mam taky z hladu
už do sebe soukám jogurt
14. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell je to u kladna, ale ja tam jedu uz ve ctvrtek dopoledne a vracim se v ndeli :sweat_smile: leda bych se rozpulila :slight_smile: protoze kdybych nejela tak mi to muzi neodpusti, kdo by behal kolem ohne a delal jidlo :grinning:
14. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali to je dobře už pracuješ??
14. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mám odpolední takže jsem doma
14. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek